Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Wywiad z Janem Melą o Grazii
ONS
Newsy

Mela znów zaskakuje: Mam drobne kłopoty z prawem, zdarza mi się upić

Jasiek coraz bardziej niegrzeczny

Udział Jana Meli w Tańcu z Gwiazdami od samego początku wzbudza ogromne zainteresowanie. W końcu to pierwszy taki przypadek w naszym kraju, aby osoba niepełnosprawna stawała w szranki w telewizyjnym show. Mela udowadnia jednak, że nie ma dla niego żadnych granic, choć sam stosunek do programu wyraził dość dobitnie w jednym z wywiadów. Przypomnijmy: Szok! Mela ostro o "TzG": "Kolorowa tandeta! Już sama nazwa jest rażąca"

Wszystko wskazuje też na to, że Mela chce nieco zerwać z wizerunkiem, który przez lata pielęgnowały media, ale i on sam - grzecznego i ułożonego chłopca, który spełnia marzenia wbrew przeciwnościom losu. W najnowszym wywiadzie Jan zapewnia jednak, że taki obraz ma niewiele wspólnego z rzeczywistością, a on sam boryka się z typowymi dla innych problemami. Zdradza m.in., że zdarza mu się nadużyć alkoholu i miewa momenty słabości.
 

Media lansują wizerunek Jasia Meli - słodkiego chłopca, uśmiechniętego bohatera, a to nie do końca prawda. Zdarza mi się upić, być dupkiem, drobne kłopoty z prawem, parę ryzykownych hobby. I miewam momenty słabości, gdy nic mi się nie chce i nie wierzę w siebie. Wspinam się na budynki w przestrzeniach przemysłowych. Ludziom się wydaje, że mnie znają, a ja sam sobie czasem zadaję pytanie, kim jestem i co we mnie prawdziwe. To, jak ja widzę siebie, czy to, jak widzą mnie inni. Trzeba uświadamiać sobie swoje wady i słabości. To nie jest przyjemne - tłumaczy w "Grazii".


Spodziewaliście się po nim takich wyznań?

Zobacz: "Nienawidziłem ojca. Ranił mnie"

Zdjęcia z ostatniego odcinka Tańca z Gwiazdami:

Jan Mela o Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Mela ostro o TzG: Szukali kogoś na gwałt. Pewnie byli w ciężkiej dupie
Jan znów ostro o show

Udział Jana Meli w " Tańcu z Gwiazdami " od początku budził mnóstwo emocji. Sam podróżnik miał bardzo sceptyczne podejście do formuły show, nie szczędził też krytyki pod adresem produkcji. Jego słowa wywołały prawdziwą burzę. Przypomnijmy: Szok! Mela ostro o "TzG": Kolorowa tandeta! Już sama nazwa jest rażąca Jeszcze przed odpadnięciem z rywalizacji, Mela udzielił długiego wywiadu w darmowym miesięczniku "Skarb". J an opowiedział o tym, jak długo producenci namawiali go do występu w programie . Stwierdził również, że produkcja miała duży problem z obsadą, skoro zadzwoniła nawet do niego: Trwały wakacje, siedziałem sobie gdzieś totalnie wyluzowany, dzwoni telefon, ospale mówię: "Halo" i słyszę historię, przez którą o mało nie udławiłem przeżuwanym jeszcze obiadem. Odparłem, że to chyba jakaś totalna pomyłka. Zapytałem nawet, czy to na pewno do mnie miał być ten telefon. Usłyszałem, że tak. Zacząłem się śmiać. Pewnie byli w ciężkiej dupie i na "gwałtu rety" trzeba było kogoś znaleźć. Na początku byłem kategorycznie na nie. Potem zacząłem rozmawiać z przyjaciółmi, żeby nad tym wszystkim się zastanowić. - przyznaje Mela Powinien w taki sposób wypowiadać się o show? Zobacz: Partnerka Meli płakała po ich tańcu. Pavlović: Pierwszy raz przeszkadzała ci ta noga Gwiazdy podczas biegu na rzecz fundacji Jana Meli:

Jan Mela o utracie nogi i ręki
ONS
Newsy
Mela nie chce protezy ręki. Opowiedział o brutalnej rehabilitacji i życiowych dramatach
Jan naprawdę wiele przeszedł

Największym zaskoczeniem drugiej edycji " Tańca z Gwiazdami "  jest udział niepełnosprawnego Jana Meli . Jego pojawienie się w tanecznym show wzbudza wielkie kontrowersje. Gwiazdor musi zmierzyć się z niepochlebnymi komentarzami na swój temat, a nawet z przykrymi docinkami innych sławnych kolegów. Przypomnijmy:  Królikowski obraził niepełnosprawnego Melę. Janek spotkał się z nim i... Mela coraz częściej udziela się również medialnie. Ostatnio udzielił długiego wywiadu, który możemy znaleźć w nowej Vivie!. Jan opowiada o nim nie tylko o udziale w polsatowskim hicie, ale przede wszystkim o ciężkiej rehabilitacji tuż po wypadku, którą zajął się głównie jego ojcie c. Nie miał on dla niego litości - chciał, aby syn jak najszybciej wrócił do formy: Obaj mamy niełatwe charaktery. Upór i nieustępliwość mam po tacie, za co jestem mu ogromnie wdzięczny, ale to się stało powodem konfliktów między nami. [...] Przez wiele lat siebie nie rozumieliśmy, dopiero mój wypadek nas zbliżył, bo tata wtedy rzucił pracę, żeby zająć się moją rehabilitacją. To było niewiarygodnie trudne, ponieważ go nie znosiłem. Mobilizował mnie za pomocą dość brutalnych metod, co odbierałem jako chęć zniszczenia mnie. To brzmi strasznie głupio, ale wtedy myślałem: Pewnie gość, który mnie nienawidzi, chce mi dokopać, dowalić i zmiażdżyć. Są różne szkoły motywacji. Można kogoś pochwalić, widząc jego starania, a można mu powiedzieć: "Jeśli się poddasz, to nigdy nic nie osiągniesz, zostaniesz cholerną kaleką". Nie ukrywam, że po części to dla taty poszedłem na biegun, żeby mu pokazać, że dam sobie radę. Patrząc z boku można by powiedzieć: "Biedny chłopak, a ojciec tyran", ale to krótkowzroczna i powierzchowna ocena . Zdałem sobie sprawę, że to nie jest mój wróg, który chce mnie zniszczyć. Zacząłem ćwiczyć z mamą, ale zobaczyłem, że nie daje sobie z...

Iwona Pavlović w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
To się wcześniej nie zdarzyło. Pavlović doprowadzona do łez
Iwona nie wytrzymała

Jan Mela zdecydowanie wyróżnia się na tle innych uczestników Tańca z Gwiazdami . Poza oczywistym powodem, którym jest jego niepełnosprawność, polarnik od początku nie ukrywa też, jakie cele przyświecają mu w programie. Wprost twierdzi, że interesuje go promocja i zbieranie pieniędzy na działalność jego fundacji. Nie szczędzi też przy tym dość ostrych słów pod adresem samego show. Przypomnijmy: Szok! Mela ostro o "TzG": "Kolorowa tandeta! Już sama nazwa jest rażąca" A jak Jasiek radzi sobie na parkiecie? Najlepszym dowodem na to, że dla Meli nie istnieją żadne granice, był trzeci odcinek programu, w którym musiał się zmierzyć z sensualną rumbą. Jego wysiłki zostały docenione, bowiem jurorzy ocenili występ na aż 34 punkty. Szczególnie spodobał się on Iwonie Pavlović , która nie kryła wzruszenia, a w jej oczach pojawiły się łzy. Nie było więc niespodzianką, że przy przyznawaniu punktacji przyznała okrągłą dziesiątkę. Mamy stosunkowo malutkie stopy, na których oparty jest cały ciężar naszego ciała. A Ty masz jedną stopę Jaśku i na niej tańczysz - mówiła przejęta Pavlović. Was też poruszył występ Janka Meli? Zobacz: "Mam drobne kłopoty z prawem, zdarza mi się upić"   Zdjęcia z trzeciego odcinka Tańca z Gwiazdami:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner