Justyna Steczkowska długo kazała czekać fanom na swój "#hot16challenge", ale jak piszą jej fani - warto było. W ponadtrzyminutowym utworze nagranym pod podkład z utworu "Terra" Justyna śpiewa, a właściwie rapuje, m.in. o podziwie dla pracy lekarzy w czasach koronawirusa, o destrukcyjnym wpływie ostrej polityki na nasze życie czy mowie nienawiści, która zbiera śmiertelne żniwo. Na koniec gwiazda apeluje do Edyty Górniak i Dody o przekazanie sobie znaku pokoju! To trzeba zobaczyć!

Reklama

Justyna Steczkowska nagrała #hot16challenge

Justyna Steczkowska przedstawiając swój utwór nagrany w ramach bijącego rekordy popularności na YouTubie wyzwania, mającego promować zbiórkę pieniędzy na rzecz polskiej służby zdrowia, napisała:

Kochani, trochę to trwało, ale chciałam w tej krótkiej formie powiedzieć rzeczy ważne dla mnie... dla nas... mam nadzieję...❤️ #hot16challenge2 - to mój głos. Pamiętajcie pomagajmy sobie. Wymiana dobrej energii tworzy piękny świat.

Każdy artysta biorący udział w akcji nominuje kolejnych - Steczkowska nominowała Edytę Górniak i Dodę. O ile nominacja dla Dody nie wydaje się zaskakująca (w tamtym roku Doda i Justyna pogodziły się podczas koncertu "Artyści przeciw nienawiści", a nawet zorganizowały razem rozmowę live na Instagramie), to ta dla Edyty wzbudziła niemałe zamieszanie. W ostatnich latach Górniak nie szczędziła złośliwości Justynie w wywiadach, a ostatnio stwierdziła, że edycja "The Voice of Poland" z ich wspólnym udziałem była dla niej najtrudniejszą ze wszystkich. Kilka lat temu, kiedy Justyna odeszła z programu, Górniak w jednym z wywiadów powiedziała zaś:

Nie żałuję, że nie będzie Justyny. Ja się staram wybierać w życiu relacje czyste, jestem przeciwnikiem intryg. Staram się nie dokuczać nikomu. Czasem mogę palnąć jakąś głupotę, ale nie jestem złośliwa i nie czerpię energii i radości z tego, że komuś zrobię przykrość – powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz także: Ostre oświadczenie Górniak w sprawie Kory. Oberwało się też Steczkowskiej

Dlaczego Justyna nominowała więc Edytę? W swoim oświadczeniu napisała tylko:

Zobacz także

P.S. Mój challenge jest też muzyczną odpowiedzią na niezrozumiałe dla mnie żale i pomówienia, których publicznie nie chce komentować. Love ❤️ To nie tylko słowa. To otwarte pełne miłości serce i głowa. „...Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą...” (fragment listu do Koryntian).

Z kolei podczas relacji live, tuż przed premierą jej "szesnastki", Justyna wyznała tylko, że nie zamierza odpowiadać na zaczepki i że czeka na utwór Edyty.

Jak sądzicie, czy Górniak odpowie Steczkowskiej?

Jak Wam się podoba utwór Justyny?

mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama