Joasia z M jak miłość
MTL Maxfilm
Seriale

Joasia otrzyma szokującą wiadomość, a Basia... pobije Anię! Wielkie emocje w "M jak miłość"

Już dziś wieczorem, 3 lutego, na antenie Telewizyjnej Dwójki zoabczymy kolejną odsłonę "M jak miłość".

Już dziś wieczorem, 3 lutego, na antenie Telewizyjnej Dwójki zobaczymy kolejną odsłonę "M jak miłość". W uwielbianym przez widzów serialu znów nie zabraknie wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji. W 1490. odcinku "M jak miłość" sporo wydarzy się w wątku Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) i Basi (Gabriela Raczyńska) oraz Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Czy Joasia znów będzie cierpiała przez milionera Leszka (Sławek Uniatowski)? 

Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"! Mamy opis i zdjęcia nowego odcinka serialu! 

Zobacz także:  W "M jak miłość" ten tydzień przyniósł sporo emocji! Rozwiąż trudny quiz i sprawdź, czy niczego nie przeoczyłeś!

Iga Kreft z M jak miłość
Newsy
Dziś mija 19 lat od emisji 1. odcinka "M jak miłość"! Zobacz, jak zmieniły się największe gwiazdy serialu
Dziś mija 19 lat od emisji 1. odcinka "M jak miłość"! Zobacz, jak zmieniły się największe gwiazdy serialu

Dziś, czyli 4 listopada 2019 roku, mija dokładnie 19 lat od premiery pierwszego odcinka "M jak miłość". Trudno w to uwierzyć, ale uwielbiany przez widzów serial zadebiutował na antenie Telewizyjnej Dwójki dokładnie 19 lat temu. I chociaż na początku nawet aktorzy podejrzewali, że "M jak miłość" zniknie już po pierwszym sezonie, to dziś fani nie wyobrażają sobie, że serial mógłby się zakończyć. "M jak Miłość" to dziś jeden z największych hitów, który wciąż przyciąga miliony widzów przed telewizory. A czy pamiętacie, jak na samym początku wyglądały największe gwiazdy "M jak miłość"? Niektórzy bardzo się zmienili przez ostatnie 19 lat! Zobaczcie sami!  

Jakub Józefowicz, M jak miłość
Instagram
Seriale
Łukasz z "M jak miłość" zginie? Igor zrobi wszystko, żeby zniknął z życia Katii! 
Życie Łukasza (Jakub Józefowicz) będzie zagrożone?!

Życie Łukasza (Jakub Józefowicz) będzie zagrożone?! Czy w "M jak miłość" szykuje się kolejny dramat? W uwielbianym przez widzów serialu TVP emocje nie opadają, a w najnowszym sezonie "M jak miłość" dzieje się naprawdę sporo- śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski), ślub Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) czy dramat Lilki (Monika Mielnicka), która została brutalnie zgwałcona na imprezie. Teraz okazuje się, że sporo emocji przyniesie również wątek Łukasza, Katii i Igora (Oleg Bakhrutdinov)! Bandyta zrobi wszystko, żeby Łukasz zniknął z życia Katii!  Igor skrzywdzi Łukasza? Już w 1492 odcinku "M jak miłość" dojdzie do spotkania Łukasza z byłym narzeczonym Katii. Łukasz dowie się wtedy, że bandyta planuje przyszłość z Katią i razem chcą wychować jego dziecko! Jak informuje portal superseriale.se.pl między Łukaszem a Igorem dojdzie do ostrej wymiany zdań. Bandyta zacznie nawet grozić Łukaszowi! Nożem przetnie opony w jego rowerze i powie mu, żeby zniknął z życia jego przyszłej żony. Jak nie zostawisz Katii w spokoju, to cię zabiję!- powie Igor.  Łukasz będzie wściekły kiedy dowie się, że Igor planuje wychowywać jego dziecko! Rzuci się na bandytę i zapowie, że nie pozwoli mu odebrać sobie dziecka. Nigdy nie zrezygnuję z mojego dziecka!- powie Łukasz.  Okazuje się, że nie tylko Łukasz nie będzie zachwycony pomysłem Igora! Ojciec Katii również powie, że nie zgadza się na związek córki z bandytą!  Jak zakończy się ten wątek? Tego dowiemy się w nowych odcinkach "M jak miłość"! Zobacz także:   Marcin i Jakub w „M jak miłość” założą wspólną firmę! Jak Iza zareaguje na ten biznes? Łukasz będzie walczył o Katię i swoje dziecko? Czy Katia naprawdę...

Kamil M jak miłość
Instagram
Newsy
Kamil w "M jak miłość" przyczynił się do śmierci przyjaciela. Dlaczego powie o tym Olkowi?
Kamil zdecyduje się na osobiste wyznanie i powie Olkowi, że zabił przyjaciela. Co zrobi Chodakowski z tą informacją?

Kamil w „ M jak miłość ” robi wszystko, aby poznać prawdę na temat zaginięcia Artura. W tym celu podstępem zdobył informację od Magdy , a teraz chce zbliżyć się do Olka. Gryc sądzi, że Chodakowscy mają coś wspólnego z zabójstwem Skalskiego i na prośbę ciotki psychopaty chce poznać prawdę. Gryc podczas wizyty u Olka wyzna mu mroczny sekret i przyzna, że przyczynił się do śmierci przyjaciela. Jak zareaguje lekarz? W "M jak miłość" Kamil Gryc wyjawi swój sekret Olkowi! W 1493. odcinku, który zobaczymy 11 lutego, Olek dowie się kilku rzeczy, które na zawsze zmienią jego życie i całkowicie zniszczą spokój, który odzyskał w ostatnich tygodniach dzięki Anecie. W końcu zostanie odnalezione ciało Artura, a dodatkowo lekarza w jego gabinecie odwiedzi Kamil Gryc! Prawnik uda, że chce skorzystać z porady odnośnie bolącego barku. Podczas rozmowy wyzna Chodakowskiemu, że brał udział w wypadku, w którym zginął jego przyjaciel. Jednak Olek nie potraktuje słów prawnika poważnie, bo jego największym zmartwieniem będzie odnalezione ciało Artura. Będzie przerażony, kiedy otrzyma wezwanie na policję! Czy to już koniec tajemnicy Olka? Poniesie konsekwencje za zabójstwo Artura? Zobacz także:  Gwiazda "M jak miłość" przyznała się do ciężkiej choroby. Niewiele osób decyduje się o niej mówić! Olek nie zdaje sobie sprawy, że Kamil podstępem zdobywa od niego informacje na temat Artura! Gryc do swoich celów wykorzystuje też przyjaźń z Magdą  

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner