Brzdąc w Opałach dziś - jak wygląda?
Newsy

Jak wygląda dziś filmowy "Brzdąc w opałach"? Odtwórcy roli chłopca mają dziś 28 lat! 

Adam Robert Worton i Jacobs Worton wcielili się w rolę sprytnego brzdąca w 1994 roku. Dziś mają 28 lat. Jak dziś wyglądają?

''Brzdąc w opałach'' to jedna z najchętniej oglądanych komedii w latach 90. Sprytny maluch porwany przez troje niezdarnych porywaczy znajduje sposób, by im umknąć. Samotnie spacerujący po Chicago malec i podążający za nim porywacze rozbawili miliony widzów na całym świecie. Mało kto wie, że w rolę tytułowego brzdąca wcielili się bliźniacy: Adam Robert Worton i Jocob Joseph Worton. Dziś panowie mają 28 lat. Jak wyglądają?

Na tę scenę w filmie "Kevin sam w domu" nikt nie zwraca uwagi. A ona zmienia sens filmu!

Jak wygląda dziś "Brzdąc w opałach"?

''Baby Day's out'', czyli ''Brzdąc w opałach'' pojawił się na ekranie w 1994 roku. Film szybko zdobył popularność. Bliźniacy Worton doskonale poradzili sobie z rolą w filmie. Tytułowemu brzdącowi uśmiech satysfakcji nie schodził z twarzy. Bracia mieli już dwa lata, gdy wcielali się w rolę tytułowego bohatera. Mimo że wykazali się ogromnym talentem, była to jedyna produkcja, w której filmowa, w której wystąpili. 

O ile w latach 90. braci trudno było rozróżnić, w dorosłym życiu panowie już nie są tak podobni. Teraz mają już po 28 lat i ukrywają swoje życie przed opinią publiczną. Wiadomo jedynie, że jeden z nich, Jacob zajmuje się zawodowo muzyką. 

Zobacz także: Jak po 30. latach od premiery filmu "Kevin sam w domu" wygląda odtwórca roli Buzza? W życiu go nie poznacie!

Bracia strzegą swojej prywatności, w sieci nie znajdziemy wielu zdjęć. 

zbliżenie na twarz
facebook

Młodzi aktorzy zrezygnowali z kariery filmowej. 

A wy pamiętacie ten uroczy film?

Zbliżenie na twarz brzdąca
kadr z filmu

 

Kevin sam w domu
Newsy
Jak dziś wyglądają filmowi złodzieje z filmu "Kevin sam w domu"? Po 30 latach ciężko ich rozpoznać
Jak dziś wyglądają filmowi złodzieje z filmu "Kevin sam w domu"? Po 30 latach ciężko ich rozpoznać

To już 30. lat, odkąd film "Kevin sam w domu" bawi widzów do łez! Kultowa świąteczna komedia jest nieśmiertelnym hitem i chyba ciężko wyobrazić sobie święta Bożego Narodzenia bez tej produkcji. W filmie pojawiło się mnóstwo charyzmatycznych postaci w tym niezapomniany duet złodziei, w których wcielili się Daniel Stern i Joe Pesci. A czy wiecie jak wyglądają dziś? Koniecznie zobaczcie ich najnowsze zdjęcia! Naszym zdaniem naprawdę trudno ich rozpoznać!  Zobacz także:  Jak po 30. latach od premiery filmu "Kevin sam w domu" wygląda odtwórca roli Buzza? W życiu go nie poznacie! Jak dziś wyglądają Joe Pesci i Daniel Stern, czyli filmowi złodzieje z "Kevin sam w domu"?  Ciężko się nie zgodzić, że emisja "Kevina samego w domu" w święta Bożego Narodzenia to już tradycja! Ten film można oglądać bez końca i za każdym razem wywoła on uśmiech na twarzy. Sprytnego Kevina, który dzielnie stawił czoła podstępnym złodziejom pokochali nie tylko Polacy, ale miliony widzów na całym świecie!  Kiedy jednego roku stacja Polsat zdecydowała się zmienić świąteczną ramówkę, w której miało zabraknąć "Kevina", widzowie nie kryli rozczarowania. Powstały nawet petycje do władz stacji, aby przywrócić do ramówki kultową komedię. I udało się! Wygląda na to, że Kevin chyba już zawsze będzie z nami w święta!  W filmie poznaliśmy wiele fantastycznych postaci, a do grona tych najbardziej zapamiętanych z pewnością należą słynni bandyci, którzy mieli swoje niecne plany. W te role wcielili się fantastyczni aktorzy - Joe Pesci i Daniel Stern. Jak wiadomo, filmowym złodziejom nie udało się zrealizować swoich planów, bo na ich drodze stanął Kevin! Trzeba przyznać, że...

Kevin sam w domu
Newsy
Jak po 30. latach od premiery filmu "Kevin sam w domu" wygląda odtwórca roli Buzza? W życiu go nie poznacie!
Kevin sam w domu - jak wyglądają dziś członkowie filmu?

Dokładnie 10. listopada 2020 roku minęło 30 lat od premiery chyba najpopularniejszej świątecznej komedii na świecie, czyli filmu "Kevin sam w domu"! Na pewno doskonale pamiętacie wszystkich bohaterów, którzy wystąpili w tej produkcji, ale czy wiecie, jak wyglądają dziś? Na początek postanowiliśmy sprawdzić, co słychać u filmowego Buzza, w którego wcielił się Devin Ratray! Naszym zdaniem zmienił się nie do poznania. Mamy jego najnowsze zdjęcia! Zobaczcie sami!  Zobacz także:  Święta z "Kevin sam w domu" na Polsacie to już tradycja! Poznaj 6 ciekawostek, o których nie miałeś pojęcia! Jak po 30. latach od premiery filmu "Kevin sam w domu" wygląda odtwórca roli Buzza? To już tradycja! Każdego roku na antenie telewizji Polsat oglądamy film "Kevin sam w domu". Chyba można śmiało przyznać, że to już symbol świąt Bożego Narodzenia i nie ma osoby, która nie zna tej kultowej komedii. Przygody Kevina pokochali widzowie nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Pewnie większość z Was wie, jak wygląda dziś Macaulay Culkin, czyli odtwórca głównej roli, ale w filmie poznaliśmy wiele innych charyzmatycznych postaci. Jedną z nich jest Buzz, czyli filmowy brat Kevina, który często stroił sobie z niego żarty. W tę rolę wcielił się Devin Ratray. Amerykański aktor miał wtedy 13 lat.  Rola Buzza przyniosła mu popularność i od czasu występu w filmie "Kevin sam w domu" wystąpił w popularnych serialach telewizyjnych jak np. "Prawo i porządek", "Supernatural" czy "Żona idealna". Jednak chyba każdy najbardziej pamięta Devina Ratray właśnie z występu w kultowej świątecznej komedii.  Buzz potrafił wyjść z twarzą z każdej opresji! Nawet, gdy mocno dokuczał Kevinowi, rodzina...

Błękitna Laguna
East News
Newsy
Jak po 40. latach od premiery "Błękitnej Laguny" wyglądają główni bohaterowie filmu? Dziś ciężko ich rozpoznać!
Jak po 40. latach od premiery "Błękitnej Laguny" wyglądają główni bohaterowie filmu? Dziś ciężko ich rozpoznać!

Film "Błękitna Laguna" podbił serca widzów na całym świecie. W tym roku minęło już 40. lat od jego premiery, a aktorzy, wcielający się w głównych bohaterów, zmienili się nie do poznania. Mamy ich aktualne zdjęcia! Zobaczcie jak dziś wyglądają  Brooke Shields i  Christopher Atkins !  Zobacz także:  Jak dziś wyglądają filmowi złodzieje z filmu "Kevin sam w domu"? Po 30 latach ciężko ich rozpoznać Jak po 40. latach od premiery "Błękitnej Laguny" wyglądają główni bohaterowie filmu? "Błękitna Laguna" - amerykański film fabularny z 1980 roku w reżyserii Randala Kleisera jest nieśmiertelnym hitem. Historia dwójki dzieci, która wylądowała na tropikalnej wyspie i na niej dorastała, jest naprawdę niezwykle wzruszająca. 8-letni Richard i Emmeline, którzy wyszli cało z pożaru żaglowca, znaleźli schronienie na bezludnej wyspie. Stary kucharz, Paddy Button, uratował dzieci i pomagał im odnaleźć się w nowej, niezwykle trudnej rzeczywistości. Niestety jakiś czas później mężczyzna umiera i od tej chwili, Richard i Emmeline musieli poradzić sobie sami.  Na wyspie spędzają kolejne lata, tysiące kilometrów od cywilizacji. Widzimy jak dorastają, przechodzą przez trudny okres dojrzewania, a nawet zostają rodzicami. Historia Richarda i Emmeline podbiła serca milionów widzów, a  Brooke Shields i  Christopher Atkins zostali doskonale zapamiętani za swoje role. Jak wyglądali w filmie sprzed 40. lat pamiętamy wszyscy. A jak wyglądają dziś? Zobaczcie sami!  Brooke Shields ma dzisiaj 55 lat! Aktorka ma na swoim koncie wiele ról serialowych i filmowych, ale zasłynęła również ze swoich skłonności do romansowania. Spotykała się...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner