Iwona Pavlović z  wnukiem na kolanach
Instagram

"Nasz Brunio..." Zobacz słodkie zdjęcia Iwony Pavlović z wnuczkiem. Czarna Mamba łagodnieje przy chłopcu!

Iwona Pavlović z  wnukiem na kolanach
Instagram

Iwona Pavlović w kwietniu tego roku została babcią. Ojcem dziecka jest Łukasz - syn męża Pavlović z poprzedniego związku. Wnuczek jurorki "Tańca z Gwiazdami" był wcześniakiem i trzy miesiące musiał być w inkubatorze. Dlatego Bruno mógł odwiedzić dziadków dopiero na początku lipca. 

Iwona Pavlović z wnuczkiem!

Każde spotkanie z małym to dla Czarnej Mamby wydarzenie. Widać, że jurorka nie może się doczekać, aby Bruno zaczął już mówić i zawołał "babcia". 

Słowo "babcia" od zawsze kojarzyło mi się ze staroscią😂a odkąd jest On... tylko z miłością, radością i młodością 😍🤗❤bo Nasz Brunio daje tyle energii, że ma sie ochotę góry przenosić  - napisała Pavlović na Instagramie przy nowych zdjęciach z wnuczkiem.

Iwona Pavlović z mężem i wnukiem na kolanach
Instagram

Mały dobrze się rozwija, daje dziadkom ogromną radość. I jest przesłodki. Dziadkowie - Iwona i jej mąż Wojciech - nazywają  go "swoim śmieszkiem".

Mały człowiek przychodzi na świat bez niczego, a daje Nam wszystko. Pierwsza wizyta wnuka u dziadków. Bruno jesteś aniołkiem! Zakochani od pierwszego wejrzenia, babcia i dziadek już za Tobą tęsknią! – napisała Iwona Pavlović w lipcu.

Prawda, że mały Bruno jest słodziakiem?

Iwona Pavlović z  wnukiem
Instagram

 

Więcej na temat dzieci gwiazd Iwona Pavlović
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12