Joanna Kuberska, Rafał Mroczek
instagram

Julka i Werner będą mieli dziecko? Nie uwierzycie, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Joanna Kuberska, Rafał Mroczek
instagram

Już za kilka dni Telewizyjna Dwójka rozpocznie emisję nowego sezonu "M jak miłość"! Niestety, jak już wiemy, w najnowszej odsłonie uwielbianego przez widzów serialu dojdzie do poważnej kłótni Julki (Joanna Kuberska) i Pawła (Rafał Mroczek). Julka będzie chciała zamieszkać ze swoich chłopakiem, jednak Zduński nie będzie zachwycony tym pomysłem. Dziewczyna będzie na niego wściekła i zniknie z jego życia! Teraz okazuje się, że po rozstaniu z Pawłem, Julką zaintersuje się... Werner! 

Czy Paweł będzie próbował odzyskać Julkę?

Jak informuje portal superseriale.sepl Julka i Paweł w nowych odcinkach będą się kłócić nie tylko o wspólne mieszkanie, ale również o dziecko! Julka będzie chciała być mamą, ale Zduński kategorycznie się  temu sprzeciwi. 

Może kiedyś zmienię zdanie, ale dziś nie chcę mieć więcej dzieci. Po prostu nie nadaję się do małżeństwa. Wiesz, wszystkie poprzednie szlag trafił. Kocham cię, jest mi z tobą dobrze, ale...- powie Zduński.

Julka będzie wściekła na Pawła i zniknie z jego życia. Po jakimś czasie Zduński będzie próbował ratować związek, ale wtedy- jak donosi "Świat seriali"- będzie już za późno.

Nie ma sensu tego dłużej wałkować. Po prostu mamy inne oczekiwania i tyle- magazyn cytuje Julkę. 

Okazuje się, że po rozstaniu z Pawłem, Julką zainteresuje się Werner ( Jacek Kopczyński)! Wspólnik Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) w nowych odcinkach przyzna, że szuka kobiety, która może urodzić mu dziecko. Kiedy więc usłyszy, że Julka jest wolna szybko uzna, że to idealna kandydatka! Czy Werner będzie walczył o względy Julki? Tego dowiemy się już wkrótce!

Myślicie, że po rozstaniu w Pawłem Julka znajdzie szczęście u boku Wernera?

Zobacz także: Premiera seriali TVP przesunięta! Kiedy "M jak miłość" i "Barwy szczęścia" pojawią się na antenie po wakacjach?

Julka rozstanie się z Pawłem.

"M jak Miłość", Joanna Kuberska, Julka

Czy po rostaniu znajdzie szczęście u boku Wernera?

Joanna Kuberska
Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17