East News

Jacek Kurski zostanie tatą! Znamy płeć dziecka. Żona prezesa TVP ma już pokaźny brzuszek

East News

18 lipca 2020 roku, Jacek Kurski po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu, przysięgając w kościele miłość z Joanną Klimek - dziennikarką związaną poprzednio między innymi z TVP, z którą dwa lata wcześniej wziął ślub cywilny. Jak się okazuje, w życiu tej pary nastąpił kolejny ważny moment. Jak dowiedział się "Fakt", prezes Telewizji Polskiej i jego żona spodziewają się dziecka, a w mediach właśnie pojawiły się zdjęcia, na których przyszła mama prezentuje się z widocznym już, ciążowym brzuszkiem.

Teraz okazuje się, że Kurski zostanie ojcem dziewczynki:

Joanna i Jacek nie mogą się doczekać maleństwa. To dla nich piękny czas. Odliczają dni do narodzin córeczki - zdradza Super Expressowi przyjaciel pary.

Wszystko, co potrzebne do dziecięcej wyprawki, znajdziesz w bardzo dobrych cenach, mając ten kupon allegro.

Jacek Kurski zostanie tatą

Choć Jacek Kurski i Joanna Kurska mają dzieci z poprzednich związków, powiększenie rodziny miało być ich wielkim marzeniem, które - jak widać - właśnie się spełnia. Wszystko wydało się, kiedy para została przyłapana w niedzielny poranek podczas podróży do kościoła. Kiedy tylko małżeństwo wysiadło z samochodu, czujnym paparazzim ukazał się naprawdę sporych już rozmiarów brzuszek żony prezesa TVP!

Jak donosi "Fakt", który pokazał te zdjęcia, ich pierwsze wspólne dziecko ma pojawić się na świecie już za kilka miesięcy, wiosną 2021 roku. 

Joanna w ciąży czuje się bardzo dobrze. Wielka w tym zasługa Jacka, który bardzo o nią dba. Mąż stara się towarzyszyć Joannie podczas wszystkich badań i wizyt kontrolnych u lekarza  - skomentował w rozmowie z "Faktem" znajomy Jacka Kurskiego i Joanny Kurskiej.

Na zdjęciach pokazanych przez portal para nie szczędziła sobie czułych gestów i głębokich spojrzeń w oczy, a Jacek Kurski pomagał swojej małżonce wysiadać z samochodu, otwierał przed nią drzwi i czule obejmował, prowadząc przez zaśnieżone ulice.

Zobacz także: Jacek Kurski szaleje z narzeczoną do "Przez twe oczy zielone" na koncercie z okazji 25-lecia muzyki disco polo! WIDEO

Jacek Kurski i Joanna Kurska w lipcu 2020 roku wzięli ślub kościelny, o którym wiadomość odbiła się szerokim echem.

Ślub Jacka Kurskiego i Joanny Kurskiej
ONS.pl

Dwa lata wcześniej, w sierpniu, para wzięła ślub cywilny. Teraz małżonkowie spodziewają się pierwszego, wspólnego dziecka.

Ślub Jacka Kurskiego i Joanny Kurskiej

Jacek Kurski jest już tatą trójki dzieci ze swojego pierwszego małżeństwa z Moniką Kurską. 

Jacek Kurski podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP
East News

 

Więcej na temat Jacek Kurski
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43