Jakub Rzeźniczak i Paulina Rzeźniczak powitali na świecie swoją pierwszą córkę. Sportowiec pochwalił się w sieci zdjęciem dziecka. Wybrali dla córeczki tradycyjne imię.

Reklama

Jakub Rzeźniczak został ojcem. Paulina Rzeźniczak urodziła

Radosna nowina u Rzeźniczaków. Fani już od jakiegoś czasu zastanawiają się czy ich rodzina się przypadkiem już nie powiększyła. W sieci pojawiały się plotki, ale w końcu jest ich potwierdzenie. Jakub Rzeźniczak został ojcem, a zdjęciem córeczki podzielił się w sieci. Paulina Rzeźniczak urodziła córeczkę już ponad tydzień temu:

Antoninka 10.02.2024
Jakub Rzeźniczak został ojcem. Pokazał zdjęcie córki Antoniny
Instagram @jakubrzezniczak25

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak bladym świtem przekazał ważną wiadomość. Chodzi o Paulinę. "To cud"

Jakub Rzeźniczak i Paulina Rzeźniczak wybrali dla córeczki tradycyjne imię. Antoninka urodziła się 10 lutego. Rodzice nie od razu zdecydowali się podzielić radosną nowiną. W sieci opublikowali kilka zdjęć, na których jednak nie zdecydowali się pokazać twarzy dziewczynki. Internauci gratulują świeżo upieczonym rodzicom:

Czekaliśmy tak samo jak wy, zdrówka dla Pań
Kochani! Nic nie muszę pisać bo wszystko wiecie, Antosiu, jesteś w dobrych rękach
Gratulacje dla waszej córki Antoniny
Gratulacje, piękne imię - moja córcia ma tak samo
Jakub i Paulina Rzeźniczak
Jakub i Paulina Rzeźniczak Instagram @paulina_rzezniczak
Reklama

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak nie wytrzymał. „Sprawą zajmuje się mój prawnik”
W ostatnim czasie fani martwili się o Paulinę Rzeźniczak. Fakt, że małżeństwo przestało być aktywne w mediach społecznościowych nie umknęło ich uwadze. Teraz wiadomo, że powodem z pewnością był fakt, że na świecie pojawiła się ich córeczka. Niedawno Jakub Rzeźniczak w rozmowie z nami dementował również plotki odnośnie kryzysu w jego związku. "U nas wszystko dobrze i pozdrawiamy serdecznie" - zadeklarował. Nowe zdjęcie z córeczką może być tego dowodem. Szczęśliwym rodzicom gratulujemy.

Zobacz także
Jakub i Paulina Rzeźniczakowie
Instagram@paulina_rzezniczak
Stylowa Paulina Rzeźniczak
Instagram @paulina_rzezniczak i jakubrzezniczak25
Reklama
Reklama
Reklama