Ostatnio w mediach głośno było wokół znajomości Dody z Joanną Krupą. Niewątpliwie obie panie połączyła ta sama menadżerka, Małgorzata Leitner, która najwyraźniej doszła do wniosku, że przyjacielskie relacje jej dwóch podopiecznych dobrze wpłyną na ich medialny wizerunek. Najpierw gwiazdy wspólnie przywitały Nowy Rok w Miami (zobacz zdjęcia), a teraz planują kolejne spotkanie. W jakim celu?

Reklama

Joanna Krupa to ogromna miłośniczka zwierząt. Sama w Los Angeles ma ich pięć. Od lat wspiera kampanie mające na celu walczyć z przemocą wobec czwronogów, np. pokazując miejsca intymne na zdjęciach. W wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN” zdradziła, że szykuje kolejną akcję, mającą na celu reklamę schronisk dla psów. A towarzyszyć jej ma… Doda.

- Chcę się spotkać tutaj w Polsce z Dodą, bo ona też kocha zwierzęta i myślę, że razem jakąś wspólną akcję możemy zrobić – powiedziała modelka.

Poza tym modelka nie ukrywa swojej sympatii do Doroty Rabczewskiej:

- Poznałam ją, to bardzo fajna, sympatyczna dziewczyna – podkreślała w rozmowie z dziennikarzami TVN’u.

Przyjaźń zapowiada się owocnie. Cały czas czekamy, aż Doda zadebiutuje w roli jej przyjaciółki w programie "Dżoana i jej przyjaciółki z Miami" :)

Reklama

A tak Doda i Joanna Krupa bawiły się w Miami:

Reklama
Reklama
Reklama