Adrian i Ilona z Rolnik szuka żony 6 na nagraniu świątecznego odcinka
AKPA

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" wciąż są razem? Spójrzcie na ich zdjęcia ze świątecznego odcinka!

Adrian i Ilona z Rolnik szuka żony 6 na nagraniu świątecznego odcinka
AKPA

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" wciąż są razem? Zobaczcie ich najnowsze zdjęcia! Uczestnicy szóstej edycji "Rolnika" pojawili się na nagraniu specjalnej odsłony show i nie szczędzili sobie czułych gestów! Zakochani trzymali się za ręce i widać, że świetnie się bawili w towarzystwie innej pary, Ani i Jakuba. Świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany już za kilka tygodni, w Święta Bożego Narodzenia. Zanim jednak dowiemy się, co o swoim związku zdradzili w nim Ilona i Adrian zobaczcie ich zdjęcia z planu show! Kto jeszcze pojawił się na nagraniu?

Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony"

Ilona i Adrian już od kilku tygodni nie ukrywają, że ich związek przetrwał próbę czasu. Para postanowiła kontynuować swoją znajomość po zakończeniu szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Teraz zakochani wzięli również udział nagraniach świątecznego odcinka show. Ilona pokazała się w długiej czerwonej sukni z koronkową górą i seksownym rozcięciem w spódnicy, a Adrian wybrał marynarkę w podobnym kolorze jak kreacja jego partnerki. 

Kto jeszcze pojawił się na nagraniu świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony". W programie zobaczymy także Seweryna i Sławomira- czy pojawią się w towarzystwie swoich nowych partnerek? Tego dowiemy się już za kilka tygodni! 

Zobaczcie zdjęcie Ilony i Adriana!

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" założyła hitowy garnitur w kratę na świąteczny odcinek! Wiemy, gdzie kupić taki sam

Ilona w czerwonej sukni na planie świątecznego odcinka programu "Rolnik szuka żony".

Ilona z Rolnik szuka żony 6 na nagraniu świątecznego odcinka
AKPA

Będziecie oglądać specjalny odcinek show?

Świąteczny odcinek Rolnik szuka żony 6
AKPA

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49