Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Joanna Kuberska, Rafał Mroczek
instagram
Newsy

Rozstanie w "M jak miłość"? W nowych odcinkach Julka odejdzie od Pawła?

Rozstanie w "M jak miłość"? W nowych odcinkach Julka odejdzie od Pawła?

Już za kilka tygodni ruszy emisja nowych odcinków "M jak miłość"! Teraz wszyscy fani z pewnością zastanawiają się, jak potoczą się dalsze losy bohaterów hitowego serialu TVP. Wszystko wskazuje na to, że jednym z wątków, które przyniosą widzom najwięcej emocji, będzie historia Julki (Joanna Kuberska) i Pawła (Rafał Mroczek). Okazuje się bowiem, że ich związek może nie przetrwać kolejnej próby! Julka znów zawiedzie się na Zduńskim! Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Czy Izie i Marcinowi z "M jak miłość" coś grozi? Zobaczcie, co zdradziła nam Adriana Kalska!

Julka odejdzie od Pawła w "M jak miłość"?

Związek Julki i Pawła od samego początku był bardzo skomplikowany. Piękna sekretarka Zduńskiego zakochała się w nim, kiedy był jeszcze w związku z żoną Alą (Olga Frycz). Po tym, jak Paweł został zdradzony przez Alę i zakończył swoje małżeństwo, to właśnie Julka pomagała mu w ciężkich chwilach. Dopiero po wielu miesiącach Zduński zrozumiał, że dziewczyna jest w nim naprawdę zakochana.

Julia i Paweł zdecydowali, że będą razem, ale ich związek wciąż był bardzo burzliwy. Pod koniec ostatniego sezonu "M jak miłość" wydawało się jednak, że para pokonała wszystkie kryzysy... Niestety, jak donosi magazyn "Świat seriali" w odcinkach, które zobaczymy po wakacjach szybko okaże się, że sielanka nie trwała zbyt długo. Według informacji magazynu między Julką a Pawłem znów dojdzie do poważnej kłótni. Co ich poróżni? Okazuje się, że Julka będzie chciała zamieszkać ze Zduńskim! Paweł będzie miał jednak inne zdanie na ten temat. 

- Właściwie to prezent dla nas obojga. Po co płacić tyle kasy za wynajem? Lepiej spłacać raty i za jakiś czas mieć już coś swojego - zaproponuje Julka.

- Julka, to nie jest rozmowa na teraz... - odpowie stanowczo Paweł.

Paweł po raz kolejny złamie serce Julki, która według doniesień "Świata seriali" wkrótce po ich kłótni zniknie z życia Zduńskiego! 

Czy to oznacza definitywny koniec ich związku? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! 

Paweł zrani Julkę.

Zduński nie będzie chciał zamieszkać ze swoją dziewczyną.

M jak miłość Paweł Julka
Instagram

 

M jak miłość serial
Instagram
Newsy
Jak gwiazdy "M jak miłość" będą wyglądać na starość? Zobacz!
Jak gwiazdy "M jak miłość" będą wyglądać na starość? Zobacz!

Jak nasi ulubieni bohaterowie z serialu " M jak miłość " będą wyglądać za 40 lat? Dzięki specjalnej aplikacji możemy zobaczyć, ile zmarszczek przybędzie Kindze Zduńskiej ( Kasi Cichopek ), Madzi Marszałek (Annie Musze) czy Uli Mostowiak (Idze Krefft)! Ostatnio wśród celebrytów zapanowała moda na postarzanie się o kilkadziesiąt lat. Mówi się, że starość nie radość, ale mimo to każdy chce wiedzieć, jak będzie wyglądał na starość! Zobaczcie, jak za kilkadziesiąt lat będą wyglądać aktorzy "M jak miłość"! Co prawda, serial produkowany jest już od 19 lat i zapewne kolejnych tyle przed nami. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby sprawdzić jak zmienią się bohaterowie.  W ostatnich latach z serialem pożegnali się m.in. Kacper Kuszewski (2018), Andrzej Młynarczyk (2017) czy Maria Rybarczyk (2018). To wielka szkoda, że nie zobaczymy ich dalej na planie.  A Wy bez kogo nie wyobrażacie sobie dalej "M jak miłość"? Zobaczcie wideo z metamorfozami bohaterów!  Zobacz także:  Kto zestarzeje się piękniej? Kate Middleton czy Meghan Markle? A co z innymi członkami rodziny królewskiej?  

Joanna Kuberska, Rafał Mroczek
instagram
Seriale
W "M jak miłość" po rozstaniu Paweł będzie próbował odzyskać Julkę? Szokujące słowa Zduńskiego
W "M jak miłość" po rozstaniu Paweł będzie próbował odzyskać Julkę? Szokujące słowa Zduńskiego

Julka (Joanna Kuberska) i Paweł (Rafał Mroczek) wrócą do siebie? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy fani  "M jak miłość".  Związek Zduńskiego i Julii od samego początku był bardzo burzliwy. Dziewczyna zakochała się w swoim pracodawcy, kiedy przeżywał trudne chwile po rozstaniu z żoną. Paweł długo bronił się przed nową miłością, ale po jakimś czasie zrozumiał, że przy Julce znów może być szczęśliwy. Niestety, ostatnio doszło między nimi do ostrej kłótni, po której dziewczyna zniknęła z jego życia. Czy po rozstaniu Paweł będzie walczył o Julkę? To koniec związku Julki i Pawła? W jednym z ostatnich odcinków najnowszego sezonu "M jak miłość" okazało się, że Julka i Paweł mają zupełnie różne wizje swojej przyszłości. Dziewczyna Zduńskiego przyznała wprost, że chce mieć z nim dziecko i myśli o ślubie, ale sam Paweł nie chciał o tym słyszeć. Para rozstała się i niestety wszystko wskazuje na to, że Julka i Paweł już do siebie nie wrócą! Skąd takie podejrzenia? Jak donosi portal superseriale.se.pl już wkrótce Zduński spotka się ze swoją matką i powie coś, czego chyba nikt się nie spodziewał. Paweł w rozmowie z Marią (Małgorzata Pieńkowska) przyzna, że nigdy nie traktował związku z Julką poważnie i niepotrzebnie robił dziewczynie nadzieję na coś więcej.  Od samego początku wiedziałem, że to się nie uda, ale zachowałem się egoistycznie - powie Zduński. Jak Maria zareaguje na szczere wyznanie syna? Czy Paweł rzeczywiście tak szybko zapomni o Julce i nie będzie próbował jej odzyskać? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Oglądacie nowy sezon serialu? Zobacz także:   Ula będzie w ciąży w "M jak miłość"? Test ciążowy wyjdzie pozytywnie Czy Paweł będzie...

Joanna Kuberska, Rafał Mroczek
instagram
Newsy
Julka i Werner będą mieli dziecko? Nie uwierzycie, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"!
Julka i Werner będą mieli dziecko? Nie uwierzycie, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Już za kilka dni Telewizyjna Dwójka rozpocznie emisję nowego sezonu "M jak miłość"! Niestety, jak już wiemy, w najnowszej odsłonie uwielbianego przez widzów serialu dojdzie do poważnej kłótni Julki (Joanna Kuberska) i Pawła (Rafał Mroczek). Julka będzie chciała zamieszkać ze swoich chłopakiem, jednak Zduński nie będzie zachwycony tym pomysłem. Dziewczyna będzie na niego wściekła i zniknie z jego życia! Teraz okazuje się, że po rozstaniu z Pawłem, Julką zaintersuje się... Werner!  Czy Paweł będzie próbował odzyskać Julkę? Jak informuje portal superseriale.sepl Julka i Paweł w nowych odcinkach będą się kłócić nie tylko o wspólne mieszkanie, ale również o dziecko! Julka będzie chciała być mamą, ale Zduński kategorycznie się  temu sprzeciwi.  Może kiedyś zmienię zdanie, ale dziś nie chcę mieć więcej dzieci. Po prostu nie nadaję się do małżeństwa. Wiesz, wszystkie poprzednie szlag trafił. Kocham cię, jest mi z tobą dobrze, ale...- powie Zduński. Julka będzie wściekła na Pawła i zniknie z jego życia. Po jakimś czasie Zduński będzie próbował ratować związek, ale wtedy- jak donosi "Świat seriali"- będzie już za późno. Nie ma sensu tego dłużej wałkować. Po prostu mamy inne oczekiwania i tyle- magazyn cytuje Julkę.  Okazuje się, że po rozstaniu z Pawłem, Julką zainteresuje się Werner ( Jacek Kopczyński)! Wspólnik Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) w nowych odcinkach przyzna, że szuka kobiety, która może urodzić mu dziecko. Kiedy więc usłyszy, że Julka jest wolna szybko uzna, że to idealna kandydatka! Czy Werner będzie walczył o względy Julki? Tego dowiemy się już wkrótce! Myślicie, że po rozstaniu w Pawłem Julka znajdzie szczęście u boku Wernera? Zobacz także:   Premiera seriali...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner