Joanna Opozda i Antoni Królikowski po głośnym rozstaniu zdecydowali się wrócić do siebie i dali sobie jeszcze jedną szansę. Para planuje wspólną przyszłość, a tymczasem jedna z Internautek dała aktorce "dobrą radę" i poprosiła, aby jeszcze raz przemyślała swoją decyzję powrotu i wspomina o zdradzie... Na odpowiedź Joanny Opozdy nie trzeba było długo czekać. Gwiazda "Pierwszej miłości" po raz pierwszy tak szczerze poruszyła temat trudnego rozstania!

Reklama

Joanna Opozda wymownie zareagowała na komentarz o zdradzie Antka Królikowskiego!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski zakończyli swoją relację na koniec 2020 roku. Okazuje się, że rozstanie pary nie było łatwe i choć teraz są bardzo szczęśliwi, tamten okres aktorka "Pierwszej miłości" wspomina jako naprawdę ciężki. Para właśnie wypoczywa w słonecznej Grecji i w mediach społecznościowych chwalą się wspólnymi zdjęciami, ale nie wszyscy wierzą w ich relację. Jedna z Internautek zdecydowała się dać dobrą radę Joannie Opoździe i napisała o zdradzie Antka Królikowskiego:

Tworzą ładna parę. Ale kto raz zdradzi.. To nie można mu już zaufać. Pani Joanno, proszę się zastanowić i to bardzo dobrze.. Obym się myliła.

Joanna Opozda zdecydowała się odnieść to tego komentarza i zapytała wprost, skąd informacje, że powodem rozstania była zdrada. Aktorka dodała, że nigdy o tym nie mówili, ale był to bardzo ciężkie okres w jej życiu, do którego nie chce wracać.

Dziękuje za troskę ❤️ Nie rozumiem jednak skąd ta pewność, ze zostałam przez Antka zdradzona? Czy taka informacja wynikała z mojego posta informującego o rozstaniu? Czy rozstaliśmy się obrzucając oskarżeniami? Nie. Wiec skąd te domysły? (...) Tylko my wiemy dlaczego się rozstaliśmy. Powody oczywiście były, ale nie chcemy już do tego wracać... Nie ukrywam, że to był dla nas bardzo trudny czas, pełen stresu, łez i cierpienia. Wierze jednak, ze w życiu wszystko dzieje się po coś. Ostatecznie pokonaliśmy kryzys. Kosztowało to wiele pracy zarówno mnie jak i Antka. Dziś jesteśmy szczęśliwi i to jest dla nas najważniejsze.

Zobacz także: Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Znamy szczegóły uroczystości!

Aktorka pochwaliła się wspólnym zdjęciem z Antonim Królikowskim i oprócz zaskakujących rad otrzymała też mnóstwo komplementów. Fani pary trzymają za nich kciuki i żartują, że ich będą mieli piękne dzieci:

Zobacz także

Jesteście stworzeni dla siebie ! To widać po prostu ????❤️

Piekna kobieta … i polski Bradly Cooper

Szczęścia w miłości dla pięknej pary❤️ This is love????????????

Ale będą piękne dzieci ????????

Joanna Opozda i Antoni Królikowski niedawno wrócili do siebie. Jak mówi aktorka nie chcą wracać do przeszłości i cieszą się swoim szczęściem.

antek.krolikowski

Para planuje ślub i odbył się już wieczór panieński aktorki, który został połączony z jej urodzinami. Niedawno do sieci wyciekły też zaproszenia ślubne pary. Choć szczegóły uroczystości są owiane tajemnicą wygląda na to, że uroczystość trudno będzie utrzymać w sekrecie.

East News

Chcesz na co dzień wyglądać jak gwiazda. Odwieź sklep Cocomoda. Kod rabatowy z tej strony pozwoli Ci zrobić zakupy i sporo na nich zaoszczędzić.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama