Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Jak Bohosiewicz nazwała syna?

Lans na oryginalne imiona trwa

Ciąża i poród Soni Bohosiewicz to przypadek jakich w polskim (a może nawet światowym?) show-biznesie jak na lekarstwo. Chociaż aktorka drugiego syna urodziła zaraz po zejściu z anteny "Bitwy na głosy" to nie przeszkodziło jej to w powrocie do pracy sześć dni później. Takie zachowanie nie spodobało się wzorowej matce, Annie Popek, która w "Pytaniu na śniadanie" oburzona skomentowała sprawę. Zobacz: "To jakiś skrajny przypadek!"

Teraz Sonia pochwaliła się, że jej syn dostał imię Leonard. Z okazji przyjścia na świat chłopca Bohosiewicz wyprawiła przyjęcie dla kolegów z muzycznego show i do studia Telewizji Polskiej przywiozła kilka ogromnych tortów.

Dzisiaj finał "Bitwy na głosy" i okazja by kolejny raz od porodu zobaczyć jak zmieniła się Sonia Bohosiewicz. Przypomnijmy, że pierwszy syn gwiazdy ma na imię Teodor i ma 3 lata.


 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Sonia Bohosiewicz urodziła!
Chłopiec czy dziewczynka?

Sonia Bohosiewicz po raz drugi została mamą! Właśnie do naszej redakcji dotarła szczęśliwa informacja od osoby związanej z produkcją "Bitwy na głosy", że jurorka programu, którą jeszcze w minioną sobotę mogliśmy oglądać w show, zaledwie kilka godzin po nagraniu urodziła swoją pociechę. Z najnowszych informacji wynika również, że rodzina aktorki powiększyła się o kolejnego... chłopca . Przypomnijmy, że Sonia Bohosiewicz razem z Pawłem Majewskim są już rodzicami 3-letniego Teodora. Wciąż nie wiadomo czy w związku z narodzinami dziecka, Sonia Bohosiewicz pojawi się na zbliżającym się sobotnim nagraniu programu "Bitwa na głosy"? Chyba producenci spodziewali się, że poród nastąpi kilka dni po finale programu, a tu, proszę, niespodzianka. AfterParty.pl gratuluje!  

ONS
Newsy
Popek o ciąży Bohosiewicz: To jakiś skrajny przypadek!
Annie nie spodobało się, że Sonia tak szybko wróciła do pracy

Tydzień temu Sonia Bohosiewicz została mamą, ale dla niej nie jest to okres błogiego odpoczynku spędzonego u boku malucha. Aktorka ze względu na zobowiązania związane z jurorowaniem w "Bitwie na głosy" musiała w sobotę zasiąść za stołem i oceniać uczestników show. To chyba najszybszy powrót na antenę po porodzie. Zobacz: Sonia Bohosiewicz urodziła! Takie podejście do siebie i dziecka nie podoba się Annie Popek. Matka dwóch córek na antenie "Pytania na śniadanie" oburzyła się kiedy wyemitowano relację z sobotniego odcinka. Na żywo, na antenie powiedziała: - To jakiś skrajny przypadek. Gdzie ten połóg? Gdzie ten moment odpoczynku? ! Sonia Bohosiewicz nie pojawiła się wtedy w studiu TVP, ale zapewne znając jej twardy charakter, byłaby w stanie skomentować co na ten temat sądzi wygarniając przy okazji Popek kilka wybryków z przeszłości. A może jeszcze do tego dojdzie?  

ONS
Newsy
Ciężarna Bohosiewicz w okropnej stylizacji
Jurorka chciała być seksowna. Udało się?

W sobotę odbył się drugi odcinek muzycznego programu "Bitwy na Głosy", podczas którego zaprezentowały się m.in. grupy Natalii Kukulskiej, Ryszarda Rynkowskiego, Moniki Kuszyńskiej i Kamila Bednarka, który wygrał starcie (czytaj: Bednarek jak Górniak - najlepszy ). Ich popisy wokalne tradycyjnie oceniało jury w składzie którego zasiada Sonia Bohosiewicz . Aktorka tradycyjnie była najchętniej fotografowaną gwiazdą wieczoru. Ciężarna Sonia zdecydowała się na dość odważną srebrną  kreację, która chyba była wykonana z tego materiału co kurtyna przed którą gwiazda pozowała. Sonia Bohosiewicz chciała być seksowna i zmysłowa, dlatego też jej suknia miała ogromne wycięcie, dzięki któremu mogła pokazać swoje długie nogi. Co sądzicie o odważnej i seksownej sukni Sonii Bohosiewicz, pasuje ona przyszłej mamie? kb

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner