Ilona Ostrowska wspiera Ukrainę
Instagram/Ilona Ostrowska
Newsy

Ilona Ostrowska przeznaczy swoje wynagrodzenie na pomoc Ukrainie! Fani: "I to jest prawdziwy gest"

Ilona Ostrowska zdecydowała się na realną pomoc Ukrainie. Gest gwiazdy poruszył fanów. "Wielkie brawa" - piszą.

Wojna na Ukrainie wstrząsnęła całym światem. Oczywiście również nasz kraj z ogromnym niepokojem patrzy na to, co dzieje się za naszą wschodnią granicą. Ilona Ostrowska, którą Polacy pokochali za rolę Lucy w "Ranczu", postanowiła nie czekać i zdecydowała się realnie pomóc Ukraińcom. Gest aktorki poruszył internautów.

Zobacz także: Ukrywał córki, była żona zapadła się pod ziemię... Putin jest bezwzględny również w życiu prywatnym

Czy ma dziewczynę? Na czym zbija fortunę? Poznaj Michała Mikołajczaka, zwycięzcę "Agenta"

Ilona Ostrowska pomoże Ukrainie!

24 lutego 2022 jest już datą, która zapisze się w kartach historii – niestety, nikt nie chciałby, żeby zapisała się właśnie w taki sposób. Wojna na Ukrainie trwa, a cały świat z przerażeniem patrzy na to, co dzieje się u naszych wschodnich sąsiadów. Giną żołnierze i cywile, a z godziny na godzinę sytuacja staje się coraz bardziej dramatyczna. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo wpisów, w których cały świat, w tym również polskie gwiazdy, solidaryzuje się z Ukraińcami.

Wojna na Ukrainie
GENYA SAVILOV/AFP/East News

Zobacz także: Natalia Oreiro to "ulubienica Putina". Tak zareagowała na atak Rosji na Ukrainę

Ilona Ostrowska, uwielbiana w Polsce aktorka postanowiła jednak zacząć działać i właśnie opublikowała wpis, w którym zakomunikowała, że zamierza przekazać swoje wynagrodzenie z trzech spektakli „Big Bang” na pomoc Ukrainie.

- Kochani ,moje wynagrodzenie z trzech spektakli „Big Bang”26.27.28.02 w @ochteatr przeznaczam na Pomoc dla Ukrainy✌️✌️✌️✌️.
Zapraszam do Teatru.
Pomóżmy 💛💙@fundacjapcpm#nigdywiecejwojny - napisała gwiazda.

Gest aktorki poruszył internautów. To w końcu realna pomoc, na którą decyduje się jednak niewielu.

- I to jest prawdziwy gest ❤️

- Piękny gest!!! ❤️❤️❤️

- Niesamowita!! 🥺❤️❤️❤️

- Piękny gest. Brawo Ty!!

- Wielkie brawa 👍

- Najlepsza ❤️ - piszą zachwyceni fani. 

My również jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Ilona Ostrowska po raz kolejny udowodniła, że ma złote serce. Głęboko wierzymy jednak w to, że na Ukrainie szybko zapanuje spokój.

Ilona Ostrowska zamyślona patrzy przed siebie
Piotr Molecki/East News

Justyna Żyła przyjmie pod swój Ukraińców uciekających przed wojną z Rosją
Piotr Molecki/East News
Newsy
Justyna Żyła przyjmie pod swój dach uchodźców z Ukrainy. Co jeszcze zaoferowała?
Justyna Żyła zareagowała na dramat mieszkańców Ukrainy zaatakowanej przez Rosję. Zdradziła, w jaki sposób chce ich wesprzeć!

Justyna Żyła dołączyła do gwiazd wspierających osoby uciekające z zaatakowanej przez Rosję Ukrainy. Była żona światowej klasy skoczka narciarskiego podczas relacji na InstaStories opublikowała krótki wpis, w którym poinformowała, że chce pomóc uchodźcom. Celebrytka zdobyła się na naprawdę piękny gest. Sprawdźcie, co zaoferowała mieszkańcom Ukrainy, którzy uciekają przed wojną do Polski. Justyna Żyła przyjmie pod swój dach Ukraińców uciekających przed wojną z Rosją Na naszych oczach rozgrywają się dramatyczne sceny. 24 lutego Władymir Putin wydał rozkazy militarnej inwazji na Ukrainę. Zbrojny atak sprawił, że z całego świata zaczęły płynąć słowa wsparcia. Polscy i zagraniczni celebryci nie tylko publikowali w sieci flagę Ukrainy, ale ruszyli z organizacją licznych akcji humanitarnych.  Ilona Ostrowska zapowiedziała finansowe wsparcie , przekazując wynagrodzenie z trzech spektakli „Big Bang” na pomoc Ukrainie, a  Małgorzata Rozenek zadeklarowała, że przeznaczy dochód ze swojego butiku na pomoc Ukrainie . Niektóre gwiazdy postanowiły również zapewnić uchodźcom miejsce schronienia.  Elżbieta z "Rolnik szuka żony" przyjmie do swojego domu ukraińskie kobiety i dzieci . Także Margaret zaoferowała swoje mieszkanie uchodźcom z Ukrainy.  Na dramat Ukraińców zareagowała również Justyna Żyła, która podczas relacji na InstaStories opublikowała wpis, w którym zdradza, że chce przyjąć do swojego domu matkę z dwójką dzieci. - Przyjmę matkę z dwójką dzieci - napisała na InstaStories Justyna Żyła. Była żona światowej sławy skoczka narciarskiego - Piotra Żyły - poza lokum, zaoferowała również pomoc w transporcie uchodźców z Ukrainy. - Zapewnię transport wt....

"Solidarni z Ukrainą": Justyna Steczkowska przekazała swoje honorarium na dzieci z Ukrainy
TRICOLORS/East News
Newsy
"Solidarni z Ukrainą": Justyna Steczkowska przekazała swoje honorarium na dzieci z Ukrainy
27 lutego na antenie TVP wyemitowano koncert "Solidarni z Ukrainą". Podczas występu Justyna Steczkowska wyznała, że przekazuje swoje honorarium na pomoc dla naszych wschodnich sąsiadów.

W niedzielę, 27 lutego, stacja TVP we współpracy z Caritas Polska, zorganizowała specjalny koncert - "Solidarni z Ukrainą". Na scenie pojawiła się plejada największych polskich gwiazd, których wykony poruszyły widzów, jednak to przemówienie Justyny Steczkowskiej, zaparło dech w piersiach publiczności zgromadzonej w studiu Telewizji Polskiej. "Solidarni z Ukrainą": Justyna Steczkowska przekazała swoje honorarium dla dzieci z Ukrainy 24 lutego Ukraina została zaatakowana przez Rosję. W całej Polsce organizowane są zbiórki żywności, odzieży, a także finansowe, by wesprzeć naszych wschodnich sąsiadów.  Rozpoczęto zbiórki finansowe, a także produktów higienicznych, lekarstw, żywności oraz odzieży.   Ilona Ostrowska zapowiedziała finansowe wsparcie , przekazując wynagrodzenie z trzech spektakli „Big Bang” na pomoc Ukrainie, a  Małgorzata Rozenek zapowiedziała, że przeznaczy dochód ze swojego butiku na pomoc Ukrainie . Niektóre gwiazdy postanowiły również zapewnić uchodźcom miejsce schronienia. Do swoich domów uchodźców z Ukrainy zaprosiły m.in. Margaret, Justyna Żyła, czy Elżbieta z ostatniej edycji "Rolnik szuka żony". Także Telewizja Polska postanowiła pomóc obywatelom Ukrainy. Po tym jak stacja  TVP odwołała prezentację wiosennej ramówki , która miała się odbyć 24 lutego, prezes Jacek Kurski zapowiedział organizację wydarzenia wspierającego Ukrainę, które zostało wyemitowane w niedzielę, 27 lutego na antenie  TVP1 . Specjalny koncert TVP "Solidarni z Ukrainą" plejadę gwiazd . Na scenie pojawili się m.in. Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Rafał Brzozowski, Blue Cafe, Julia Balei czy Sienna Gospel Choir, Natasza Urbańska, Ryszard Rynkowski,...

Margaret oferuje pomoc uchodźcom z Ukrainy. "Udostępnię swoje mieszkanie"
Artur BARBAROWSKI/East News
Newsy
Margaret oferuje pomoc uchodźcom z Ukrainy. "Udostępnię swoje mieszkanie"
Margaret dołączyła do gwiazd, które zaoferowały realną pomoc osobom uciekającym z zaatakowanej przez Rosję Ukrainy. Opublikowała poruszające nagranie.

Ataki Rosji na Ukrainę poruszyły cały świat. Wiele osób zdecydowało się zaangażować w liczne akcje humanitarne polegające m.in. na zbiórce najpotrzebniejszych produktów, finansowym wsparciu, a także pomocy w ucieczce z zaatakowanego państwa, jak również szukaniu schronienia dla uchodźców z Ukrainy. Również Margaret nie pozostała obojętna za tragedię naszych wschodnich sąsiadów. Podczas poruszającego InstaStories zaoferowała wsparcie dla Ukraińców.  Margaret udostępni uchodźcom z Ukrainy swoje mieszkanie Już od kilku dni oczy całego świata skierowane są na Ukrainę, która 24 lutego została zaatakowana przez Rosję. Od czwartku słowa wsparcia ślą Ukraińcom polskie gwiazdy i influencerzy  m.in. publikując w sieci flagi Ukrainy na znak solidarności z naszymi wschodnimi sąsiadami. Organizowane są liczne zbiórki finansowe, a także produktów higienicznych, lekarstw, żywności oraz odzieży. Swoją pomoc deklarują także osoby z show-biznesu, jak Julia Kamińska, Maja Bohosiewicz, Anna Lewandowska, czy Sandra Kubicka z Baronem. Również Ilona Ostrowska zapowiedziała finansowe wsparcie , przekazując wynagrodzenie z trzech spektakli „Big Bang” na pomoc Ukrainie, a  Małgorzata Rozenek przeznaczy dochód z butiku na pomoc Ukrainie . Niektóre gwiazdy postanowiły również zapewnić uchodźcom dach nad głową.  Elżbieta z "Rolnik szuka żony" przyjmie do swojego domu ukraińskie kobiety i dzieci . Pomoc w organizacji przestrzeni mieszkalnej dla uchodźców z Ukrainy zaoferowała także Margaret. Piosenkarka ogłosiła na InstaStory, że zaprasza w do swojego mieszkania rodzinę w potrzebie. - Udostępnię swoje mieszkanie dla uchodźców wojennych z Ukrainy. Warszawa, śródmieście. 4 osoby na luzie...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik