Joanna Opozda i Antek Królikowski na wernisażu
EastNews

Joanna Opozda jest zazdrosna o byłe dziewczyny Antka Królikowskiego i kazała mu usunąć wszystkie zdjęcia z nimi?! 

Joanna Opozda i Antek Królikowski na wernisażu
EastNews

Związek Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy to od kilku dni jeden z najbardziej gorących tematów! Emocje wokół tej relacji są tym bardziej gorące, ze względu na fakt, że dopiero co przystojny aktor rozstał się z Kasią Dąbrowską. Jak informuje portal Pudelek.pl, Joanna Opozda rzekomo kazała usunąć swojemu partnerowi wszystkie wspólne zdjęcia z jego byłymi dziewczynami. Czyżby była o nie zazdrosna? Sprawdźcie szczegóły! 

Zobacz także: Antek Królikowski i Joanna Opozda wychodzą z imprezy, trzymając się za ręce. To pierwsze romantyczne zdjęcia pary

Joanna Opozda jest zazdrosna o byłe dziewczyny Antka Królikowskiego

Pierwsze doniesienia o nowym związku Antoniego Królikowskiego z Joanną Opozdą pojawiły się niedługo po tym, jak do mediów dotarła informacja o zakończeniu związku aktora z Kasią Dąbrowską. Była partnerka Antoniego Królikowskiego zamieściła na Instagramie krótki wpis, w którym poinformowała, że jej związek z aktorem to już przeszłość. Początkowo ani Antek ani Joanna nie potwierdzali plotek o ich związku, ale od pewnego czasu już tego nie ukrywają! Są w sobie szczęśliwie zakochani i pojawili się już razem na imprezie w jednym z modnych, warszawskich klubów. 

Jak jednak informuje portal Pudelek.pl, podobno Joanna nie chce, aby jej obecny partner miał jakieś wspomnienia dotyczące byłych partnerek i rzekomo kazała aktorowi usunąć wszystkie zdjęcia z Julią Wieniawą i Kasia Dąbrowską! 

Joasia ma obsesję na punkcie Julki. Kazała usunąć Antkowi stare zdjęcia z Wieniawą z Instagrama i romantyczny film do piosenki "Nie muszę", który zrobił dla niej, kiedy się rozstawali. [...] To samo stało się z Kasią Dąbrowską, z którą zdjęcia też już zniknęły z profilu Antka. To wszystko po prostu sprawka Joanny - powiedział portalowi Pudelek.pl informator. 

I faktycznie, na Instagramowym profilu aktora nie ma już śladu po zdjęciach z Julią czy Kasią. Romantyczny film do piosenki "Nie muszę" miał już 10 milionów wyświetleń, ale jego również już nie możemy zobaczyć.  Myślicie, że na decyzję o usunięciu tych treści naprawdę miała wpływ Joanna Opozda? 

Antoni Królikowski i Joanna Opozda - tak zaczęła się ich miłość! Znali się 12 lat, zanim zaiskrzyło

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wyglądają na bardzo zakochanych! Para właśnie wybrała się na pierwsze, wspólne wakacje! 

JOanna Opozda i ANtoni Królikowski na wakacjach
Instagram/ asiaopozda

 

Więcej na temat Joanna Opozda
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48