Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
AKPA
Newsy

Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Ilona Ostrowska prosi fanów: "Chodźmy go pożegnać"

Ilona Ostrowska poprosiła fanów, aby dołączyli do uroczystości pogrzebowych Pawła Królikowskiego.

Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła całym światem artystycznym. Aktor zmarł w wieku 58 lat po kilku miesiącach walki z ciężką chorobą neurologiczną. Wiele gwiazd zamieściło w mediach społecznościowych poruszające wpisy, w których pożegnało zmarłego artystę, a prywatnie swojego kolegę. W tym gronie nie zabrakło również Ilony Ostrowskiej, która była serialową partnerką Pawła Królikowskiego w serialu "Ranczo". Teraz aktorka zamieściła kolejny, poruszający wpis, w którym zaprosiła na pogrzeb aktora. 

Zobacz także: Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego. Te najbardziej wzruszające słowa są od aktorów "Rancza": "Będziesz ze mną do końca życia"

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!

Ilona Ostrowska zamieściła poruszający wpis o pogrzebie Pawła Królikowskiego 

W dalszym ciągu ciężko uwierzyć, że Pawła Królikowskiego nie ma już wśród nas. Choć aktor zagrał w wielu kultowych produkcjach, to jednak widzowie najbardziej pokochali go jako Kusego w hitowym serialu "Ranczo". Razem z Iloną Ostrowską artysta stworzył duet, który na zawsze zostanie w pamięci fanów. W dniu śmierci swojego serdecznego przyjaciela, aktorka zamieściła poruszający wpis oraz treść esemesa od Pawła Królikowskiego z 2019 roku. 

Mój Przyjaciel ,mój Bogumił☺️ Będziesz ze mną do końca życia. Zegnaj Kochany💔

Za piekne slowa w podzience nie ważąc znów słów tych lekce unosze wzruszony rzese z ktorej oderwac sie nie chce łza i twoj w niej portret ...na dobrą wróżbę i szczescie...... Mila twoooj Krooolik (Sms od Pawła 2019) -  napisała Ilona Ostrowska na swoim Instagramie (pis. oryginalna).

Teraz Ilona Ostrowska postanowiła również podziękować wszystkim za słowa wsparcia w tych trudnych chwilach i poprosiła o dołączenie do uroczystości pogrzebowych Pawła Królikowskiego. 

Kochani Bardzo Dziekuje za tyle ciepłych słów i pamięć 🙏🏼
Naszego Kochanego Pawła .
Już jest wolny i spokojny😇
Chodźmy go pożegnać 🎈.
Podam datę i miejsce pochówku jak tylko będę wiedziała .
Kochajcie się i dbajcie o siebie ,bo to tylko chwila - poinformowała aktorka.

AKTUALIZACJA

Według informacji Onetu pogrzeb Pawła Królikowskiego odbędzie się 5 marca. Więcej - tutaj. 

 

Aktor od 20 grudnia 2019 roku przebywał w szpitalu. Niestety, po ponad dwóch miesiącach hospitalizacji zmarł. Miał 58 lat. 

Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski stworzyli niezapomniany duet w serialu "Ranczo". Wielu fanów nie może pogodzić się ze śmiercią tak wybitnego aktora. 

Kusy i Lucy
East News

 

Kusy i Lucy "Ranczo"
East News
Seriale
Paweł Królikowski, czyli Kusy z "Rancza", nie żyje. Jak dobrze znałeś jego postać? QUIZ

Odszedł Paweł Królikowski, doskonały aktor, którego widzowie pokochali przede wszystkim za rolę Kusego w serialu "Ranczo". Artysta w świetny sposób zbudował postać zagubionego malarza, który cały czas walczył ze swoimi demonami i bał się miłości, która mimo wszystko zapukała do jego drzwi. Jak dobrze znaliście Kusego? Czy wiecie o nim wszystko? Rozwiążcie nasz quiz i przekonajcie się sami!

Zobacz także: Taka miłość się nie zdarza! Historia miłości Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Odszedł Paweł Królikowski , doskonały aktor, którego widzowie pokochali przede wszystkim za rolę Kusego w serialu "Ranczo" . Artysta w świetny sposób zbudował postać zagubionego malarza, który cały czas walczył ze swoimi demonami i bał się miłości, która mimo wszystko zapukała do jego drzwi. Jak dobrze znaliście Kusego? Czy wiecie o nim wszystko? Rozwiążcie nasz quiz i przekonajcie się sami! Zobacz także:  Taka miłość się nie zdarza! Historia miłości Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Paweł Królikowski pogrzeb
EastNews
Newsy
Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Wiadomo już, kiedy i gdzie odbędzie się ostatnie pożegnanie aktora
Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbędzie się w najbliższy czwartek 5 marca. Kiedy i gdzie pogrzeb Pawła Królikowskiego? Data, miejsce pogrzebu.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbędzie się w najbliższy czwartek 5 marca. Jak informuje onet.pl uwielbiany przez widzów aktor zostanie pochowany na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Według informacji, potwierdzonych przez zarząd nekropolii, ceremonia rozpocznie się o godzinie 13. Wcześniej odbędzie się msza święta o godzinie 11. w Kościele pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54 w Warszawie (tak podaje portal lask.naszemiasto.pl). Pogrzeb Pawła Królikowskiego Paweł Królikowski zmarł 27 lutego po długiej chorobie neurologicznej. Aktor, który już od kilku lat zmagał się z problemami zdrowotnymi przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala. Niestety, kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o śmierci Pawła Królikowskiego. Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła wszystkimi. Bliscy, przyjaciele i znajomi aktora publikowali w sieci wzruszające wspomnienia i pożegnania. O pogrzebie Pawła Królikowskiego wcześniej pisała Ilona Ostrowska, serialowa Lucy z serialu "Ranczo", z którą aktor stworzył niezapomniany duet: Kochani Bardzo Dziekuje za tyle ciepłych słów i pamięć 🙏🏼 Naszego Kochanego Pawła . Już jest wolny i spokojny😇 Chodźmy go pożegnać  🎈. Podam datę i miejsce pochówku jak tylko będę wiedziała . Kochajcie się i dbajcie o siebie ,bo to tylko chwila - poinformowała aktorka dwa dni temu. Zobacz także:  Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Ilona Ostrowska prosi fanów: "Chodźmy go pożegnać" Paweł Królikowski spocznie na warszawskich Powązkach. Aktor zmarł w wieku 58 lat.  

Paweł Królikowski nie żyje
EastNews
Newsy
Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Czy fani mogą przyjść pożegnać aktora?
Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbędzie się już w czwartek 5 marca. Czy fani będą mogli uczestniczyć w pożegnaniu aktora?

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego, po długiej walce z poważną chorobą neurologiczną. Aktor przebywał w jednym z warszawskich szpitali od 20 grudnia. Pojawiły się już informacje dotyczące uroczystości pogrzebowych artysty. Czy fani będą mogli uczestniczyć w ceremonii? Zobacz także:  Ilona Ostrowska poruszająco o Pawle Królikowskim. "Kocham cię"   Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Czy fani artysty będą mogli wziąć udział w pożegnaniu? Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła całą Polską. Chociaż aktor od dwóch miesięcy przebywał w szpitalu, to każdy miał nadzieję, że artysta pokona chorobę i powróci do działalności zawodowej. Tak wczesna i nagła śmierć Pawła Królikowskiego pogrążyła w żałobie rodzinę, przyjaciół i fanów aktora. W internecie pojawiło się mnóstwo wzruszających wpisów, w których gwiazdy pożegnały swojego serdecznego kolegę. Wśród nich nie zabrakło także Ilony Ostrowskiej, która w serialu "Ranczo", tworzyła z Pawłem Królikowskim wspaniałą parę. W poniedziałek 2 marca do mediów dotarła informacja o pogrzebie aktora. Ceremonia odbędzie się w najbliższy czwartek, 5 marca. O godzinie 11. rozpocznie się msza w kościele seminaryjnym (Kościół pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca) przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54 w Warszawie. Następnie ok. godz. 13. aktor spocznie na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Czy fani będą mogli dołączyć do uroczystości pogrzebowych i pożegnać aktora? Na ten moment nie pojawiły się żadne informacje, które wskazywałyby na brak możliwości wzięcia udziału w pogrzebie aktora. Ilona Ostrowska kilka dni temu zamieściła wpis, w którym poprosiła fanów, aby wspólnie pożegnać...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner