ONS

Jest gwiazda, którą Karolina Korwin Piotrowska chwali. Zgadniecie która?

ONS

Karolina Korwin Piotrowska w swoim najnowszym felietonie dla onet.pl nie zostawiła suchej nitki na wielu znanych osobach. Dziennikarka skrytykowała gwiazdy, za ich rzekome chronienie prywatności, a jednocześnie zamieszczanie wielu prywatnych informacji i zdjęć na profilach w mediach społecznościowych. Najbardziej dostało się Marinie, która niedawno zaskoczyła show-biznes oświadczeniem z prośbą, by o niej nie pisano w mediach. Ale dostało się także Monice Zamachowskiej, Olivierowi Janiakowi i Karolinie Malinowskiej oraz Kayah.

Wśród wielu skrytykowanych celebrytów znalazła się jedna osoba, która zasłużyła na pochwałę Karoliny Korwin Piotrowskiej. Jest nią Aleksandra Kwaśniewska:

 

Marinie, która jest fajną dziewczyną, życzę jednak więcej konsekwencji. I może warto zapytać, jeśli się nie wie, co to jest profil zamknięty na Insta- z tego, co wiem, Ola Kwaśniewska zna temat doskonale.

Faktycznie Ola Kwaśniewska bardzo oszczędnie informuje o sobie w mediach społecznościowych, a jednocześnie show-biznes o niej nie zapomniał i nadal wzbudza zainteresowanie.

 

 

 

  

 

 

Więcej na temat Karolina Korwin Piotrowska
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27