Ilona Felicjańska kradła pieniądze swoim dzieciom
ONS

SZOK! Felicjańska kradła synom pieniądze na wódkę

Ilona Felicjańska kradła pieniądze swoim dzieciom
ONS

Na początku tego tygodnia swoją oficjalną premierę miała druga książka Ilony Felicjańskiej, zatytułowana "Cała prawda o...". Tym razem celebrytka zdecydowała się na autobiografię, a na konferencji prasowej przekonywała o słuszności takiego pomysłu. Przypomnijmy: Felicjańska promuje swoją nową książkę

Zgodnie z przypuszczeniami, w książce nie brakuje kontrowersyjnych fragmentów, bo spora jej część poświęcona jest alkoholizmowi, w który Ilona wpadła wiele lat temu, opisane są też jej zmagania i walka z chorobą. Najbardziej szokuje wyznanie o tym, że Felicjańska... kradła swoim dzieciom pieniądze z ich skarbonek po to, żeby kupić alkohol! Synowie modelki dowiedzą się o tym jednak dopiero po lekturze nowego "dzieła" mamy:
 

Nie rozmawiałam z nimi o tym, ale rozmawiam z nimi szczerze o uzależnieniu. Wydaje mi się, że zaufanie, jakie mamy, jest szalenie istotne. Jeśli nie rozmawiałam z nimi o tej skarbonce, to uważam, że to nie jest potrzebne. Na pewno się o tym dowiedzą, ale to nie zniszczy naszego zaufania - wyjaśnia Felicjańska w rozmowie z "Super Expressem".


Co sądzicie o takich wyznaniach? My jesteśmy zszokowani...


Zobacz też galerię zdjęć z konferencji prasowej nowej książki Felicjańskiej:

Więcej na temat Ilona Felicjańska Alkoholizm
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03