ONS
Newsy

Jest gwiazda, którą Karolina Korwin Piotrowska chwali. Zgadniecie która?

Jest to...

Karolina Korwin Piotrowska w swoim najnowszym felietonie dla onet.pl nie zostawiła suchej nitki na wielu znanych osobach. Dziennikarka skrytykowała gwiazdy, za ich rzekome chronienie prywatności, a jednocześnie zamieszczanie wielu prywatnych informacji i zdjęć na profilach w mediach społecznościowych. Najbardziej dostało się Marinie, która niedawno zaskoczyła show-biznes oświadczeniem z prośbą, by o niej nie pisano w mediach. Ale dostało się także Monice Zamachowskiej, Olivierowi Janiakowi i Karolinie Malinowskiej oraz Kayah.

Wśród wielu skrytykowanych celebrytów znalazła się jedna osoba, która zasłużyła na pochwałę Karoliny Korwin Piotrowskiej. Jest nią Aleksandra Kwaśniewska:

 

Marinie, która jest fajną dziewczyną, życzę jednak więcej konsekwencji. I może warto zapytać, jeśli się nie wie, co to jest profil zamknięty na Insta- z tego, co wiem, Ola Kwaśniewska zna temat doskonale.

Faktycznie Ola Kwaśniewska bardzo oszczędnie informuje o sobie w mediach społecznościowych, a jednocześnie show-biznes o niej nie zapomniał i nadal wzbudza zainteresowanie.

 

 

 

  

 

 

ONS
Newsy
Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Marinę. Padło dużo mocnych słów
Dostało się też innym gwiazdom

Karolina Korwin Piotrowska słynie z bacznego obserwowania show-biznesu i komentowania bieżących wydarzeń w charakterystyczny dla siebie sposób. Tym razem "na tapecie" dziennikarki znalazła się m.in. Marina Łuczenko , która podpadła Korwin Piotrowskiej swoim ostatnim postem na Instagramie. Piosenkarka opublikowała mocne oświadczenie , w którym prosi m.in. by nie nazywać jej "celebrytką". Karolina Korwin Piotrowska w swoim najnowszym felietonie dla portalu onet.pl uznała jej prośbę za niedorzeczną i tak wyraziła swoje zdanie na ten temat: Teraz niejaka Marina, narzeczona Wojciecha Szczęsnego, postanowiła widowiskowo okazać swoje oburzenie i zrobiła to, co każdy celeb robi, kiedy poczuje nagle w sobie moc, czyli napisała oświadczenie. Na Instagramie. Dziennikarka wytyka Marinie niekonsekwencję w swojej ochronie prywatności. Zwraca uwagę na to, że piosenkarka z jednej strony prosi, by o niej nie pisano, a z drugiej bardzo skrupulatnie relacjonuje swoje życie prywatne na Instagramie: Marinie, która jest fajną dziewczyną, życzę jednak więcej konsekwencji. I może warto zapytać, jeśli się nie wie, co to jest profil zamknięty na Insta- z tego, co wiem, Ola Kwaśniewska zna temat doskonale. Bo są takie możliwości i nie jest to niewykonalne, ale fejm jakby mniejszy. Trzeba tylko naprawdę chcieć prywatność chronić a nie robić to wyłącznie dla picu. Może będzie mniej lajków, komentarzy i "szerów" ale prywatność, w minimalnym stopniu, bo kret może się trafić zawsze, jakaś jednak jest - napisała swoim felietonie Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka krytykowała także inne gwiazdy, które najpierw usilnie proszą o prywatność, podczas gdy sami udostępniają w mediach społecznościowych różne informacje ze swojego życia.   Zaczęło się parę lat temu od Moniki Richardson, obecnie Zamachowskiej , która dziwiła się...

Kwaśniewska o krytyce Korwin
ONS
Newsy
Kwaśniewska odpowiada Korwin: Proszę mi strzelić z liścia
Ola wbija szpilę dziennikarce

Kilka tygodni temu na okładce "Vivy!" znalazła się Ola Kwaśniewska . Gwiazda w wywiadzie z magazynem opowiedziała o byciu ikoną stylu i dziennikarzach, którzy mimo jej dokonań zawodowych, widzą w niej tylko celebrytkę i córkę byłego prezydenta. Obecność Oli w mediach skomentowała w "Maglu towarzyskim" na TVN Style Karolina Korwin Piotrowska . Przypomnijmy: "Jest mi jej żal" Kwaśniewska zazwyczaj nie odnosi się do plotek na jej temat, nie reaguje też na krytykę, która pojawia się w internecie . W stosunku do Karoliny jednak postanowiła zrobić wyjątek i odniosła się do całej sytuacji na swoim profilu na Facebooku. Ola z ironią podkreśla, że wzruszyła się faktem, iż Korwin troszczy się tak mocno o jej medialny byt. Szczerze mnie wzrusza troska Karoliny Korwin-Piotrowskiej o stan mojego zagubienia, wywnioskowany z wywiadu w Vivie. Kto jak kto, ale niezapomniana jurorka Top Model, która twierdziła, że jest tam po to, by szukać reporterek i pogodynek musi być ekspertem w tym temacie. Pani Karolino, bardzo proszę, by trzymała Pani rękę na pulsie i interweniowała, kiedy pogubię się już bezpowrotnie. Dla ułatwienia podpowiem, że będzie to prawdopodobnie wtedy, gdy zasiądę w jury programu modowego, po to by szukać kandydata na prezydenta, napiszę książkę, w której wymienię alfabetycznie wszystkie osoby, które znam, choćby z widzenia i stanę się ekspertką od obrabiania tyłków koleżankom z branży. Nade wszystko błagam: jeśli w całym tym pogubieniu uznam, że jestem tak ważna, że mogę pouczać innych jacy powinni być, proszę mi strzelić z liścia - napisała na swoim Facebooku Ola. Mamy chyba do czynienia z kolejnym medialnym konfliktem. Kto waszym zdaniem ma rację? Zobacz: Z czego żyje Ola Kwaśniewska?   Ola Kwaśniewska na salonach:

Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcie z mężem
ONS/Instagram
Fleszstyle
Ola Kwaśniewska bez makijażu zrobiła sobie selfie. Ładnie wygląda? ZDJĘCIE
Ola Kwaśniewska bez makijażu zrobiła sobie selfie. Ładnie wygląda? ZDJĘCIE

Aleksandra Kwaśniewska wrzuciła na Instagram swoje zdjęcie bez makijażu. Na zdjęciu widać duże zielone oczy, pełne usta... Wygląda na to, że Ola malować się nie musi i wygląda bez make upu bardzo dziewczęco. Tym razem Ola opisała swoje zdjęcie prosto :). #leżętowrzucę - napisała Ola.   Na zdjęcie zareagowała Magda Steczkowska, która w tym czasie miała próby do koncertu w Wadowicach o Janie Pawle II, w którym wystąpi też Kuba Badach. Zrobiła zdjęcie Kubie z garderoby i pokazała, żeby Ola Kwaśniewska mogła sobie zobaczyć, że w tym samym czasie jej mąż też sobie... leży :). Zobacz: Zdrowy wypoczynek magdasteczkowska: @aleksandraleksandrowna niesamowite zgranie w czasie! Wyobraź sobie, że małżonek twój szanowny też leży...na podłodze w garderobie pełnej ludzi. Cóż za synchronizacja!😘 aleksandraleksandrowna: @magdasteczkowska no właśnie coś tak czułam 😉😘 - odpisała Magdzie Ola.   Wygląda na to, że Kuba Badach też jest bez makijażu :).   Zobacz także: Aleksandra Kwaśniewska otwiera nowy biznes! Tylko nam zdradziła, co teraz będzie robić! Ola Kwaśniewska i Kuba Badach we wrześniu będą obchodzić 4 rocznicę ślubu.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner