Brzdąc w Opałach dziś - jak wygląda?

Jak wygląda dziś filmowy "Brzdąc w opałach"? Odtwórcy roli chłopca mają dziś 28 lat! 

Brzdąc w Opałach dziś - jak wygląda?

''Brzdąc w opałach'' to jedna z najchętniej oglądanych komedii w latach 90. Sprytny maluch porwany przez troje niezdarnych porywaczy znajduje sposób, by im umknąć. Samotnie spacerujący po Chicago malec i podążający za nim porywacze rozbawili miliony widzów na całym świecie. Mało kto wie, że w rolę tytułowego brzdąca wcielili się bliźniacy: Adam Robert Worton i Jocob Joseph Worton. Dziś panowie mają 28 lat. Jak wyglądają?

Jak wygląda dziś "Brzdąc w opałach"?

''Baby Day's out'', czyli ''Brzdąc w opałach'' pojawił się na ekranie w 1994 roku. Film szybko zdobył popularność. Bliźniacy Worton doskonale poradzili sobie z rolą w filmie. Tytułowemu brzdącowi uśmiech satysfakcji nie schodził z twarzy. Bracia mieli już dwa lata, gdy wcielali się w rolę tytułowego bohatera. Mimo że wykazali się ogromnym talentem, była to jedyna produkcja, w której filmowa, w której wystąpili. 

O ile w latach 90. braci trudno było rozróżnić, w dorosłym życiu panowie już nie są tak podobni. Teraz mają już po 28 lat i ukrywają swoje życie przed opinią publiczną. Wiadomo jedynie, że jeden z nich, Jacob zajmuje się zawodowo muzyką. 

Zobacz także: Jak po 30. latach od premiery filmu "Kevin sam w domu" wygląda odtwórca roli Buzza? W życiu go nie poznacie!

Bracia strzegą swojej prywatności, w sieci nie znajdziemy wielu zdjęć. 

zbliżenie na twarz
facebook

Młodzi aktorzy zrezygnowali z kariery filmowej. 

A wy pamiętacie ten uroczy film?

Zbliżenie na twarz brzdąca
kadr z filmu

 

Więcej na temat gwiazdy Polsatu film
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22