Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Ranczo
TVP
Newsy

Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. W "Ranczu" stworzyli niezapomniany duet

Serialowa Lucy żegna Kusego. Ilona Ostrowska wzruszająco o śmierci Pawła Królikowskiego.

Choć Paweł Królikowski miał na koncie dziesiątki wybitnych ról serialowych i kinowych, widzowie najbardziej pokochali go jako Kusego w hitowym serialu "Ranczo". Wraz z Iloną Ostrowską stworzyli niezapomniany duet... Dziś serialowa Lucy żegna swojego serialowego męża!

"Ranczo" wraca na antenę?! Posłuchajcie, co mówi nam serialowy Kusy! Ale wyznanie

Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego

O śmierci Pawła Królikowskiego dowiedzieliśmy się 27 lutego w godzinach porannych. Aktor odszedł po ciężkiej chorobie w wieku 58 lat. Wielkiego artystę żegnają jego bliscy i przyjaciele. Wśród nich jest oczywiście Ilona Ostrowska:

Mój Przyjaciel ,mój Bogumił☺️ Będziesz ze mną do końca życia. Zegnaj Kochany💔 * * * - napisała Ilona na swoim Instagramie.

Dodała również esemesa, którego otrzymała od Pawła w 2019 roku:

Za piekne slowa w podzience nie ważąc znów słów tych lekce unosze wzruszony rzese z ktorej oderwac sie nie chce łza i twoj w niej portret ...na dobrą wróżbę i szczescie...... Mila twoooj Krooolik (Sms od Pawła 2019) -  dodała Ostrowska (pis. oryginalna).

Będzie bardzo ciężko oglądać stare odcinki "Rancza" po śmierci Pawła Królikowskiego...

 

Kusy i Lucy
East News

Paweł Królikowski
East News

Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Ranczo
ONS

Quiz z serialu Ranczo

 

 

Ilona Ostrowska na pogrzebie Pawła Królikowskiego
Newsy
Pogrzeb Pawła Królikowskiego: Lucy z "Rancza" pożegnała Kusego! 
Ilona Ostrowska, czyli serialowa Lucy z Rancza, na pogrzebie Pawła Królikowskiego - zdjęcia. Zdjęcia z pogrzebu Pawła Królikowskiego.

Na uroczystościach pogrzebowych  Pawła Królikowskiego pojawili się fani, bliscy i przyjaciele aktora. Wśród nich nie mogło zabraknąć Ilony Ostrowskiej. W serialu "Ranczo" Paweł i Ilona stworzyli niezapomniany duet. Dziś serialowa Lucy żegna Kusego.  Ilona Ostrowska z "Rancza" żegna Pawła Królikowskiego Pogrzeb aktora odbywa się w czwartek w Warszawie. O godzinie 11. w kościele seminaryjnym (Kościół pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca) przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54 w Warszawie rozpoczyna się msza żałobna. Aktor spocznie na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach.  Na uroczystościach pojawiła się Ilona Ostrowska, serialowa koleżanka, przyjaciółka aktora. W serialu "Ranczo" byli idealnym małżeństwem, którym udało się pokonywać wszelkie problemy. Dla Kusego Lucy i ich córeczka, Dorota, byli wszystkim. Podobnie jak w życiu - dla Pawła Królikowskiego nie było większej wartości niż rodzina, miłość i przyjaźń. Ilona Ostrowska tuż po śmierci Pawła napisała w sieci: Mój Przyjaciel ,mój Bogumił☺️ Będziesz ze mną do końca życia. Zegnaj Kochany💔 * * * (pisownia oryginalna) Opublikowała również ostatni sms od aktora, jaki otrzymała jeszcze w 2019 roku: Za piekne slowa w podzience nie ważąc znów słów tych lekce unosze wzruszony rzese z ktorej oderwac sie nie chce łza i twoj w niej portret ...na dobrą wróżbę i szczescie...... Mila twoooj Krooolik (Sms od Pawła 2019) (pisownia oryginalna) Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat w wyniku choroby neurologicznej. Ostatnie miesiące spędził w otoczeniu bliskich w szpitalu w stanie śpiączki.  Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Ilona Ostrowska z Małgorzatą...

Kusy i Lucy "Ranczo"
East News
Newsy
Wszystkich Świętych 2020: Ilona Ostrowska wspomina Pawła Królikowskiego. "Tęskno za Tobą Bogumił..."
Wszystkich Świętych 2020: Ilona Ostrowska wspomina Pawła Królikowskiego. "Tęskno za Tobą Bogumił..."

Co roku grono osób, za którymi tęsknimy się powiększa. Dziś z okazji Wszystkich Świętych, Ilona Ostrowska postanowiła uczcić pamięć Pawła Królikowskiego . Wraz z nim tworzyli jeden z najsympatyczniejszych i najbardziej lubianych duetów z polskich seriali. Co serialowa Lucy napisała o niezapomnianym Kusym?  Zobaczcie wzruszający wpis Ilony Ostrowskiej poświęcony pamięci Pawła Królikowskiego.  Zobacz także:  Pogrzeb Pawła Królikowskiego: Lucy z "Rancza" pożegnała Kusego! Ilona Ostrowska wspomina Pawła Królikowskiego we Wszystkich Świętych 2020 To był szczególnie trudny rok dla rodziny i przyjaciół Pawła Królikowskiego. Wybitny aktor odszedł 27 lutego 2020 roku po długiej i wyczerpującej walce z chorobą...  Tęsknota i pamięć o Pawle Królikowskim nigdy nie minie. Niedługo po śmierci aktora, Ilona Ostrowska podzieliła się SMS-em od niego, którego dostała jeszcze w 2019 roku:  Za piekne slowa w podzience nie ważąc znów słów tych lekce unosze wzruszony rzese z ktorej oderwac sie nie chce łza i twoj w niej portret ...na dobrą wróżbę i szczescie...... Mila twoooj Krooolik (Sms od Pawła 2019) -  napisał do niej wtedy aktor (pis. oryginalna). Dziś nadeszło pierwsze święto Wszystkich Świętych, odkąd Pawła Królikowskiego nie ma pośród nas. Pomimo braku możliwości odwiedzenia bliskich na cmentarzach, Ilona Ostrowska postanowiła uczcić jego pamięć w inny sposób:    Tęskno za Tobą Bogumił -Mój Przyjacielu! Zawsze w sercu❤️ Paweł Królikowski -1.04.1961-27.02.2020🖐 - napisała na Instagramie, publikując zdjęcie aktora  Trudno się nie wzruszyć czytając te słowa...  Zobacz także:  Pogrzeb Pawła Królikowskiego....

Paweł Królikowski i Ilona Ostrowska
East News
Newsy
Ilona Ostrowska poruszająco o Pawle Królikowskim. "Kocham cię" 
Ilona Ostrowska znów wspomina Pawła Królikowskiego. Zamieściła poruszający wpis

Choć nie byli rodziną, Ilona Ostrowska bardzo przeżywa śmierć Pawła Królikowskiego . Oboje bardzo się zżyli podczas kręcenia zdjęć do serialu "Ranczo" , gdzie grali małżeństwo. W czasie choroby aktor również mógł liczyć na swoją przyjaciółkę z planu. Nic więc dziwnego, że jego odejście tak bardzo nią wstrząsnęło. Ilona Ostrowska opublikowała właśnie kolejny wpis, w którym wspomina Pawła Królikowskiego. Jest bardzo emocjonalny! Ilona Ostrowska o Pawle Królikowskim Ilona Ostrowska tuż po śmierci Pawła Królikowskiego opublikowała sms-a, którego dostała od niego jeszcze w 2019 roku.  Za piekne slowa w podzience nie ważąc znów słów tych lekce unosze wzruszony rzese z ktorej oderwac sie nie chce łza i twoj w niej portret ...na dobrą wróżbę i szczescie...... Mila twoooj Krooolik (Sms od Pawła 2019) -  napisał do niej wtedy aktor (pis. oryginalna). Zobacz także:  Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. W "Ranczu" stworzyli niezapomniany duet Teraz z kolei Ilona Ostrowska opublikowała kolejny wpis, w którym nie ukrywa swojej rozpaczy i tęsknoty za zmarłym przyjacielem.  Cokolwiek się zdarzy. Kocham cię - wyznała Ilona Ostrowska. Przypomnijmy, że Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski grali parę w serialu "Ranczo". Ona wcielała się w postać Lucy, Amerykanki, która wróciła do Polski do dworku, który odziedziczyła po rodzinie. Traf chciał, że pomieszkiwał tam Kusy, zagubiony malarz borykający się z problemem alkoholowym. Oboje zakochali się w sobie, wzięli ślub i doczekali się córeczki, Dorotki. W tym roku planowano powrót na plan "Rancza"... Będzie nam bardzo brakowało tego duetu...  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner