Anna Przybylska chciała wyjść za mąż
East News / Tricolors
Newsy

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk nie mieli ślubu. Dlaczego? Siostra gwiazdy zdradziła prawdę

Siostra Anny Przybylskiej ujawniła, czy aktorka po raz kolejny chciała wziąć ślub. "Zawsze wiedziałam, że Jarek to ogromna miłość Ani" - powiedziała wprost pani Agnieszka.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk tworzyli szczęśliwą rodzinę, ale w 2013 r. aktorka usłyszała dramatyczną diagnozę - rak trzustki. Mimo leczenia i operacji usunięcia guza, aktorka zmarła 5 października 2014 roku, a w tym roku do kin trafi film "Ania", w którym widzowie zobaczą poruszające wspomnienie Anny Przybylskiej. Tymczasem bliscy gwiazdy "Złotopolskich" udzielili wywiadu dla magazynu "Viva!". Siostra Anny Przybylskiej szczerze opowiedziała o jej ślubnych planach. Planowała sformalizować związek z Jarosławem Bieniukiem?

Michał Żebrowski w filmie o Annie Przybylskiej: "Zrobiła amerykańską karierę w Polsce"

Anna Przybylska miała w planach ślub z Jarosławem Bieniukiem?

Anna Przybylska, to o Jarosławie Bieniuku mówiła wprost, że jest mężczyzną jej życia, choć wcześniej była żoną tenisisty i biznesmena Dominika Zygry. Aktorka wielokrotnie w mediach właśnie o piłkarzu mówiła w mediach wprost "mój mąż", co wywoływało falę spekulacji na temat ich ślubu, który mieliby wziąć w sekrecie. 

Siostra Anny Przybylskiej, pani Agnieszka, w rozmowie z "Vivą!" rozwiała wątpliwości na ten temat i zdradziła, co aktorka odpowiadała, kiedy padało pytanie o ślub:

Zresztą zawsze wiedziałam, że Jarek to ogromna miłość Ani. I czasami jak się zastanawialiśmy, dlaczego nie biorą ślubu. Ania mówiła: „Ja jednego męża już miałam, wiem, jak to smakuje, a my świetnie funkcjonujemy w wolnym związku”. Mówiła też, że może kiedyś, gdy już przestanie grać, to się pobiorą. Byli naprawdę świetną parą – mówi wprost w najnowszym wywiadzie dla magazynu „Viva!” siostra Anny Przybylskiej, Agnieszka.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk na premierze w kinie
PIOTR FOTEK/REPORTER

Zobacz także: Krystyna Przybylska o ostatnich chwilach córki, Anny Przybylskiej. "Na miesiąc przed odejściem..."

Anna Przybylska nigdy nie ukrywała, że rodzina jest dla niej najważniejsza i kiedy jej mąż grał w jednym z tureckich klubów, przeprowadziła się razem z nim, mimo że to w Polsce rozwijała swoją karierę aktorską. Z kolei Jarosław Bieniuk w odpowiedzi na pytania o ślub z Anną Przybylską powiedział wprost:

Mamy trójkę dzieci, to jak trzy obrączki, wiąże na stałe bardziej niż cokolwiek - mówił wprost Jarosław Bieniuk.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk. Jarosław Bieniuk uczcił pamięć o zmarłej aktorce
PIOTR FOTEK/REPORTER

Już 7 października do kin trafi film "Ania", w którym fani będą mieli okazję obejrzeć wyjątkowe i poruszające wspomnienie o życiu jednej z najpopularniejszych aktorek. Planujecie wybrać się do kina?

Anna Przybylska
EastNews

 

Anna Przybylska
East News

 

 

Oliwia Bieniuk pokazała wzruszające zdjęcie z Anną Przybylską "Już 6 lat nie mogę świętować z tobą Dnia Matki"
Instagram
Newsy
Oliwia Bieniuk opublikowała wzruszające nagranie sprzed lat. Zobaczcie, jak Anna Przybylska spędzała czas z ukochaną córką
Aktorka skończyłaby dziś 42 lata.

Oliwia Bieniuk podczas relacji na InstaStories pokazała niepublikowane wcześniej nagranie z ukochaną mamą. W ten sposób Oliwia uczciła rocznicę urodzin Anny Przybylskiej, która właśnie dziś skończyłaby 42 lata. Spójrzcie tylko, jak zmarła aktorka czule opiekowała się swoją małą córeczką. To nagranie porusza do łez. Oliwia Bieniuk wspomina mamę W tym roku minęło sześć lat od śmierci Anny Przybylskiej. Uwielbiana przez widzów aktorka zmarła po ciężkiej walce z rakiem trzustki. Gdyby żyła, Anna Przybylska, właśnie dziś świętowałaby swoje 42. urodziny. Z tej okazji bliscy zmarłej gwiazdy opublikowali w sieci wzruszające wspomnienia. Rano piękne nagranie opublikował Jarosław Bieniuk, a teraz na Instagramie pojawiło się również poruszające wideo opublikowane przez Oliwię Bieniuk- podczas relacji na InstaStories pokazała archiwalne nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak Anna Przybylska cieszyła się z macierzyństwa i spędzała czas z dzieckiem. Dziś, ta scena porusza do łez.. Oliwia Bieniuk miała zaledwie 12 lat, kiedy zmarła jej ukochana mama. Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom- mówiła ostatnio w wywiadzie dla magazynu "Viva!". Zobaczcie, jak Oliwia Bieniuk uczciła rocznicę urodzin zmarłej mamy. Piękne wspomnienie opublikowała również siostra Anny Przybylskiej!  Zobacz także:   Niezwykłe wspomnienie Ani Przybylskiej! Jarosław Bieniuk publikuje wideo z prywatnego archiwum Oliwia Bieniuk pokazała nagranie z ukochaną mamą. Annę Przybylską...

Anna Przybylska
EastNews
Newsy
Czy trwa spór o spadek po Annie Przybylskiej? Mama aktorki w poruszającym wpisie: "Czym się wszyscy martwicie"
Czy trwa spór o spadek po Annie Przybylskiej? Mama aktorki w poruszającym wpisie: "Czym się wszyscy martwicie"

W mediach pojawiła się informacja o rzekomym konflikcie pomiędzy Jarosławem Bieniukiem , a mamą jego zmarłej żony, Krystyną Przybylską. Podobno jednym z powodów kości niezgody miał być spadek, którego zarządcą jest mama aktorki. Według medialnych doniesień,  Anna Przybylska zostawiła trójce swoich dzieci majątek, a Jarosław Bieniuk, z którym aktorka nigdy nie wzięła ślubu podobno ma pretensje, że to właśnie jego teściowa nim zarządza. Krystyna Przybylska postanowiła zareagować na medialne doniesienia i opublikowała poruszający wpis w mediach społecznościowych. Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  Oliwia Bieniuk odtworzyła rodzinne zdjęcie sprzed lat! Oryginał powstał na długo przed śmiercią Anny Przybylskiej Mama Anny Przybylskiej w poruszającym wpisie Kilka dni temu Oliwia Bieniuk świętowała 18. urodziny. Według medialnych doniesień córka Anny Przybylskiej zorganizowała dwie imprezy - na pierwszej rzekomo zjawili się jej tata z nową partnerką, bracia oraz jej chłopak. Druga zaś miała być przygotowana tylko dla babci, a powodem tej decyzji są podobno napięte stosunki między Jarosławem Bieniukiem, a Krystyną Przybylską. Jedną z przyczyn konfliktu ma być spadek po Annie Przybylskiej. W tej rodzinie niestety nie ma zgody.  Jarek wyraźnie unika kontaktów z mamą Ani . Ma podobno pretensje o to, że zmarła aktorka, która nigdy nie poślubiła Jarka, uczyniła ją strażnikiem posagu dla dzieci  - powiedział mówił anonimowy informator serwisu pomponik.pl. Mama Anny Przybylskiej postanowiła zareagować na te medialne doniesienia i opublikowała poruszający wpis w mediach społecznościowych . Zbliżam się blisko 70tki. Włosy mi siwieją. Czym się wszyscy martwicie. Majątkiem mojej zmarłej Córki. Nie bójcie się nikt nie...

Jarosław Bieniuk wciąż nie może zapomnieć o Annie Przybylskiej. Ma w domu pokój wypełniony pamiątkami po zmarłej ukochanej
TRICOLORS/East News
Newsy
Syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka już po komunii. Siostra aktorki opublikowała wzruszające zdjęcia
Jan, syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, przyjął Pierwszą Komunię Świętą. Radosną nowiną pochwaliła się w sieci siostra zmarłej aktorki. Ale on wyrósł!

Tegoroczny maj to dla Jarosława Bieniuka szczególny miesiąc. Sportowiec, który po śmierci Anny Przybylskiej samotnie wychowuje trójkę ich dzieci, w najbliższych tygodniach będzie mierzył się z nie lada wyzwaniami. Najstarsza córka pary - Oliwia - właśnie szykuje się do matury, z kolei 15-letni Szymon już niebawem przystąpi do egzaminu ósmoklasity. Także najmłodsza pociecha piłkarza i utalentowanej aktorki niedawno wkroczyła w kolejny, ważny etap swojego życia. Jan Bieniuk właśnie przystąpił do Pierwszej Komunii Świętej. Z tej okazji rodzina chłopca  zorganizowała dla niego wyjątkową uroczystość, na którą ze względu pandemii koronawirusa mogli przybyć jedynie najbliżsi. Całość imprezy zrelacjonowała na Instagramie siostra Anny Przybylskiej - Agnieszka Kubera. Pierwsza Komunia Święta najmłodszego syna Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska przez wiele lat tworzyli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Chociaż zakochani nie wzięli ślubu, udało im się stworzyć kochającą rodzinę. Niestety, w 2014 roku aktorka przegrała walkę z nowotworem. Od tego czasu piłkarz w pełni poświęcił się opiece nad pociechami. Co więcej, sportowiec może również liczyć na ogromne wsparcie ze strony rodziny, która stara się towarzyszyć dzieciom Anny i Jarosława w najważniejszych momentach ich życia. Tak też było i teraz. Najmłodszy syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka - 10-letni Jan - właśnie przyjął Pierwszą Komunię Świętą w kościele Chrystusa Króla w Gdyni. Jankowi podczas mszy towarzyszyła najbliższa rodzina, między innymi ojciec, siostra matki oraz babcia. Po uroczystej mszy cała familia udała się na domową imprezę. Jaś w roli głównej - chwaliła się na Instagramie siostra Anny Przybylskiej. Zobacz także:  Powstanie...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik