roksi gąska, jacek rozenek
ONS.pl
1/5
roksi gąska, jacek rozenek
ONS.pl

 

Związek Jacka Rozenka z 25-letnią Roksi Gąską od początku budził niemałe kontrowersje. Internauci zwracali uwagę na różnicę wieku między partnerami, a także podobieństwo Roksi do Małgorzaty Rozenek, byłej żony aktorka. Para nic sobie jednak z tego nie robiła, wręcz przeciwnie - udzieliła wywiadu w magazynie "Gala", w którym opowiedziała o swoim uczuciu i ślubnych planach. Teraz jadnak wiele wskazuje na to, że Jacek Rozenek i Roksi Gąska mogą nie być już razem! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Jacek Rozenek dogryzł Radkowi Majdanowi w najnowszym wywiadzie?! To nie były miłe słowa...

2/5
Roksi Gąska, Jacek Rozenek
Instagram

Jeszcze nie tak dawno temu Jacek Rozenek i Roksi Gąska planowali ślub. Zakochani wybrali już nawet termin ślubu, a także miejsce. Ceremonia miała odbyć się w uwielbianej przez nich Toskanii. 

 

- Planują ślub na maj 2019 r. Chcą pobrać się we Florencji, stolicy pięknej Toskanii. To ich ulubione miasto we Włoszech. We Florencji śluby celebrowane są najczęściej w Sala Rossa, Salone dei czy Sala di San Lorenzo. To włoskie odpowiedniki naszych domów weselnych. Teraz wybierają jedno z tych miejsc i to tam powiedzą sobie "tak" - powiedziała osoba z bliskiego otoczenia Roksany w rozmowie z wp.pl.

 

Zobacz: Jak rodzice 25-letniej Roxi Gąski zareagowali na jej związek ze starszym o 24 lata Jackiem Rozenkiem? 

3/5
Roksi Gąska, Jacek Rozenek
Instagram

Ostatnio jednak Roksi zaskoczyła internautów na swoim profilu na Instagramie. Fani mogli zadawać jej pytania, więc jeden z nich spytał:

 

Już po ślubie? 

 

Odpowiedź Roksi zaskakuje!

4/5
Roksi Gąska
Instagram

 

Roksi odpowiedziała, oznaczając zupełnie innego mężczyznę przy odpowiedzi! Zamiast Jacka Rozenka, oznaczyła użytkownika "Kamman85". 

 

Kamman85 pytają mnie, czy już po ślubie. Nie wiem, co mam odpowiedzieć - napisała Roksi.

 

Zobacz: Będzie dziecko?! Jacek Rozenek i Roxi Gąska o potomstwie i... relacji z Małgorzatą Rozenek! 

5/5
Roksi Gąska, Jacek Rozenek
Instagram

 

Co ciekawe, z profilu Roksi zniknęły także wszystkie wspólne z Jackiem zdjęcia. Natomiast na profilu aktorka ostatnie zdjęcie z Roksi zostało opublikowane 2 stycznia. Myślicie, że para wciąż jest razem czy się rozstała?

 

Zobacz: Jacek Rozenek i Roksi Gąska planują ślub! Wiemy, gdzie i kiedy powiedzą sobie "tak"

 

Więcej na temat Jacek Rozenek