Jarosław Bieniuk w wywiadzie dla magazynu "VIVA!" zdradził, dlaczego nie wziął ślubu z Anią Przybylską. Sportowiec i aktorka zawsze tworzyli bardzo udaną parę. Zakochani byli ze sobą przez 14 lat, ale nigdy nie zdecydowali się na ślub i wesele. W najnowszym wywiadzie Jarosław Bieniuk zdradził, dlaczego tak się stało. Podkreślił też, jak ważną rolę w ich życiu odgrywają dzieci.

Reklama

Nie mieliśmy ślubu, ale mieliśmy troje dzieci i to są trzy obrączki, których się nie da zdjąć do końca życia. Dziecka nie ma się na chwilę, tylko na zawsze, aż do śmierci. I żadna obrączka nie da lepszej gwarancji, żaden papier jej nie da, żaden kredyt. To dziecko wiąże ludzi na całe życie. Nawet gdy przejdzie miłość, nawet gdy ludzie się znienawidzą, to będą musieli jakoś z tym żyć.

Zobacz: Kiedy patrzę na Szymona, widzę Anię”. TYLKO U NAS Jarosław Bieniuk o samotnym ojcostwie

Bieniuk zdradził, dlaczego nie wziął ślubu z Anią Przybylską

Warto też podkreślić, że Ania Przybylska przed Bieniukiem była w związku małżeńskim. Jej mężem był Dominik Zygra, znany tenisista. Ta relacja jednak nie trwała zbyt długo - para rozwiodła się zaledwie rok po ślubie. Być może dlatego Ani i Jarkowi nie spieszyło się aż tak do małżeństwa. Jak sam piłkarz podkreślił tworzyli szczęśliwą rodzinę bez papierka i było im bardzo dobrze.

Zobacz: Bieniuk PIERWSZY RAZ szczerze o związku z Martyną Gliwińską: "Dzięki niej życie znów mnie cieszy!"

Zobacz także

Jarosław Bieniuk zdradza, dlaczego nie wziął ślubu z Anią Przybylską!

East News

Łączyło ich naprawdę gorące uczucie, aż do końca...

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama