Ostatnie miesiące były dla Joanny Opozdy bardzo trudne. Aktorka nie ukrywała, że nie czuła się dobrze w trakcie ciąży. Po porodzie mediami wstrząsnęła wiadomość o jej rozstaniu z Antkiem Królikowskim. Nic dziwnego, że gwiazda postanowiła zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych i skupiła się przede wszystkim na wychowywaniu syna. Po tym, jak jej mąż wyprowadził się z mieszkania, to ona spędza z małym Vincentem większość czasu. Byli partnerzy zaczęli już układać sobie życia na nowo, a Joanna Opozda niedawno wróciła na salony. Świeżo upieczona mama regularnie też publikuje na Instagramie urocze zdjęcia synka. Wreszcie Joanna Opozda udzieliła pierwszego wywiadu, w którym szczerze opowiedziała o tym, jak radzi sobie z wychowywaniem dziecka. Nie ukrywała, że rzadko zdarza się jej wysypiać. Na szczęście może liczyć na wsparcie mamy. Co zdradziła?

Reklama

Joanna Opozda szczerze o pierwszych miesiącach macierzyństwa: "Jakoś mniej śpię..."

Po przerwie Joanna Opozda najwyraźniej uporządkowała nieco swoje życie osobiste i wróciła na salony. Świeżo upieczona mama świetnie zaprezentowała się podczas otwarcia butiku Philippa Pleina. Gwiazda postanowiła też otworzyć się na media i udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o ostatnich miesiącach macierzyństwa.

AKPA

Zobacz także: Antoni Królikowski mknie na skuterze z prezentami dla syna! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

W rozmowie z serwisem Plotek.pl Joanna Opozda przyznała, że odkąd na świat przyszedł Vincent, sypia zdecydowanie mniej. Stwierdziła, że jednak nie brakuje jej energii. Zdradziła, że nie jest zupełnie osamotniona w wychowywaniu synka, ponieważ zawsze może liczyć na pomoc mamy.

Mama mi pomaga bardzo. Nie wiem, czy się dużo wysypiam, nie da się dobrze wysypiać. Jakoś mniej śpię i o dziwo daję radę. Mam energię. Dzisiaj spałam bardzo krótko, a jestem pełna sił - powiedziała na łamach portalu Plotek.pl.

Joanna Opozda powoli wraca do aktywności zawodowej, co znacznie ułatwia jej mama. Pod nieobecność aktorki pilnuje małego Vincenta i wysyła jej zdjęcia chłopca. Wyraźnie widać, że jest bardzo zadowolona ze świeżo upieczonej babci, która świetnie odnajduje się w swojej roli.

Zobacz także

Cały czas dostaję zdjęcia, dostaję wideo, cały czas pytam. Wiem, że jest bezpieczny z moją mamą. Bardzo ją kocha i jest zżyty. Tuż po narodzinach mama go od razu kangurowała, więc jest w dobrych rękach - wyjaśniła Joanna Opozda.

asiaopozda/Instagram

Zobacz także: Antoni Królikowski będzie walczył o spotkania z synem? "Nie może się porozumieć z Joanną"

Reklama

Niedawno Joanna Opozda świętowała pierwszy Dzień Matki. Przyznała wówczas, że "po ostatnich przejściach to najpiękniejszy prezent". Po rozstaniu z Antonim Królikowskim, małżonkowie czekają na rozwód. Chociaż oboje starają się nie komentować wzajemnych relacji, w mediach pojawiają się kolejne szczegóły dotyczące ich konfliktów i kwestii dyktujących warunki opieki nad synkiem.

Reklama
Reklama
Reklama