Izabela Janachowska i jej mąż Krzysztof Jabłoński niedawno po raz pierwszy zostali rodzicami. Para powitała na świecie synka, któremu nadała obco brzmiące imiona Christopher Alexander. Nie da się ukryć, że to wzbudziło spore emocje wśród fanów, którzy zaczęli się zastanawiać, dlaczego gwiazda nie wybrała polskich imion. Teraz ekspertka ślubna zdecydowała się wytłumaczyć swoją decyzję.

Reklama

Izabela Janachowska o imieniu dla synka

Od kiedy Izabela Janachowska została mamą jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie opowiada o macierzyństwie. NIe ma także żadnych oporów, żeby pokazywać zdjęcia swojego synka. Gdy jej synek miał prawie miesiąc, 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka wyjawiła jego imię, pisząc na swoim profilu na Instagramie:

Nasze najmniejsze Największe Szczęście... Christopher Alexander... Cudownego pierwszego Dnia Dziecka, synku

Niektórzy fani pomyśleli, że imię synka to rodzaj "hołdu" dla jego taty - Krzysztofa Jabłońskiego. Nic bardziej mylnego! Teraz Izabela Janachowska w "Dzień Dobry TVN" postanowiła wyjawił, dlaczego nadała synkowi zagraniczne imiona.

My dużo wyjeżdżamy, dużo podróżujemy. Myślę, że mały będzie kształcił się gdzieś dalej w świecie, więc chcieliśmy mu ułatwić tę drogę - powiedziała.

Uważacie, że podjęła słuszną decyzję?

Zobacz także

Izabela Janachowska i jej mąż Krzysztof zostali rodzicami 10 maja

East News

Izabela Janachowska chętnie pokazuje zdjęcia swojego synka

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama