East News
Newsy

Nowy trener kadry stoi za sukcesem Błaszczykowskiego! To Jerzy Brzęczek zajął się piłkarzem po tragicznej śmierci matki!

Nowy trener kadry stoi za sukcesem Błaszczykowskiego! To Jerzy Brzęczek zajął się piłkarzem po tragicznej śmierci matki!
Jakub Błaszczykowski
East News
Newsy
Kuba Błaszczykowski ma powody do dumy! Takiej wiadomości nikt się nie spodziewał
Kuba Błaszczykowski ma powody do dumy! Takiej wiadomości nikt się nie spodziewał

Kuba Błaszczykowski ma wielki powód do świętowania tuż przed świętami. Piłkarz obronił... pracę licencjacką i może pochwalić się wyższym (niepełnym) wykształceniem! Rodzina na pewno jest z niego dumna!   Kuba Błaszczykowski obronił licencjat! Jakub Błaszczykowski studiował turystykę i rekreację na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Na Facebooku szkoły ukazała się informacja o sukcesie piłkarza: Reprezentant drużyny narodowej piłki nożnej Jakub Błaszczykowski obronił pracę dyplomową kończącą studia I stopnia (na kierunku turystyka i rekreacja). Obrona odbyła się 22 grudnia w siedzibie Wydziału Pedagogicznego AJD. Uczestniczył w seminarium prof. dr. hab. Wiesława Pilisa. Promotorem pracy był dr Karol Pilis, recenzentem dr Cezary Michalski, a przewodniczącym komisji egzaminacyjnej dr hab. Eligiusz Małolepszy, prof. AJD (dziekan Wydziału Pedagogicznego)" - czytamy na Facebooku. Brawo Kuba!   Zobacz także:  Kuba Błaszczykowski skończył 31 lat! Jak je spędził? ZDJĘCIE!   Akademia jest dumna z Kuby!   Kuba Błaszczykowski pochwalił się sukcesem!

Kuba Błaszczykowski w koszulce reprezentacji
Newsy
Kuba Błaszczykowski skończył 31 lat! Jak je spędził? ZDJĘCIE!
Kuba Błaszczykowski skończył 31 lat! Jak je spędził? ZDJĘCIE!

Kuba Błaszczykowski w 14 grudnia obchodził swoje 31 urodziny!  Obrońca reprezentacji Polski pokazał zdjęcie z urodzin, które najprawdopodobnie spędził z domu z bliskimi i podziękował za wszystkie życzenia od fanów. Przy okazji wiemy już, jak wygląda jego choinka ;)   Kuba wszystkiego najlepszego! Dla mnie jesteś najlepszym polskim zawodnikiem i ulubieńcem . To jest wspaniałe uczucie oglądać Ciebie jak grasz na boisku i obserwować również jako zwykłego , skromnego człowieka. Życzę Ci spełnienia wszelkich marzeń , szczęścia w rodzinie i zdrowia! Jesteś bohaterem i dobrym przykładem do naśladowania szczególnie dla takich młodych chłopaków jak ja. Mam nadzieję , że kiedyś uda mi się zdobyć Twój autograf. Najlepszego! - czytamy jeden z wpisów fanów na Facebooku Błaszczykowskiego. Zobacz: Kiedy Kuba Błaszczykowski strzela gole na Euro, jego żona Agata wypoczywa z córkami! Co za figura!   Kuba Błaszczykowski to jeden z najbardziej lubiany polskich piłkarzy. Ludzie darzą go sympatią za wielkie serce, talent piłkarski oraz cenią za to, co osiągnął mimo wielu przeciwności losu i trudnej sytuacji rodzinnej.   Zobacz także: Powstanie film o Błaszczykowskim? Znany reżyser zabrał głos: "Tę historię mogłoby pokochać kino, ale..."   Kuba Błaszczykowski miał 11 lat, kiedy na skutek rodzinnej kłótni tragicznie zmarła jego matka. Umierała na ulicy, niemal na jego rękach. Ojciec, który ugodził ją nożem trafił do więzienia, mały Kuba – do domu babci Felicji.   Kuba Błaszczykowskie sam tworzy udany związek z żoną Agatą i ma dwoje dzieci.

Kuba Błaszczykowski i Robert Lewandowski podczas meczu Polski
East News
Newsy
Sensacyjne wieści! Lewandowski STRACI opaskę kapitana polskiej kadry? Odzyska ją Błaszczykowski?
Wszystko może się zmienić.

  PZPN ogłosił, że Zbigniew Boniek wybrał nowego selekcjonera, którym został Jerzy Brzęczek . Nowy selekcjoner zostanie oficjalnie zaprezentowany 23 lipca. Zastąpi Adama Nawałkę, który kończy współpracę z polską kadrą po 5 latach. Nowy selekcjoner w przeszłości grał w Lechu Poznań czy Górniku Zabrze, występował w reprezentacji Polski. Jako trener prowadził ostatnio Wisłę Płock. Najwięcej emocji wzbudza jednak fakt, że nowy selekcjoner prywatnie jest wujkiem Kuby Błaszczykowskiego. To on stoi za sukcesem Kuby i jest jego przyjacielem. Po tragedii, która spotkała Kubę, gdy był dzieckiem (  jego ojciec na jego oczach zabił jego mamę) pomógł mu podnieść się. Teraz eksperci zastanawiają się, czy dzięki nowemu trenerowi, Kuba Błaszczykowski odzyska władzę w drużynie i zostanie nowym kapitanem!   Zobacz:  Zawsze w cieniu męża. Jak wygląda żona nowego trenera polskiej kadry? ZOBACZ   Błaszczykowski odzyska opaskę kapitana? Kuba Błaszczykowski w przeszłości był kapitanem polskiej reprezentacji za kadencji trzech kolejnych selekcjonerów, ale gdy trenerem został Adam Nawałka, zdecydował o tym, żeby opaska kapitana trafiła do Roberta Lewandowskiego. Ta decyzja bardzo pozytywnie wpłynęła na grę Roberta w polskiej kadrze - odzyskał pewność siebie, stał się bardzo skuteczny. Teraz jednak po Mundialu Robert znalazł się w ogniu krytyki - zarzuca mu się, że nie interesuje się innymi zawodnikami, jest skupiony tylko na sobie, a po meczu z Senegalem zamiast pójść do szatni z kolegami z drużyny i poważnie z nimi porozmawiać, poszedł do żony po buziaka. Czy teraz w związku ze zmianą selekcjonera, nastąpi też zmiana kapitana? Czy wujek Kuby Błaszczykowskiego zdecyduje o tym, że piłkarz odzyska opaskę?  - Na pewno nie spodziewam się, że Jurek postąpi bez wyczucia. Ale wykluczyć żadnych ruchów nie można. Jako nowy trener wejdzie...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner