gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego

Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego. Te najbardziej wzruszające słowa są od aktorów "Rancza": "Będziesz ze mną do końca życia"

gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat. Śmierć znanego i cenionego aktora wstrząsnęła środowiskiem aktorskim. Wzruszające wpisy żegnające Pawła Królikowskiego umieściła w mediach społecznościowych nie tylko rodzina, ale również aktorzy, którzy mieli okazję pracować z gwiazdorem. Przez wiele lat grał w serialu "Ranczo", a teraz najbliżsi przyjaciele we wzruszających słowach pożegnali Pawła Królikowskiego. Widać, że aktor cieszył się ogromną sympatią! Wystarczy przeczytać te słowa...

Gwiazdy w poruszających słowach żegnają Pawła Królikowskiego

Ilona Ostrowska, która z Pawłem Królikowskim stworzyła doskonały duet w serialu "Ranczo" pożegnała aktora wzruszającymi słowami i opublikowała sms, który od niego otrzymała:

Mój Przyjaciel, mój Bogumił☺️ Będziesz ze mną do końca życia. Zegnaj Kochany💔 * * *
Za piekne slowa w podzience nie ważąc znów słów tych lekce unosze wzruszony rzese
z ktorej oderwac sie nie chce łza
i twoj w niej portret
...na dobrą wróżbę
i szczescie...... Mila
twoooj
Krooolik (Sms od Pawła 2019)🖤🖐

Za wspólne chwile Pawłowi Królikowskiemu podziękowała m.in. Elżbieta Romanowska, która poznała aktora na planie "Rancza", a potem ich drogi zawodowe wielokrotnie się zetknęły:

Króliczku ! Nie będzie czarno-białych zdjęć bo nie takim Cię zapamiętam . Poznaliśmy się podczas kręcenia Rancza , śpiewaliśmy razem w duecie w Jak oni śpiewają , potem pracowaliśmy razem na planie Twojej Twarzy i W rytmie serca . To był dla mnie niezwykle inspirujący czas ! Poczucia humoru , dystansu do siebie i świata niejedna osoba mogła Ci pozazdrościć . Będzie mi brakowało wspólnych dyskusji o życiu , żartów ,śmiechu i rozmów o teatrze . Wierze głęboko ze jeszcze kiedyś razem zaśpiewamy i zagramy i choć mówienie i myślenie o Tobie w czasie przeszłym sprawia ból to w głębi serca uśmiecham się szeroko do wspomnień które będę zawsze pielęgnować . Nie powiem żegnaj tylko Do Zobaczenia Króliczku 🖤🐰🖤

Krótkie, ale wymowne słowa zamieścił też Artur Barciś:

Pawle, smutno, bardzo bardzo smutno. - napisał Artur Barciś na Facebooku.

Wzruszające wpisy opublikowała też Katarzyna Zielińska, Anna Oberc, Katarzyna Cichopek, Anna Dereszowska, Katarzyna Cichopek czy Anna Mucha.

Żegnaj Pawle. Zabrakło dzisiaj na zawsze Twojego uśmiechu. To bardzo smutny czas. Dziękuję za wspólne chwile R.I.P. - napisała na Instagramie Katarzyna Zielińska.

Żegnaj Pawełku! Takim Cie zapamiętam!!! Byłeś wspaniałym Kolegą, dobrym Człowiekiem!!! I mega wrażliwym... serce pękło... Niech Ci tam pięknie Anioły śpiewają... poezję śpiewaną! RIP [*] - pisze Anna Oberc.

Bardzo współczuje całej wspaniałej Rodzinie Królikowskich tak ogromnej straty. To strasznie smutna wiadomość. Odszedł wspaniały Aktor . Mąż. Tata. Dziadek. #rip -wyznaje z żalem Olga Frycz

Żegnaj Pawle, to był zaszczyt móc Ciebie znać. Dziękuję za uśmiech, otwarty umysł i dobro, które od Ciebie biło. Ogromne wyrazy współczucia dla Twojej rodziny. Bądźcie silni Kochani - czytamy na Instagramie Katarzyny Cichopek.

strasznie smutno ... smutniej bez Ciebie... -pisze Anna Mucha

O talencie i życzliwości Pawła Królikowskiego wspominają też dziennikarze i prezenterzy:

Paweł, swoim talentem, dobrocią, życzliwością i ciężką pracą uczyniłeś nasz świat lepszym miejscem. Ale Twoim dziełem jest także wspaniała, kochająca się i pełna twórczej pasji RODZINA. Jestem z Nią myślami i modlitwą. A Ty, Pawle nigdy nie znikniesz z naszego życia. Do zobaczenia, Przyjacielu - wyznał szczerze Krzysztof Ibisz.

Gdy przychodził do @pytanienasniadanie, jeszcze przed startem rozmowy, poza kamerą, opowiadał co z moim udzialem ostatnio widział lub słyszał, i co mu się podobało. A na deser dorzucał jeszcze moje cytaty. Żebym wiedział, jak on to co mówi poważnie traktuje. Aktorem był znakomitym, a człowiekiem wybornym Tyle razy umawialiśmy się na prywatne pogaduchy, ale jak to w tym biznesie bywa, czasu wiecznie jak na lekarstwo. Paweł Królikowski #rip 🖤 napisał Tomasz Kammel.

Mówiłeś żeby w mediach nigdy nie stracić tajemnicy... Będę to zawsze pamiętał  -pisze Kuba Wojewódzki

Żegnaj Królik. To nie tak miało być!!! Mieliśmy pare tematów do dokończenia... Już nie dasz mi się przejechać swoim pickupem, nie dokończysz historii o tym jak robiłeś Truskawkowe Studio, a poza tym komu teraz będę podkradał ciastka z garderoby?? wyznał Maciej Dowbor

 

 

 

Pawła Królikowskiego pożegnał też Andrzej Duda.

 

Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła środowiskiem aktorskim.

Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego

 

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36