Jacek Rozenek o związku z Roxy Gąską Roxy Gąska i Jacek Rozenek na premierze spektaklu w Teatrze Kamienica Roxana Gąska kopiuje Dodę? Roxi Gąska, Jacek Rozenek
Jacek Rozenek o związku z Roxy Gąską
Nie było łatwo?
1/4
Jacek Rozenek o związku z Roxy Gąską

 

Jacek Rozenek i Roxana Gąska udzielili pierwszego wspólnego wywiadu w "Gali"! Zakochani opowiedzieli o swoim gorącym uczuciu, najbliższych planach oraz relacjach z Małgorzatą Rozenek-Majdan, byłą żoną popularnego aktora. Zabrali również głos w sprawie dzielącej ich różnicy wieku - a jest to 24 lata! Czy utrudnia im to życie, a może wręcz odwrotnie - mocniej spala ich związek? Zobaczcie, co powiedzieli!

 


Zobacz: Małgosia nie jest taka odważna! Zobaczcie jak Roxy Gąska, partnerka Jacka Rozenka ubrała się do teatru!

 

2/4
Roxy Gąska i Jacek Rozenek na premierze spektaklu w Teatrze Kamienica
EastNews

 

Przed ich wspólnym wywiadem mówiło się, że Roxi i Jacek poznali się, kiedy Gąska opiekowała się dziećmi Rozenek, Stasiem i Tadziem. Partnerka aktora od razu zaprzeczyła tym plotkom:

 

Poznaliśmy się zwyczajnie, przez wspólnych znajomych. Ten związek rozwijał się spokojnie. [...] Niedługo minie rok, od kiedy mieszkam na Sadybie. Zakochałam się w tym miejscu, zielonej enklawie. Kocham ten dom, czuję się w nim bezpiecznie, u siebie..
 

3/4
Roxana Gąska kopiuje Dodę?

 

Ich związek interesuje wszystkich! Rozenek tłumaczy, że próbowano z niego zrobić mężczyznę z kryzysem wieku średniego, dlatego zainteresował się młodszą o 24 lata kobietą. Jak było naprawdę?

 

Jacek: Mnie media chciałyby widzieć jako mężczyznę w kryzysie wieku średniego... To stara jak świat ciekawość, jak żyje osoba rozpoznawalna, znana z mediów. Niestety ludzie mają skłonność do generalizowania, szukania dziur w całym, patrzenia schematami.


Roxana: I stąd, choć mnie nie znają, już przypięli mi łatkę głupiej blondynki, która przykleiła się do znanego aktora, by wejść w świat celebrytów. A ja wręcz nie lubię bywać w miejscach, gdzie strzelają flesze. Bardzo rzadko daje się Jackowi wyciągnąć na oficjalne imprezy. 
 

Zobacz: Małgosia nie jest taka odważna! Zobaczcie jak Roxy Gąska, partnerka Jacka Rozenka ubrała się do teatru!

 

4/4
Roxi Gąska, Jacek Rozenek
ONS

 

Czy różnica 24 lat przeszkadza im na co dzień?

Roxana:  I tak i nie. Na pewno Jacka dojrzałość, dystans do wielu sytuacji, które dla mnie są stresujące, jest zasługą jego doświadczenie życiowego. To jedyna sytuacja. Jacek nigdy mnie nie ogranicza

Jacek: Wręcz przeciwnie, namawiam ją, by więcej wychodziła na imprezy z przyjaciółmi

Roxana: A ja nie mam takiej potrzeby. Jacek ma mnóstwo propozycji, różnych aktywności, podróże, ciągle komuś pomaga i chętnie się w to wciągam. Mamy tyle planów...

 

Jak zaś rodzina Roxany zareagowała na Jacka? 

 

Rodzice nie mają z tym problemu. A moje rodzeństwo, zwłaszcza młodsze, uwielbia Jacka. Mam ośmioro braci i sióstr, najstarszy ma 31 lat, najmłodsza Nadia - 12. Ciągle chce się z nami spotykać, lgnie do Jacka. On ma do niej świetne podejście - mówi w Gali Roxana.

 

Jak sądzicie, ich miłość przetrwa?

 

Zobacz: POJEDYNEK! Nowa partnerka Rozenka kopiuje Dodę? Która lepiej?

Więcej na temat Jacek Rozenek