Joanna Kuberska, Rafał Mroczek
instagram

Rozstanie w "M jak miłość"? W nowych odcinkach Julka odejdzie od Pawła?

Joanna Kuberska, Rafał Mroczek
instagram

Już za kilka tygodni ruszy emisja nowych odcinków "M jak miłość"! Teraz wszyscy fani z pewnością zastanawiają się, jak potoczą się dalsze losy bohaterów hitowego serialu TVP. Wszystko wskazuje na to, że jednym z wątków, które przyniosą widzom najwięcej emocji, będzie historia Julki (Joanna Kuberska) i Pawła (Rafał Mroczek). Okazuje się bowiem, że ich związek może nie przetrwać kolejnej próby! Julka znów zawiedzie się na Zduńskim! Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Julka odejdzie od Pawła w "M jak miłość"?

Związek Julki i Pawła od samego początku był bardzo skomplikowany. Piękna sekretarka Zduńskiego zakochała się w nim, kiedy był jeszcze w związku z żoną Alą (Olga Frycz). Po tym, jak Paweł został zdradzony przez Alę i zakończył swoje małżeństwo, to właśnie Julka pomagała mu w ciężkich chwilach. Dopiero po wielu miesiącach Zduński zrozumiał, że dziewczyna jest w nim naprawdę zakochana.

Julia i Paweł zdecydowali, że będą razem, ale ich związek wciąż był bardzo burzliwy. Pod koniec ostatniego sezonu "M jak miłość" wydawało się jednak, że para pokonała wszystkie kryzysy... Niestety, jak donosi magazyn "Świat seriali" w odcinkach, które zobaczymy po wakacjach szybko okaże się, że sielanka nie trwała zbyt długo. Według informacji magazynu między Julką a Pawłem znów dojdzie do poważnej kłótni. Co ich poróżni? Okazuje się, że Julka będzie chciała zamieszkać ze Zduńskim! Paweł będzie miał jednak inne zdanie na ten temat. 

- Właściwie to prezent dla nas obojga. Po co płacić tyle kasy za wynajem? Lepiej spłacać raty i za jakiś czas mieć już coś swojego - zaproponuje Julka.

- Julka, to nie jest rozmowa na teraz... - odpowie stanowczo Paweł.

Paweł po raz kolejny złamie serce Julki, która według doniesień "Świata seriali" wkrótce po ich kłótni zniknie z życia Zduńskiego! 

Czy to oznacza definitywny koniec ich związku? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! 

Paweł zrani Julkę.

"M jak Miłość", Joanna Kuberska, Julka

Zduński nie będzie chciał zamieszkać ze swoją dziewczyną.

M jak miłość Paweł Julka
Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48