Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Paweł Królikowski i Ilona Ostrowska
East News
Newsy

Ilona Ostrowska poruszająco o Pawle Królikowskim. "Kocham cię" 

Ilona Ostrowska znów wspomina Pawła Królikowskiego. Zamieściła poruszający wpis

Choć nie byli rodziną, Ilona Ostrowska bardzo przeżywa śmierć Pawła Królikowskiego. Oboje bardzo się zżyli podczas kręcenia zdjęć do serialu "Ranczo", gdzie grali małżeństwo. W czasie choroby aktor również mógł liczyć na swoją przyjaciółkę z planu. Nic więc dziwnego, że jego odejście tak bardzo nią wstrząsnęło.

Ilona Ostrowska opublikowała właśnie kolejny wpis, w którym wspomina Pawła Królikowskiego. Jest bardzo emocjonalny!

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

Ilona Ostrowska o Pawle Królikowskim

Ilona Ostrowska tuż po śmierci Pawła Królikowskiego opublikowała sms-a, którego dostała od niego jeszcze w 2019 roku. 

Za piekne slowa w podzience nie ważąc znów słów tych lekce unosze wzruszony rzese z ktorej oderwac sie nie chce łza i twoj w niej portret ...na dobrą wróżbę i szczescie...... Mila twoooj Krooolik (Sms od Pawła 2019) -  napisał do niej wtedy aktor (pis. oryginalna).

Zobacz także: Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. W "Ranczu" stworzyli niezapomniany duet

Teraz z kolei Ilona Ostrowska opublikowała kolejny wpis, w którym nie ukrywa swojej rozpaczy i tęsknoty za zmarłym przyjacielem. 

Cokolwiek się zdarzy. Kocham cię - wyznała Ilona Ostrowska.

Ilona Ostrowska wspomina Pawła Królikowskiego
Instagram

Przypomnijmy, że Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski grali parę w serialu "Ranczo". Ona wcielała się w postać Lucy, Amerykanki, która wróciła do Polski do dworku, który odziedziczyła po rodzinie. Traf chciał, że pomieszkiwał tam Kusy, zagubiony malarz borykający się z problemem alkoholowym. Oboje zakochali się w sobie, wzięli ślub i doczekali się córeczki, Dorotki.

W tym roku planowano powrót na plan "Rancza"...

Paweł Królikowski
East News

Będzie nam bardzo brakowało tego duetu...

Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Ranczo
ONS

 

Paweł Królikowski
East News
Newsy
Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!
Nie żyje Paweł Królikowski. Takim go zapamiętamy!

Dotarła do nas smutna wiadomość. Nie żyje Paweł Królikowski , wybitny aktor, a przede wszystkim oddany mąż, ojciec i przyjaciel. Gwiazdor "Rancza" zmarł 27 lutego w wieku 58 lat po długiej walce z chorobą. Przez cały czas mógł liczyć na wsparcie najbliższych oraz przyjaciół, którzy do końca wierzyli, że uda mu się wrócić do zdrowia.  Zobaczcie, jakim człowiekiem i artystą był Paweł Królikowski. Będzie nam go bardzo brakowało... Zobacz także:  Paweł Królikowski w ostatnim wywiadzie opowiadał o walce z chorobą. "To nigdy się nie kończy..."

Kusy i Lucy "Ranczo"
East News
Seriale
Paweł Królikowski, czyli Kusy z "Rancza", nie żyje. Jak dobrze znałeś jego postać? QUIZ

Odszedł Paweł Królikowski, doskonały aktor, którego widzowie pokochali przede wszystkim za rolę Kusego w serialu "Ranczo". Artysta w świetny sposób zbudował postać zagubionego malarza, który cały czas walczył ze swoimi demonami i bał się miłości, która mimo wszystko zapukała do jego drzwi. Jak dobrze znaliście Kusego? Czy wiecie o nim wszystko? Rozwiążcie nasz quiz i przekonajcie się sami!

Zobacz także: Taka miłość się nie zdarza! Historia miłości Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Odszedł Paweł Królikowski , doskonały aktor, którego widzowie pokochali przede wszystkim za rolę Kusego w serialu "Ranczo" . Artysta w świetny sposób zbudował postać zagubionego malarza, który cały czas walczył ze swoimi demonami i bał się miłości, która mimo wszystko zapukała do jego drzwi. Jak dobrze znaliście Kusego? Czy wiecie o nim wszystko? Rozwiążcie nasz quiz i przekonajcie się sami! Zobacz także:  Taka miłość się nie zdarza! Historia miłości Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

AKPA
Newsy
Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Ilona Ostrowska prosi fanów: "Chodźmy go pożegnać"
Ilona Ostrowska poprosiła fanów, aby dołączyli do uroczystości pogrzebowych Pawła Królikowskiego.

Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła całym światem artystycznym. Aktor zmarł w wieku 58 lat po kilku miesiącach walki z ciężką chorobą neurologiczną. Wiele gwiazd zamieściło w mediach społecznościowych poruszające wpisy, w których pożegnało zmarłego artystę, a prywatnie swojego kolegę. W tym gronie nie zabrakło również Ilony Ostrowskiej, która była serialową partnerką Pawła Królikowskiego w serialu "Ranczo". Teraz aktorka zamieściła kolejny, poruszający wpis, w którym zaprosiła na pogrzeb aktora.  Zobacz także:  Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego. Te najbardziej wzruszające słowa są od aktorów "Rancza": "Będziesz ze mną do końca życia" Ilona Ostrowska zamieściła poruszający wpis o pogrzebie Pawła Królikowskiego  W dalszym ciągu ciężko uwierzyć, że Pawła Królikowskiego nie ma już wśród nas. Choć aktor zagrał w wielu kultowych produkcjach, to jednak widzowie najbardziej pokochali go jako Kusego w hitowym serialu "Ranczo". Razem z Iloną Ostrowską artysta stworzył duet, który na zawsze zostanie w pamięci fanów. W dniu śmierci swojego serdecznego przyjaciela, aktorka zamieściła poruszający wpis oraz treść esemesa od Pawła Królikowskiego z 2019 roku.  Mój Przyjaciel ,mój Bogumił☺️ Będziesz ze mną do końca życia. Zegnaj Kochany💔 Za piekne slowa w podzience nie ważąc znów słów tych lekce unosze wzruszony rzese z ktorej oderwac sie nie chce łza i twoj w niej portret ...na dobrą wróżbę i szczescie...... Mila twoooj Krooolik (Sms od Pawła 2019) -  napisała Ilona Ostrowska na swoim Instagramie (pis. oryginalna). Teraz Ilona Ostrowska postanowiła również podziękować wszystkim za słowa wsparcia w tych trudnych...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner