Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak jednak są razem? Nowe ustalenia tygodnika

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak jednak są razem? Nowe ustalenia tygodnika

Od miesięcy media donosiły o rozstaniu popularnej pary Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka. Aktorzy już od dłuższego czasu nie pojawiali się wspólnie na premierach czy czerwonym dywanie. Jak się okazuje informacje o kryzysie mogły być jednak przesadzone. „Dobry Tydzień” donosi, że gwiazdorska para stara się pogodzić dla dobra dzieci.

Zobaczcie, czego dowiedział się tygodnik!

Zobacz takżeJoanna Brodzik zagra Małgosię w "M jak miłość"? Jest decyzja aktorki!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Paweł Wilczak ma nową partnerkę? Aktor w końcu skomentował plotki!
Kim jest kobieta, z którą był na filmie "Kler"?

  Paweł Wilczak do tej pory rzadko wzbudzał konsekwencje. Aktor rzadko pojawiał się na ściankach i czerwonym dywanie. Jednak od premiery filmu " Kler " Wojciecha Smarzowskiego, wszystko się zmieniło. To wtedy Wilczak pojawił się po raz pierwszy publicznie z inną kobietą. Na pokazie filmu towarzyszyła mu urocza blondynka, a nie Joanna Brodzik. Sprowadziło to lawinę pytań, kim jest blondynka u boku Pawła Wilczaka i czy to koniec związku z Brodzik?   Wilczak ma nową partnerkę? Jest komentarz aktora! Jeszcze przed weekendem w mediach pojawiły się informacje na temat towarzyszki aktora. Okazuje się, że ma na imię Ewa i pochodzi z Poznania. Czy jest nową partnerką aktorka? Tego nie wiadomo, ale o tym, że w jego związku z Brodzik nie dzieje się dobrze, mówiło się już od kilku miesięcy. Gwiazdor nie pojawił się na urodzinach swojej partnerki. Mówiło się, że aktor podobno miał dość zajmowania się domem samemu.    Magazyn " Twoje Imperium " zapytał aktora o tajemniczą towarzyszkę. Jednak ten krótko i konkretnie skomentował całą sytuację: Co to w ogóle za temat jest? Drodzy państwo, dajcie spokój, nie będę tego komentować. To jest  śmiech na sali. Nie będę się tłumaczył. Komentarz aktora nie rozwiewa plotek. Pozostaje nam czekać na dalszy rozwój wydarzeń!   Zobacz:  Paweł Wilczak w towarzystwie tajemniczej blondynki! Dlaczego u jego boku zabrakło Joanny Brodzik?   Paweł Wilczak ma nową partnerkę? Aktor nie chciał wypowiedzieć się na temat swojego życia prywatnego 

Newsy
To nie koniec kryzysu w związku Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka? Te zdjęcia nie uciszą plotek!
To nie koniec kryzysu w związku Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka? Te zdjęcia nie uciszą plotek!

O kryzysie w związku Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka było głośno kilka miesięcy temu. Potem pojawiły się medialne doniesienia, że para nadal jest razem. Co prawda nie pokazywali się publicznie i nie dementowali tych informacji, ale temat kryzysu ucichł. Aż do teraz! Paweł Wilczak pojawił się sam na Festiwalu Filmowym w Gdyni, gdzie promował jeden z filmów. A co robiła w tym czasie Joanna Brodzik ? Paweł Wilczak sam na gdyńskim festiwalu! Paweł Wilczak był jedną z gwiazd na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Aktor promował tam film "Pan T.". W sobotę podczas uroczystej gali wręczenia nagród aktor pojawił się w towarzystwie ekipy filmu, w którym gra główną rolę, ale u jego boku zabrakło Joanny Brodzik. Już od jakiegoś czasu para nie pojawia się razem podczas publicznych wyjść, a to sprawia, że plotki o kryzysie w ich związku nie cichną. Rok temu aktor na premierę zabrał tajemniczą blondynkę , potem okazało się, że para zdecydowała się ratować związek na terapii. Jednak ani Joanna Brodzik, ani Paweł Wilczak konsekwentnie nie komentują swojego życia prywatnego. Teraz dawno niewidziana aktorka para pojawiła się publicznie tego samego dnia, ale na zupełnie innych wydarzeniach! Paweł Wilczak spędziła kilka dni na festiwali w Gdyni, a w sobotę wziął udział w uroczystej gali. Z kolei Joanna Brodzik odwiedziła warszawskie studio TVP, gdzie pojawiła się w programie "Pytanie na śniadanie", opowiadając o przyjaźniach z czasów studenckich.  Czy to oznacza, że kryzys nadal trwa  mimo prób ratowania związku? A może para nadal jest razem, ale nie zamierza pokazywać się wspólnie? Oby tak było!  Jedno jest pewne - te zdjęcia nie uciszą plotek! Joanna Brodzik tego samego dnia gościła w "Pytaniu na śniadanie".    

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na premierze filmu "Pan T."
East News
Newsy
Wraca ulubiony serial Polaków w TVN. Paweł Wilczak grał w nim główną rolę!
Paweł Wilczak wraca do telewizji. Ruszają zdjęcia do hontynuacji hitowego serialu TVN. Aktor grał w nim główną rolę.

Tuż po premierze "Pana T.", na której pojawił się ze swoją partnerką, zapowiadał nowy projekt. Ale wtedy prasa skupiała się na tym, że Pawłowi Wilczakowi i Joannie Brodzik udało się pokonać kryzys w związku. Jak czytamy w nowym "Party", wszystko wskazuje na to, że aktor zagra w kontynuacji serialu "Usta, Usta", który po 10 latach przerwy wraca na antenę TVN. Umowy są już dopinane. W obsadzie najprawdopodobniej zobaczymy większość gwiazd, które pojawiły się w serialu dekadę temu – zdradziła w rozmowie z "Party" osoba z TVN. Dla Pawła Wilczaka, który wcielał się w postać Adama Dawidzkiego, będzie to pierwsza produkcja od czasu filmu "Pan T." i... wielki powrót do telewizji. Zdjęcia do serialu ruszają na poczatku czerwca. Jak donosi "Party" ekipa będzie pracować zgodnie z wytycznymi, związanymi z pandemią. Zarówno aktorzy, jak i obsługa techniczna przeszli testy na koronawirusa, na planie cały czas będzie obecny epidemiolog. Wszystkie pomieszczenia będą dezynfekowane i ozonowane. Aby wejśc na plan, trzeba będzie przejść przez dezynfekujące kabiny, w których członkowie ekipy będą nakładać maseczki i ubrania ochronne. Więcej o Pawle Wilczaku przeczytasz w nowym "Party".   Paweł Wilczak zagra w kontynuacji serialu "Usta Usta".  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner