Anna Przybylska w szarej sukience
Newsy

Jarosław Bieniuk zdradza, dlaczego nie wziął ślubu z Anią Przybylską!

Zaskakujące...

Jarosław Bieniuk w wywiadzie dla magazynu "VIVA!" zdradził, dlaczego nie wziął ślubu z Anią Przybylską. Sportowiec i aktorka zawsze tworzyli bardzo udaną parę. Zakochani byli ze sobą przez 14 lat, ale nigdy nie zdecydowali się na ślub i wesele. W najnowszym wywiadzie Jarosław Bieniuk zdradził, dlaczego tak się stało. Podkreślił też, jak ważną rolę w ich życiu odgrywają dzieci.

Nie mieliśmy ślubu, ale mieliśmy troje dzieci i to są trzy obrączki, których się nie da zdjąć do końca życia. Dziecka nie ma się na chwilę, tylko na zawsze, aż do śmierci. I żadna obrączka nie da lepszej gwarancji, żaden papier jej nie da, żaden kredyt. To dziecko wiąże ludzi na całe życie. Nawet gdy przejdzie miłość, nawet gdy ludzie się znienawidzą, to będą musieli jakoś z tym żyć.

Zobacz: Kiedy patrzę na Szymona, widzę Anię”. TYLKO U NAS Jarosław Bieniuk o samotnym ojcostwie

Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

 

Bieniuk zdradził, dlaczego nie wziął ślubu z Anią Przybylską

Warto też podkreślić, że Ania Przybylska przed Bieniukiem była w związku małżeńskim. Jej mężem był Dominik Zygra, znany tenisista. Ta relacja jednak nie trwała zbyt długo - para rozwiodła się zaledwie rok po ślubie. Być może dlatego Ani i Jarkowi nie spieszyło się aż tak do małżeństwa. Jak sam piłkarz podkreślił tworzyli szczęśliwą rodzinę bez papierka i było im bardzo dobrze.

 

Zobacz: Bieniuk PIERWSZY RAZ szczerze o związku z Martyną Gliwińską: "Dzięki niej życie znów mnie cieszy!"

 

Jarosław Bieniuk zdradza, dlaczego nie wziął ślubu z Anią Przybylską!

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
East News

 

Łączyło ich naprawdę gorące uczucie, aż do końca...

Anna Przybylska z mężem

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska
Instagram/ONS
Newsy
Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska wezmą ślub?! "Nie mogą żyć bez siebie"
Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska wezmą ślub?! "Nie mogą żyć bez siebie"
Jarosław Bieniuk
ONS
Newsy
Jak Jarosław Bieniuk radzi sobie z wychowaniem dzieci po śmierci Ani Przybylskiej? "Nie jest to łatwe"
Co zdradził w DDTVN?

Jarosław Bieniuk zdradził, jak radzi sobie z wychowaniem dzieci po śmierci Ani Przybylskiej! W wigilijnym wydaniu "Dzień Dobry TVN" został wyemitowany materiał o rodzinie sportowca, w którym Bieniuk opowiedział o tym, jak wygląda teraz jego życie. Wywiad odbył się z okazji świąt Bożego Narodzenia i faktu, że 26 grudnia Ania Przybylska obchodziłaby 38. urodziny.  Jarosław Bieniuk wyznał, że ma trudną rolę jako rodzic. Jednocześnie musi być stanowczy i opiekuńczy, ale też musi starać się zastąpić dzieciakom mamę, Anię Przybylską. W wywiadzie przyznał, że nie jest to łatwe. Kiedyś starałem się być dobrym policjantem, tym od uszczęśliwiania dzieci. Ania pilnowała bardzo dyscypliny. W tej chwili muszę grać obie te role. Muszę być przede wszystkim sprawiedliwy i staram się, żeby ich po prostu nie rozpuścić. No nie jest to łatwe. Czasem człowiek traci cierpliwość, to jest trójka dzieci. Popełniałem błędy jako ojciec i jeszcze parę pewnie popełnię, ale myślę, że dzieci idą w dobrym kierunku. Oby było tak dalej. Jarosław Bieniuk o relacjach w rodzinie po śmierci Ani Przybylskiej Oczywiście były sportowiec podkreśla, że daje sobie doskonale radę dzięki pomocy rodziny, która mocno go wspiera. Jarosław Bieniuk ma oparcie w swoich rodzicach, a także w mamie Ani - Krystynie Przybylskiej. To właśnie oni i przyjaciele wspierają sportowca w trudnych momentach: Jest wiele osób, które są mi życzliwe. Przede wszystkim rodzina. Moja mama ze mną tu mieszka, tata też praktycznie cały czas tutaj przebywa. Mama Ani, babcia Krysia, też cały czas tutaj wpada, pilnuje tradycyjnych spraw, np. rachunków. Moja mama bardziej od strony kulinarnej, więc jesteśmy zgraną rodziną. Cały czas trzymamy się razem. Jest dużo łatwiej. Piłkarz zdobył się też na szczere wyznanie przed kamerami: Jesteśmy zżyci, kochamy się. Chyba...

Bieniuk wystawił na licytację zdjęcie Przybylskiej
Newsy
Piękny gest Jarosława Bieniuka! Na licytację przeznaczył wyjątkową rzecz związaną z Anią! Co takiego?
Piękny gest Jarosława Bieniuka! Na licytację przeznaczył wyjątkową rzecz związaną z Anią! Co takiego?

Wzruszający gest Jarosława Bieniuka!  Piłkarz przekazał na aukcję wyjątkowe zdjęcie Anny Przybylskiej, które stało obok księgi kondolencyjnej, do której mogli się wpisywać fani gwiazdy tuż po jej śmierci w 2014 roku. Piękny portret został wykorzystany również w sesji zdjęciowej Bieniuka z dziećmi w "Vivie!".  Piękny gest Jarka Bieniuka!  Bieniuk postanowił je przekazać na cele charytatywne i wesprzeć Fundację Hospicyjną, która pomogła Ani w czasie jej choroby: To fundacja, z którą w tych trudnych czasach byliśmy związani i która też nam pomogła - mówi sportowiec w Fakcie.  Zdjęcie Ani zostanie przekazane osobie, która wpłaci najwięcej pieniędzy na rzecz Fundacji na numer konta: 72 1540 1098 2001 5562 4727 0001 z dopiskiem „Viva!”. Akcja trwa do jutra! Serdecznie zachęcamy do udziału w niej! Zobacz także:  Jarosław Bieniuk zdradza, dlaczego nie wziął ślubu z Anią Przybylską!   Osoba, która przekaże najwięcej pieniędzy na fundację, otrzyma to zdjęcie: Jarosław Bieniuk wspiera hospicjum! 

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik