Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Jak Małgorzata Rozenek Majdan wyglądała w poprzednich ciążach? Przypominamy!

Jak w poprzednich ciążach wyglądała Małgorzata Rozenek? Gwiazda TVN już za kilka miesięcy po raz trzeci zostanie mamą- będzie to pierwsze dziecko Małgosi i jej męża Radosława Majdana.

Jak w poprzednich ciążach wyglądała Małgorzata Rozenek? Gwiazda TVN już za kilka miesięcy po raz trzeci zostanie mamą- będzie to pierwsze dziecko Małgosi i jej męża Radosława Majdana. Prowadząca "Projekt Lady" jest w czwartym miesiącu ciąży i widać już u niej delikatnie zaokrąglony brzuszek. Do tej pory jednak Małgosia ukrywała swoje krągłości pod luźnymi i zimowymi stylizacjami. Czy teraz, kiedy oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się dziecka zacznie je podkreślać? W poprzednich ciążach Małgorzata Rozenek wybierała kreacje, które podkreślały jej rosnący brzuszek! Pamiętacie, jak wyglądała wówczas gwiazda TVN? 

Zobaczcie zdjęcia Małgosi Rozenek sprzed lat i posłuchajcie, ile przytyła kiedy była w poprzednich ciążach! Sprawdźcie, co zdradziła nam gwiazda TVN!

Zobacz także: Imię dziecka Rozenek i Majdana. Radosław w wywiadzie zdradził, jak chciałby nazwać syna!

Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży.

Małgorzata Rozenek w ciąży!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek o świętach
Newsy
Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Jak będą wyglądać jej święta?

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła nam, jak będą wyglądały w jej rodzinie Święta Bożego Narodzenia. Gwiazda już nie może się doczekać na ten moment i przyznaje, że będzie to dla niej naprawdę wyjątkowy czas - właśnie okazało się, że jest w ciąży! To oznacza, że Radosław Majdan po raz pierwszy zostanie ojcem! Zobaczcie, co zdradziła nam gwiazda! Zobacz także:  Kreacje Małgosi Rozenek jako suknie na studniówkę? TAK! Gwiazda wyprzedaje swoją szafę  

Małgorzata Rozenek o samopoczuciu w ciąży
Newsy
Małgorzata Rozenek pierwszy raz zdradziła, jak się czuje w ciąży! To uczucie zna każda mama
Małgorzata Rozenek zdradziła jak się czuje w ciąży. Jak znosi pierwsze miesiące w stanie błogosławionym? Opowiedziała również, co czuje Radosław Majdan.

Szczęście Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana sięga zenitu. Para ogłosiła, że spodziewa się dziecka! Pierwsze gratulacje pojawiły się już wczoraj podczas jednego z warszawskich koncertów . Chwilę później bramkarz oficjalnie potwierdził informacje o tym, że jego rodzina się powiększy. Ale jak się czuje przyszła mama? Małgorzata Rozenek-Majdan pierwszy raz skomentowała swoje samopoczucie w ciąży.  Zobacz także:  Imię dziecka Rozenek i Majdana. Radosław w wywiadzie zdradził, jak chciałby nazwać syna! Małgorzata Rozenek-Majdan o ciąży Media żyją cudowną wiadomością o ciąży Małgorzaty Rozenek już od wczoraj. Jak się czuje przyszła mama? Żona Radosława Majdana dopiero dziś skomentowała wieści na swoim Instagramie. Zdradziła, że aktualnie potrzebuje więcej spokoju i dużo odpoczynku:   Takie piękne rzeczy wczoraj się działy, kiedy spałam😁 ostatnio chodzę wcześnie spać, co chyba każda przyszła Mama dobrze rozumie 😉😁 Dodała również, że szczególnie w tym okresie może liczyć na wsparcie męża, który szaleje ze szczęścia:  To bardzo piękny czas dla Naszej rodziny, szczególnie, że przyszły Tata  @r_majdan  zwariował ze szczęścia i wniósł rozpieszczanie na zupełnie inny poziom 😂😂😂😂 Przyszła mama dziękuje również przyjaciołom z zespołu IRA: Dziękuję  #IRA  że mamy w Was tak wspaniałych przyjaciół😘 😘😘❤️ Czasami trzeba walczyć o swoje marzenia, ale warto bo one się spełniają💪😁❤️❤️❤️❤️❤️ To właśnie oni jako pierwsi, podczas swojego koncertu pogratulowali szczęśliwym rodzicom. W rodzinie Majdanów trwa cudowny okres oczekiwania na narodziny, a nadchodzące święta będą niezwykłe. ...

Małgorzata Rozenek urodziła. Oto pierwsze rodzinne zdjęcie z Henrykiem Majdanem
Instagram
Newsy
Małgorzata Rozenek weźmie 500+ na trzecie dziecko? Do tej pory mówiła: "Nie pobieram, choć przyznaję, że robię błąd"

Małgorzata Rozenek została mamą po raz trzeci! 10 czerwca 2020 urodził się syn Henryk. Jest to pierwsze dziecko gwiazdy i Radosława Majdana . Para długo starała się o potomka i w końcu ich marzenie się spełniło.  Czy Małgorzata Rozenek będzie pobierała świadczenie 500+ na trzecie dziecko? Sprawdźcie, co myśli na ten temat. Zobacz także:  Imię dziecka Rozenek i Majdana. Radosław w wywiadzie zdradził, jak chciałby nazwać syna! Upragniona ciąża Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana w końcu stała się faktem. W czerwcu 2020 roku na świat przyszło pierwsze dziecko tej pary. Małgorzata Rozenek jest już mamą dwóch chłopców - 13-letniego Stanisława i 9-letniego Tadeusza, i w związku z tym przysługuje jej prawo do pobierania świadczenia na swoje dzieci. Gwiazda w jednym z wywiadów dla "Wprost" opowiedziała, co sądzi na temat programu 500+. Program 500 plus uważam za sukces.  Państwo ma obowiązek pomagać obywatelom , bo po to zostało stworzone.  Nie pobieram, choć przyznaję, że robię błąd . Może powinnam pobierać i oddawać na przykład na cele charytatywne. Muszę się nad tym zastanowić - powiedziała jakiś czas temu gwiazda w rozmowie z "Wprost". Ciekawe, czy po urodzeniu trzeciego dziecka, Małgorzata Rozenek zdecyduje się na pobieranie świadczenia. Przekazywanie pieniędzy na cele charytatywne wydaje się być świetnym pomysłem! O tym co postanowi zrobić gwiazda, przekonamy się zapewne już niebawem. Zobacz także:  Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Jak będą wyglądać jej święta? Cieszycie się, że rodzina Małgosi Rozenek i Radosława Majdana się powiększyła?   

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner