O ciąży Paulina i Jakub Rzeźniczakowie poinformowali we wrześniu ubiegłego roku. Od tego czasu internauci z wypiekami na twarzy śledzili kolejne sesje ciążowe celebrytów. Para dzieliła się z fanami romantycznymi kadrami. Ostatnio jednak piłkarz i jego ukochana ograniczyli aktywność w mediach społecznościowych. Wszyscy zaczęli się domyślać, że powodem może być poród.

Reklama

Jakub Rzeźniczak chwali się pierwszymi kadrami po narodzinach córki

Po południu 18 lutego Jakub Rzeźniczak potwierdził, że został ojcem. Piłkarz doczekał się trzeciego dziecka. Gwiazdor pokazał zdjęcie swojej nowo narodzonej pociechy. Przy okazji zdradził, że razem z Pauliną czekali z przekazaniem radosnych wieści, ponieważ Antosia przyszła na świat tydzień temu, 10 lutego.

Zobacz także: Fani martwią się o Paulinę Rzeźniczak. Co się z nią dzieje? "Mam nadzieję, że wszystko ok"

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie
Jakub i Paulina Rzeźniczakowie Instagram@paulina_rzezniczak

To nie koniec relacji na dziś. Jakub Rzeźniczak niedawno publikował na Instagramie zdjęcie, na którym widać Paulinę trzymającą dziewczynkę na rękach i karmiącą swoją córkę. Do fotografii piłkarz dodał krótki komentarz w postaci zakochanej buźki.

Paulina Rzeźniczak
Paulina Rzeźniczak instagram.com/jakubrzezniczak25

Wygląda na to, że para rozpływa się nad pierwszymi dniami po porodzie i ma się świetnie. Możemy się domyślać, że w niedalekiej przyszłości małżeństwo podzieli się z fanami wrażeniami. Być może zobaczymy więcej zdjęć małej Antosi.

Zobacz także

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak bladym świtem przekazał ważną wiadomość. Chodzi o Paulinę. "To cud"

Reklama

Ostatnie fotografie ucinają plotki na temat pary. Po tym, jak gwiazdy zmieniły swoje profile w mediach społecznościowych na prywatne, fani zaczęli spekulować o kryzysie w małżeństwie Pauliny i Jakuba Rzeźniczaków.

Jakub Rzeźniczak z żoną
Instagram @jakubrzezniczak25
jakub-rzezniczak-musial-wyjechac-657342-1X-13a1faf
Reklama
Reklama
Reklama