Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Joanna Horodyńska o chorobie ojca
ONS
Newsy

Horodyńska wycofała się z show-biznesu przez chorobę ojca. Poświęciła nie tylko pracę

Stylistka szczera jak nigdy

Joanna Horodyńska jest jedną z gwiazd nowego wydania Vivy! Udzieliła tam długiego wywiadu, w którym opowiada o specyfice swojej pracy. Nie mogła nie nawiązać do głośnego skandalu z nią i Edytą Górniak w roli głównej. Przypomnijmy: Horodyńska wraca do oponki Górniak: Diwa powinna tak wychodzić na scenę?

W szczerej rozmowie nie zabrakło również tematu choroby ojca. Joanna musiała zrezygnować ze swoich wszystkich planów, aby zaszyć się w rodzinnym domu i móc się nim zająć. Wspomina, że nie była pewna powrotu do mody i show-biznesu, gdyż miała również w perspektywie opiekę nad jego firmą:

Ponad rok temu, w święta Bożego Narodzenia tata bardzo się rozchorował. Teraz na szczęście jest lepiej. Na wiele tygodni przeprowadziłam się do Tychów, żeby się nim opiekować, kiedy leżał w szpitalu. Myślałam, że nie wrócę do show-biznesu. Myślałam, że tam zamieszkam i będę się zajmować firmą ojca. Uciekłam od mody, wycofałam się z różnych projektów. Ale ojciec poczuł się lepiej, to był jakiś cud i wróciłam. Zaczął się program i wszystko rozkręciło się na nowo.  Ale był moment zawieszenia, kiedy nie wiedziałam, co zrobię. - przekonuje


Taka córka to skarb. Cały wywiad - w nowej Vivie!

Zobacz: Doda, Horodyńska i Sykut na pokazie Dawida Wolińskiego
Joanna Horodyńska promuje książkę z rodzicami:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Joanna Horodyńska wybrała najgorzej ubraną gwiazdą
TV-Show
Joanna Horodyńska wybrała najgorzej ubraną Polkę! To gwiazda "M jak miłość". Która?
...i dlaczego akurat ona?

Joanna Horodyńska będzie gościem specjalnym najbliższego odcinka Alei Sław. W show wybrała najgorzej ubraną Polkę. Wytypowała... Barbarę Kurdej Szatan! Dlaczego akurat ją? Stylistka zdradziła: Na portalach się pisze - "zadała szyku", o wszystkich się pisze "zadała szyku". Wygląda jak siódme nieszczęście - "zadała szyku", brudną ma sukienkę, make-up nie ten, kompletnie nie stylowa - "zadała szyku". Przecież paść można na głowę. Dla mnie tego przykładem jest styl Barbary Kurdej-Szatan. Jest to dla mnie osoba, która jest obecnie najgorzej ubraną w Polsce aktorką, celebrytką. Nie ma w niej nic, może niski ton głosu, to jest coś co jest interesującego w niej. - mówi Joanna Horodyńska.  Joanna Horodyńska opowiedziała również o kulisach polskiego show-biznesu. Zdradziła, czy polskie gwiazdy czekają na prezenty podczas eventów i pokazów mody oraz czy sama lubi dostawać "gifty": Nie lubię dostawać "giftów". Wiem, że niektóre celebrytki to by się zabiły za te gifty. Przychodzą na te eventy, w różne miejsca, by dostać paczkę i się cieszą. Ja jakoś źle się z tym czuję i często mi się zdarza nawet tych giftów nie zabierać ze sobą. Ale znam przypadki, że znane osoby dzwonią do organizatorów i mówią - Tam brakuje tego kremu na który się umawialiśmy albo tego zapachu na który się umawialiśmy. Tak, tak, takie sytuacje są. Zaskoczeni? Więcej anegdotek o polskim show-biznesie w Alei Sław w piątki o 21:00 w Polsat Cafe.   Zobacz:  WPADKA Moniki Mrozowskiej! Horodyńska i Jacyków nie zostawili na niej suchej nitki: "Rzeźnia!"   Joanna Horodyńska będzie gościem piątkowej Alei Sław.   Basia Kurdej Szatan najgorzej ubraną Polką? Zgadzacie się z Joanną Horodyńską?  

Joanna Horodyńska o modelingu
ONS
Newsy
Horodyńska ostro ocenia modelki: To trochę głupie zajęcie. Oberwało się Kim Kardashian
Kiedyś sama pracowała w tym zawodzie

Joanna Horodyńska należy do grona najlepiej ubranych gwiazd w Polsce. O modzie wie wszystko, więc pozwala sobie oceniać styl innych. To właśnie z tego powodu wywiązała się niezła afera z nią i Edytą Górniak w rolach głównych. Przypomnijmy: Horodyńska wraca do oponki Górniak: Diwa powinna tak wychodzić na scenę? Kilkanaście lat temu Joanna wchodziła dopiero w świat show-biznesu, a na początku zajmowała się modelingiem. Była gwiazdą wybiegów nie tylko w Polsce. Dziś ten zawód ocenia jako.. głupi. Dobrze wie, że dziewczyny, które aspirują teraz do bycia modelkę, nie są zbyt mądre. Stylistka na szczęście była świadoma swoich wad i zalet, dlatego nie popełniała większych błędów: Dzisiaj myślę, że to jest trochę głupie zajęcie. Każda dziewczyna myśli, że zrobi karierę. Ja wchodziłam w modeling ze świadomością swoich ograniczeń. Obserwowałam, wiedziałam, że są dziewczyny lepsze ode mnie . Chyba podchodziłam do tego z taką mądrością, którą wyniosłam z domu, czyli rób to, w czym jesteś najlepsza. Wydaje mi się, że teraz jest więcej niezbyt bystrych modelek. Ale to widać w oczach. Pustkę zawsze zobaczysz. Jest też dużo mądrych, bo mądrość w tym zawodzie jest potrzebna. - mówi w Vivie! Ocenia również takie zjawiska w modzie, jak Kim Kardashian: Tu nie chodzi tylko o urodę. Dla mnie idealna modelka to taka, która ma interesującą twarz, dobrą duszę i mądrą głowę. Postrzegam modę w szerszej perspektywie. Moda to sztuka. Kiedy patrzę na takie zjawiska, jak Tilda Swinton, to wiem, że istnieje coś więcej. Ale jak widzę Kim Kardashian, to już się zaczynam zastanawiać. - przekonuje Zgadzacie się z tym? Cały wywiad z Joanna - w nowej Vive! Zobacz: Joanna Horodyńska rozprawiła się ze stylem Agnieszki Szulim Joanna Horodyńska w gorącej sesji w Vivie!:  

Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków, Rafał Maślak
ons.pl
Newsy
Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków o Rafale Maślaku: „Wygląda jak chippendales”. Dostało mu się jeszcze od kogoś...

Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków w ostatnim odcinku programu "Gwiazdy na dywaniku" wzięli pod lupę stylizację Rafała Maślaka z pokazu mody Tomasza Ossolińskiego . Niestety nie zostali na modelu suchej nitki... Poszło o marynarkę ze słynnej już kolekcji Balmain dla H&M . Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków o stylu Rafała Maślaka Ocenę wyglądu Maślaka rozpoczęła Joanna Horodyńska. Stylistka nie pozostawiła na nim suchej nitki, zarzucając mu sztuczność: Horodyńska: Tomek przed chwilą mówiliśmy o testosteronie, o prawdziwych facetach, którzy na nas czasem spadają a tutaj pojawił się jeden taki którego bym chętnie wykopała z tej ścianki. Przebrał się za chippendalesa. No jak on wygląda? Sztuczność widzę, sztuczność. Ile on godzin spędził przed lustrem, a ile w łazience? - powiedziała w programie. Jacyków podzielił jej zdanie na temat stylizacji Maślaka: Ta marynarka naprawdę kosztuje dwadzieścia parę tysięcy, problem w tym, że bardzo niewielki odsetek mężczyzn wygląda w tym zabawnie, uroczo, z grepsem, a nie jest przebranym - powiedział. Rafał Maślak nie jest ostatnio ulubieńcem innych gwiazd. Dostało mu się także od Wróżbity Macieja, który na swoim profilu na Facebooku dopiekł modelowi: Drogi Rafale Maślaku, widzisz, taka różnica jest między nami, że ja jestem osobą publiczną, a ty celebrytą. I z uwagi na tą podstawową różnicę nie potrafimy się zrozumieć. Osoba publiczna jest znana z czegoś - napisał na swoim facebookowym profilu. (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Drogi Rafale Maślaku, widzisz, taka różnica jest między nami, że ja...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner