Niektórzy uważają, że ubiera się niestarannie, a wręcz niechlujnie. Jednak  nie dajcie się zwieźć tym twierdzeniom, gdyż w jego wydaniu jest to całkowicie kontrolowana i przemyślana niedbałość. Michał Piróg (bo o nim mowa) z pewnością nie jest abnegatem w kwestii mody, co widać wraz z każdym kolejnym jego wyjściem przed światła fleszy.

Prowadzący program Top Model stworzył swój własny, niepowtarzalny styl, który z pewnością przejdzie do historii.  Często nosi ubrania młodych i offowych projektantów, jak np. Maldoror, Zuo Corp. Wyróżnia się odwagą w noszeniu luźnej i niedopasowanej garderoby, ale umiejętnie ją łącząc, udowadnia swoje wyczucie stylu i indywidualność.

Jego wizytówką są luźne czarne spodnie często sięgające za kolano i szerokie blazery. Lubi wkładać spodnie w cholewki niezasznurowanych butów. Preferuje stonowane kolory: biel, czerń, szarości.

Dowodem na to, że styl Michała zdobył uznanie znawców mody, jest fakt iż marka Sebastian Professional powierzyła mu zadanie zaprojektowania kolekcji ubrań, o czym poinformowaliśmy jako pierwsi. A jak wam podoba się styl Michała Piróga?

W 14. numerze magazynu "FLESZ" znajdziecie wywiad z Michałem a u nas przegląd jego najciekawszych stylizacji:

Więcej na temat moda meska Michał Piróg