Małgorzata Rozenek o związku Jacka Rozenek z młodszą Roxy Gąską Roxy Gąska i Jacek Rozenek pozują do zdjęć Roxy Gąska - jak kiedyś wyglądała? Roxy Gąska i Jacek Rozenek na premierze spektaklu w Teatrze Kamienica Roxi Gąska
Małgorzata Rozenek o związku Jacka Rozenek z młodszą Roxy Gąską
1/6
Małgorzata Rozenek o związku Jacka Rozenek z młodszą Roxy Gąską

Jacek Rozenek i jego młodsza o 24 lata partnerka Roksana Gąska są parą od ponad roku. I choć nikt nie dawał im szans chociażby ze względu na różnicę wieku, oni na przekór wszystkim pokazali, że taka miłość jest możliwa.

 

Rozenek i Gąska udzielili pierwszego wspólnego wywiadu dla "Gali". Opowiedzieli o tym jak się poznali, czy różnica wieku w ich przypadku jest odczuwalna i... jakie relacje łączą ich obecnie z Małgorzatą Rozenek-Majdan oraz jej dziećmi - Stasiem i Tadziem - których ojcem jest Jacek Rozenek.

 

Jak wygląda ta relacja? Ich wypowiedzi znajdziecie w naszej galerii.

 

Zobacz: Ile lat ma Małgorzata Rozenek-Majdan?

2/6
Roxy Gąska i Jacek Rozenek pozują do zdjęć
ONS.pl

Jacek i Roxi poznali się przez wspólnych znajomych, a po kilku miesiącach znajomości zdecydowali się razem zamieszkać. Czy w życiu codziennym para odczuwa różnicę wieku?

I tak, i nie. Na pewno Jacka dojrzałość, dystans do wielu sytuacji, które dla mnie są stresujące, jest zasługą jego doświadczenia - opowiedziała w rozmowie z "Galą" Roxi. 

Roksana zanim związała się z Jackiem, studiowała i pracowała w Warszawie. Pomagała swojemu byłemu partnerowi w prowadzeniu biznesu.

3/6
Roxy Gąska - jak kiedyś wyglądała?
East News

W wywiadzie nie mogło zabraknąć nawiązań do przeszłości - czyli do związku Jacka z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Czy Jacek żałuje tego, że rozstał się z Małgorzatą? Jak wyglądają ich obecne relacji oraz relacje z jego dziećmi - Stasiem i Tadziem?

(...) Jestem szczęśliwy. Moja była żona też - powiedział Jacek Rozenek. - (...) Jak mógłbym żałować, skoro mam tak wspaniałych synów?

A czy Tadzio i Staś zaakceptowali Roxi?

Polubiliśmy się od pierwszego spotkania! Sama byłam zaskoczona (...) Staś i Tadzio dali mi dużo miłości. Lubię też obserwować Jacka w roli ojca - powiedziała Roxi.

Teraz nawet częściej chcą rozmawiać z Roksaną niż ze mną! - dodał Jacek Rozenek.

Roxi dodała, że nie chce próbować być na siłę ich drugą matką. 

4/6
Roxy Gąska i Jacek Rozenek na premierze spektaklu w Teatrze Kamienica
EastNews

A czy Roxi i Jacek zdecydują się na potomstwo?

Kocham dzieci, ale na własne jeszcze przyjdzie czas. Czuję się odpowiedzialna za moje rodzeństwo - powiedziała Roksana.

Rozenek dodał:

Roksana ma niesamowite podejście do dzieci.

5/6
Roxi Gąska
ONS

A czy zdecydują się na ślub?

Wciąż ją namawiam... - powiedział Jacek.

A Roksana?

Jak każda dziewczynka marzyłam o białej sukni... Ale teraz nie mam ciśnienia, bo jest mi dobrze tak, jak jest - powiedziała.

Myślicie, że kiedyś zdecydują się stanąć na ślubnym kobiercu?

6/6
Stare zdjęcia dziewczyny Jacka Rozenka
Facebook