Joanna Racewicz w długiej sukni i szpilkach na skuterze
Newsy

Szyk przede wszystkim. Polska gwiazda telewizji w szpilkach i długiej sukni na skuterze. To bezpieczne?

Szyk przede wszystkim. Polska gwiazda telewizji w szpilkach i długiej sukni na skuterze. To bezpieczne?

Stylowy i bardzo drogi skuter; długa, letnia suknia i wyraziste szpilki - zestaw idealny na warszawskie, zatłoczone ulice? Być może tak, choć pojawiają się wątpliwości, czy bezpieczny. W takim wydaniu paparazzi przyłapali niedawno jedną z gwiazd polskiej telewizji. O kim mowa? Zobaczcie zdjęcia poniżej!

Joanna Racewicz o katastrofie smoleńskiej
Newsy
Joanna Racewicz dostała pracę w Polsacie, bo ma pewne wyjątkowe atuty. Jakie?
Joanna Racewicz dostała pracę w Polsacie, bo ma pewne wyjątkowe atuty. Jakie?

    Choć Joannie Racewicz wielu wróżyło jej koniec kariery, nie miała pracy zaledwie kilka miesięcy. Dziennikarka wraca do telewizji. Gdy kilka miesięcy temu Joanna Racewicz (45) rozstawała się z TVP, wiele osób twierdziło, że prędko nie zobaczymy jej na wizji, bo będzie miała spore kłopoty ze znalezieniem pracy. Ale wizje pesymistów się nie spełnią. Dziennikarka już dostała nową posadę – od października będzie prowadzić w Polsacie poranny program „Nowy dzień”.   – Będzie idealnie pasować do formuły tego programu. Przez lata pracowała w newsach, jednocześnie ma już spore doświadczenie w lifestyle’u, a na rynku nie ma zbyt wielu dziennikarzy, którzy umieją to tak zgrabnie łączyć. Ona to potrafi, ma też ogromne doświadczenie w pracy przed kamerą. Zaufano jej profesjonalizmowi – zdradza „Fleszowi” osoba ze stacji.   Okazuje się, że dla fachowców zawsze znajdzie się posada. Gotowa na miłość   Joanna Racewicz o tym, że została zawieszona w obowiązkach, dowiedziała się w marcu tego roku z mediów. Powodem miało być to, że bez wiedzy i zgody swoich szefów promowała na Instagramie dietę pudełkową i ubrania . Dlaczego przełożeni Racewicz mieli pretensje o to, co publikuje na swoim prywatnym profilu? Problem tkwił w tym, że dziennikarka wrzucała tam zdjęcia zrobione w studiu „Pytania na śniadanie”. Ale zarzut, że wykorzystuje miejsce pracy do promowania różnych produktów, miał być tylko pretekstem.   – W TVP chciano się pozbyć Joanny już dawno. „Pytanie na śniadanie” dostała przecież po tym, jak odsunięto ją od prowadzenia „Panoramy” – mówił wówczas „Fleszowi”...

Joanna Racewicz wstaje o 3 w nocy
Newsy
Joanna Racewicz wstaje do pracy o nieludzkiej porze, jednak TA rzecz ją bardzo cieszy!
Joanna Racewicz wstaje do pracy o nieludzkiej porze, jednak TA rzecz ją bardzo cieszy!

  Joanna Racewicz od jakiegoś czasu prowadzi "Nowy dzień z Polsat News", a więc do pracy musi wstawać bardzo wcześnie! Czasami nawet o... trzeciej nad randem (a może to jeszcze noc?)! Jednak prezenterka potrafi znaleźć pozytywne aspekty takiej pobudki! Jakie? Zdradziła to w rozmowie z Agencją LifeStyle Newseria!   Zobacz:  Joanna Racewicz dostała pracę w Polsacie, bo ma pewne wyjątkowe atuty. Jakie?  

Monika Zamachowska o Joannie Racewicz
Newsy
Joanna Racewicz wraca do telewizji! Wiemy, jaki program poprowadzi w Polsacie
Joanna Racewicz wraca do telewizji! Wiemy, jaki program poprowadzi w Polsacie

  Gdy kilka miesięcy temu Joanna Racewicz rozstawała się z TVP, wiele osób twierdziło, że prędko nie zobaczymy jej znowu na wizji. Jak donosi najnowszy magazyn „Flesz", dziennikarka jednak dostała już nową posadę – od października będzie prowadzić w Polsacie poranny program „Nowy dzień”. Będzie idealnie pasować do formuły tego programu. Przez lata pracowała w newsach, jednocześnie ma już spore doświadczenie w lifestyle’u, a na rynku nie ma zbyt wielu dziennikarzy, którzy umieją to tak zgrabnie łączyć. Ona to potrafi, ma też ogromne doświadczenie w pracy przed kamerą. Zaufano jej profesjonalizmowi – zdradziła „Fleszowi” osoba ze stacji. Dziennikarka była niedawno z synem Igorem w Stanach Zjednoczonych, aby odpocząć przed powrotem do pracy. Jednak oprócz telewizji dziennikarka ma też jeszcze inny, całkiem nowy pomysł. Jaki? Przeczytaj w najnowszym numerze magazynu „Flesz".   Zobacz:  „Syn lepszy niż marzenie”. Joanna Racewicz pokazała  ukochanego  syna, Igora!   Joanna Racewicz, po tragicznej śmierci męża wychowuje sama syna Igora. Ostatnio zafundowała mu fantastyczną podróż po Stanach Zjednoczonych.   Prawie po 20 latach pracy w TVP Joanna Racewicz rozstała się ze stacją wiosną tego roku.  

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner