Od miesięcy media donosiły o rozstaniu popularnej pary Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka. Aktorzy już od dłuższego czasu nie pojawiali się wspólnie na premierach czy czerwonym dywanie. Jak się okazuje informacje o kryzysie mogły być jednak przesadzone. „Dobry Tydzień” donosi, że gwiazdorska para stara się pogodzić dla dobra dzieci.

Zobaczcie, czego dowiedział się tygodnik!

Zobacz takżeJoanna Brodzik zagra Małgosię w "M jak miłość"? Jest decyzja aktorki!

1/4

Wspólnych zdjęć aktorskiej pary nie można zobaczyć już od dłuższego czasu. Na premiery przychodzą w towarzystwie innych osób, co jeszcze bardziej podsyca plotki o ich rozstaniu. Ostatnio na balu "Gwiazd Dobroczynności” Joanna Brodzik pojawiła się w towarzystwie przyjaciółki oraz Władysława Kaczmarka, współpracownika Fundacji "Opiekun Serca".  Podobnie zachowuje się Paweł Wilczak! Mnóstwo kontrowersji wzbudził, pojawiając się na premierze filmu "Kler" z młodą blondynką!

2/4

Zapytany przez "Twoje Imperium" o tajemniczą towarzyszkę krótko i konkretnie skomentował całą sytuację:

Co to w ogóle za temat jest? Drodzy państwo, dajcie spokój, nie będę tego komentować. To jest  śmiech na sali. Nie będę się tłumaczył.

 

3/4

Jak się teraz okazuje, dużym wsparciem dla Brodzik ma być jej ojciec, z którym przez długi czas nie miała dobrych relacji. Jej rodzice rozstali się, gdy była mała, a ojciec podróżował po świecie, jednak teraz wszystko się zmieniło:

Teraz jest wspaniale obecny w moim życiu i jest cudownym dziadkiem dla chłopaków – zdradziła niedawno aktorka w wywiadzie dla „Świata kobiety”.

Joanna Brodzik zdaje sobie sprawę z ogromnej roli ojca w życiu dzieci:

W pewnej chwili w wychowaniu chłopców ważniejszą rolę ma mężczyzna. Ojciec to jest przygoda, ale też pokazywanie granic – wyznaje gwiazda.

4/4

W "Dobrym Tygodniu" możemy przeczytać , że Joanna Brodzik chce ratować swoją rodzinę:

Dlatego chce, mimo problemów wciąż trawiących jej związek z Pawłem, by wychowywali się w pełnej rodzinie, we wspólnym domu z tatą, w bliskości, której jej kiedyś zabrakło - czytamy w tygodniku.

Być może parze uda się naprawić swoją relację i niedługo znów zobaczymy ich razem!

Więcej na temat Joanna Brodzik Paweł Wilczak