Roksana Gąska ślub z Jackiem Rozenkiem Roksana Gąska, Jacek Rozenek Roksana Gąska, Jacek Rozenek Roksana Gąska, Jacek Rozenek Roksana Gąska, Jacek Rozenek
Roksana Gąska ślub z Jackiem Rozenkiem
ONS/Instagram
Oto szczegóły!
1/5
Roksana Gąska ślub z Jackiem Rozenkiem
ONS/Instagram

Jacek Rozenek długo szukał odpowiedniej  partnerki dla siebie po rozstaniu z Małgorzatą Rozenek. Dopiero w lipcu 2017 roku zaczął spotykać się z młodziutką, 25-letnią Roksaną Gąską, pochodzącą z Baranowa. Dziewczyna przyjechała do Warszawy 5 lat wcześniej, żeby zostać kosmetyczką. Jej życie całkowicie zmieniło się, gdy poznała Jacka Rozenka. W sierpniu tego roku Jacek zdecydował, że Roksi to "ta jedyna" i poprosił ją o rękę. Teraz para planuje ślub!

 

Przeczytajcie na kolejnych stronach szczegóły zbliżającej się ceremonii.

 

Zobacz: Jacek Rozenek z 23 lata młodszą partnerką na salonach! Roxi tą czerwoną opiętą suknią podkreśliła wszystko! ZDJĘCIA

2/5
Roksana Gąska, Jacek Rozenek
Instagram

Wp.pl informuje, że Jacek Rozenek i Roksi Gąska już wybrali termin ślubu, a także miejsce. Para postawiła na bardzo modny ostatnio kierunek - zamierza pobrać się w malowniczej Toskanii. Ślub odbędzie się w przyszłym roku.

 

- Planują ślub na maj 2019 r. Chcą pobrać się we Florencji, stolicy pięknej Toskanii. To ich ulubione miasto we Włoszech. We Florencji śluby celebrowane są najczęściej w Sala Rossa, Salone dei czy Sala di San Lorenzo. To włoskie odpowiedniki naszych domów weselnych. Teraz wybierają jedno z tych miejsc i to tam powiedzą sobie "tak" - powiedziała osoba z bliskiego otoczenia Roksany w rozmowie z wp.pl.

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek skomentowała związek Jacka Rozenka z młodszą o 22 lat Roksaną! 

3/5
Roksana Gąska, Jacek Rozenek
Instagram

Okazuje się, że Roksana i Jacek mają sentyment do Włoch. Para wybrała się do Bolonii na swoje pierwsze wspólne wakacje. Podobno to właśnie tam Roksi zakochała się w Jacku!

Zobacz: POJEDYNEK! Nowa partnerka Rozenka kopiuje Dodę? Która lepiej?

4/5
Roksana Gąska, Jacek Rozenek
Instagram

Przypomnijmy, że Roksi i Jacek poznali się przez wspólnych znajomych, choć plotkowano, że Gąska była opiekunką synów Jacka i Małgorzaty. 

 

Poznaliśmy się zwyczajnie, przez wspólnych znajomych. Ten związek rozwijał się spokojnie - mówiła Roksi w wywiadzie dla "Gali". 

 

Zobacz: Jak kiedyś wyglądała Roxy Gąska? Dziewczyna Jacka Rozenka BARDZO się zmieniła! Zobacz jej STARE zdjęcia 

5/5
Roksana Gąska, Jacek Rozenek
Instagram

Myślicie, że Jacek i Roksi stworzą udane małżeństwo?

Zobacz: Będzie dziecko?! Jacek Rozenek i Roxi Gąska o potomstwie i... relacji z Małgorzatą Rozenek!

Więcej na temat Jacek Rozenek