Karolina Korwin Piotrowska w rozmowie z Party.pl pochwaliła Justynę Steczkowską! Dziennikarka i gwiazda "TVN Style" tłumaczy, że diwa jest jedną z nielicznych artystek, które debiutowały w latach 90. i do dziś są na topie:

Justyna jest osobą, która można powiedzieć, że jest jedną z niewielu gwiazd lat 90., która zaczęła wtedy swoją karierę, prawie bez szwanku, żyje do dziś, funkcjonuje, zaskakuje i mało tego. To jest jedna z niewielu gwiazd, która wyprzedaje swoje trasy koncertowe i to tak, że trzeba dokładać koncerty, bo tak się wyprzedają. Ją można pokazywać jaką tą, która, ok, miała różne wpadki po drodze, do których się przyznaje, która ma zdumiewającą świadomość swoich niedociągnięć. Bałam się o nią w pewnym momencie, ale ja bym ją stawiała jako za wzór - mówi nam Karolina Korwin Piotrowska.

To nie pierwszy raz kiedy Karolina chwali Justynę Steczkowską. Panie znają się od dawna - kiedyś nawet ze sobą mieszkały podczas jednego z festiwali. Do tej pory mają bardzo dobre relacje. Często spotykają się m.in. na kolacjach. Korwin-Piotrowska zawsze jednak zachowuje obiektywizm w swoich ocenach. Czy zgadzacie się z dziennikarką?

 

Zobacz: Korwin o Steczkowskiej: W Ameryce byłaby gwiazdą Broadwayu

 

Karolina Korwin Piotrowska świętowała niedawno 10-lecie Magla towarzyskiego.

Karolina Korwin Piotrowska świętuje 10-lecie Magla Towarzyskiego

 

Justyna Steczkowska jest ulubienicą Karoliny Korwin Piotrowskiej.

Justyna Steczkowska

Więcej na temat Karolina Korwin Piotrowska