Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Marek z Rolnik szuka żony 3 ma już nową dziewczynę
TV-Show

Marek Walczak z Rolnik szuka żony 3 ujawnił dziewczynę! I nie jest to Ola... ZDJĘCIA

A jednak Marek Walczak z "Rolnik szuka żony" ujawnił swoja ukochaną. Ale nie jest to Ola, o której mówi w finale programu. Nowa dziewczyna Marka ma na imię Julia i pokazała się na balu charytatywnym, w którym brali udział rolnicy z różnych edycji show.

Julia jest młodsza od Marka, który skończył 45 lat.  Ale jak mówił rolnik w programie (pół żartem pół serio) im młodsza tym lepsza. Jego nowa dziewczyna to niewysoka blondyneczka, która chyba podziela pasję Marka do koni.

 

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Marek z Rolnik szuka żony pokazał dziewczynę

Zakochany Marek od kilku dni pokazuje zdjęcia Julii na Facebooku i pisze, że "znów go ktoś pokochał". twierdzi, że ze wzajemnością!

Jak widać warto próbować, bo można się zawsze zakochać :).

 

Zobacz także: Zaręczyny, ślub, dziecko - jak wyglądała historia Ani i Grzegorza z Rolnik szuka żony poza kamerami?

Co sądzicie o nowej dziewczynie Marka z Rolnik szuka żony 3?

Julia dziewczyna Marka z Rolnik szuka żony

 

Marek musi być bardzo zakochany i twierdzi, że ze wzajmnością.

Julia dziewczyna Marka z Rolnik szuka żony

 

Pod koniec stycznia Marek i Julia byli razem na balu charytatywnym z innymi rolnikami.

Rolnicy na balu charytatywnym

 

Marek z Rolnik szuka żony 3 szaleje z radości, że znalazł młość. 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Grzesiek z "Rolnik szuka żony" szczerze o Ani: "To nie była miłość od pierwszego wejrzenia"
Facebook
Newsy
Grzesiek z "Rolnik szuka żony" zabrał żonę na bal. Ania w ogniu krytyki! Za tę sukienkę! ZDJĘCIE

Jak wyglądała Ania? Zobacz!

Julia dziewczyna Marka z Rolnik szuka żony
TV-Show
Wiemy kim jest Julia - nowa dziewczyna Marka Walczaka z "Rolnik szuka żony"! Jak się poznali?

Marek Walczak z "Rolnik szuka żony" spotyka się od jakiegoś czasu z Julią Chmielewską. Kim jest młodsza od niego dziewczyna? Okazuje się, że to jego sąsiadka, która jest nauczycielką! Jak się poznali? Ich wspólni znajomi zorganizowali spotkanie, na którym między nimi szybko zaiskrzyło.    Kim jest Julia dziewczyna Marka z Rolnik szuka żony? Julia Chmielewska to 30-letnia nauczycielka, która mieszka w tej samej miejscowości, co rolnik.  Julia jest młodsza od niego o 15 lat... Pytałem sam siebie, jak to się stało, że dopiero teraz się spotkaliśmy. To wspaniała dziewczyna, zakochałem się od pierwszego wejrzenia - powiedział rolnik w "Rewii". Julii nie przeszkadza to, co wytykały Markowi jego kandydatki na żony w programie TVP - bałagan w domu i w gospodarskie oraz niechęć do jakichkolwiek zmian. Dziewczyna poznała już jego dzieci - Karolinę (23 lata) i Adama (22 lata). Marek i Julia mają już wspólne plany. Jakie? Rozmawialiśmy o założeniu zagrody edukacyjnej. Julka jest doskonałą nauczycielką. Mogłaby realizować swoje pasje, a ja demonstrowałbym, jak piecze się chleb, doi owce albo wyrabia sery - mówi w "Rewii" Marek Walczak.  Zobacz:  Całowanie na pierwszej randce – dlaczego warto poczekać? Para myśli też o powiększeniu rodziny! Chciałbym mieć jeszcze dzieci. Wiem, że dla Julii to bardzo ważne - mówi rolnik.  Wygląda na to, że Marek znalazł w końcu przyszłą żonę! :)   Zobacz także:  Rolnicy razem na balu! Monika z Filipem, a Marek z dziewczyną. Czy to jego ukochana Ola? ZDJĘCIA   Julia często przebywa w gospodarstwie Marka.   Marek i Julia są w sobie zakochani, od 14 lutego oficjalnie są w związku.   Marek jest 15 lat starszy od Julii.

Rolnik szuka żony Julia i Marek
Facebook
Newsy
Zaskakujące podsumowanie roku Marka z "Rolnik szuka żony 3"! Odnalazł miłość, ale czy jest szczęśliwy?

  Marek Walczak z "Rolnik szuka żony 3" po programie najbardziej zmienił swoje życie. Wystawił gospodarstwo na sprzedaż, zajął się innym - postawił na agroturystykę. Znalazł ukochaną, która często wyjeżdża do pracy za granicę. Jula jest sporo młodsza od Marka, ale widać że rolnik bardzo zaangażował się w ten związek. Myśli nawet o nowych dzieciach.    Zobacz:  Rewolucja w związku Marka i Julii! Ślub? Rozstanie? Rolnik zdradził: "Podjęliśmy decyzję o..."   Jednak jego wpis na koniec 2017 roku jest mocno refleksyjny. Choć stary rok przyniósł mu wiele, to rolnik nie jest do końca zadowolony. Co napisał?   Marek z Rolnik szuka żony 3 o związku z Julą 2017 był ważnym rokiem w naszym życiu. Bywał trudny, kazał często wybierać, obfitował w próby. Wszystko łatwiej znosić, gdy ma się oparcie w drugiej osobie. Czasem o tym samym, mówimy innym językiem, ale słowo klucz brzmi "razem". 2018 zapowiada się ciekawie, postawi przed nami kolejne wyzwania :). Trzymajcie kciuki! Przeseredecznie Was pozdrawiamy   Zobacz:  Brak czułości ze strony partnera – podstawą jest rozmowa   Mimo wszystko Marek z "Rolnik szuka żony 3" optymistycznie patrzy we wspólną przyszłość z Julią.  Kibicujecie im?   Zobacz także:  "Zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie się chciało zepsuć nam humor"! Sara z "Rolnik szuka żony" wydała oświadczenie na nowy rok, kogo ma na myśli?   Marek i Jula są ze sobą rok. W listopadzie świętowali 1. rocznicę związku.   Julia jest 17 lat młodsza od Marka.    Marek żałował, że nie mógł spędzić sylwestra z przyjaciółmi z programu Moniką i Łukaszem. Łukasz i Monika mieli cudowne zakończenie roku. :) Patrzymy na nich bardzo zazdrośnie bo niestety Sylwestra spędziliśmy oddzielnie i to w odległych zakątkach...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner