Barbara Kurdej-Szatan na pokazie Tomaotomo Baran Byk Bliźnięta Rak
Barbara Kurdej-Szatan na pokazie Tomaotomo
East News
Co Cię czeka w wakacje?
1/13
Barbara Kurdej-Szatan na pokazie Tomaotomo
East News

Sprawdź swój wakacyjny horoskop! Co Cię czeka od połowy lipca? Znajdziesz podczas wakacji nową miłość? A może dostaniesz okazję, żeby wykazać się w pracy i otrzymać awans? Chcesz wiedzieć co Cię czeka? Przeczytaj swój horoskop z magazynu "Flesz"!

ZOBACZ: Córka Lewandowskich jest spod znaku Byka. Jaki będzie miała charakter? Jedno jest pewne: ta dziewczyna będzie rządzić!

2/13
Baran
Baran

Baran

UCZUCIA: Staraj się nie puszczać zanadto wodzy fantazji bo Twoje projekcje na temat ukochanej osoby mogą zaprowadzić Cię w maliny. Stąpaj twardo po ziemi i zwracaj większą uwagę na czyny – słowa bez pokrycia niewiele są warte. W domu spadną na Ciebie obowiązki gospodarza i pewne rzeczy trzeba będzie robić za partnera.

KARIERA: W najbliższych dniach możesz dążyć do zwycięstw na niwie zawodowej i stawiania na swoim za wszelką cenę. Niestety, może się to odbyć kosztem Twojego wizerunku i wzbudzić nieprzychylne komentarze. Przez takie postępowanie możesz zyskać jedynie opinię osoby bez skrupułów, a tego przecież nie chcesz, prawda?

3/13
Byk
Byk

Byk

UCZUCIA: W zbliżających się tygodniach miej na uwadze to, że aby ostatecznie wygrać czasami trzeba też przegrać. Możesz więc ustąpić swojej drugiej połówce w mniej ważnej sprawie po to, aby przewalczyć to na czym Ci najbardziej zależy. Romantyczny wyjazd we dwoje zaplanowany w nadchodzących dniach będzie bardzo udany.

KARIERA: W najbliższych tygodniach unikaj porywania się na słońce z motyką i nie trać czasu na mrzonki. Nie daj się porwać nierealnym ideom i ryzykownym planom biznesowym bo stracisz czas i pieniądze a nic z tego nie wyjdzie. Z ich realizacją wstrzymaj się do października. Zadbaj o poprawę relacji z osobami z pracy

4/13
Bliźnięta
Bliźnięta

Bliźnięta

UCZUCIA: W związku upieranie się przy swoim za wszelką cenę może doprowadzić do kłótni a nawet rozstania. Odłóż więc wszelkie trudne rozmowy na później. Osoby samotne poznają kogoś na wyjeździe i stracą głowę. Czas spędzony razem będzie niezapomniany ale nie obiecuj sobie po tej znajomości zbyt wiele na przyszłość.

KARIERA: W sferze zawodowej poznasz osoby, które otworzą Ci nowe możliwości i dadzą szansę zrobienia udanego biznesu. Wyznaczaj sobie teraz nowe cele ale staraj się doprowadzać sprawy do końca gdyż zawracanie z raz obranej drogi może Cię słono kosztować. Inwestycje oraz zakupy poza miejscem zamieszkania udadzą się teraz.

5/13
Rak
horoskop

Rak

UCZUCIA: Możliwe chwilowe rozłąki z przyczyn od Was niezależnych, zadbajcie o dobry kontakt telefoniczny lub mailowy. Niektóre osoby z otoczenia mogą okazać Ci niechęć oraz zawiść dlatego też unikaj przechwalania się swoim szczęściem rodzinnym i miłosnym. Jeśli jesteś po rozstaniu poukładaj sobie pewne sprawy w samotności.

KARIERA: W tych tygodniach pamiętaj, że zadowolić wszystkich będzie bardzo trudno a zdenerwować - łatwo. Dlatego najlepiej robić swoje, nie wychylać się z propozycjami zmian czy usprawnień. One są dobre ale czas realizacji niesprzyjający. Poczekaj do jesieni. Teraz natomiast warto skupić się na kształceniu zawodowym.

6/13
Lew
Lew

Lew

UCZUCIA: W sferze osobistej widać większe poruszenie. Jesteś w czasie, w którym wiele osób zwraca na Ciebie uwagę. Jeśli więc poszukujesz miłości lub tylko letniej przygody łatwo Ci będzie teraz zdobyć nawet najbardziej chłodne serce. W stałych związkach widać wzrost namiętności ale także i zazdrości. Nie dawaj do niej powodu!

KARIERA: Dobre dni na załatwianie ważnych spraw zawodowych i to na wyższym szczeblu. Znajdziesz sprzymierzeńców oraz poparcie kogoś wpływowego. Pamiętaj też, że ściany mają uszy, nie rozmawiaj o sprawach prywatnych w miejscu pracy, nie obgaduj innych, nie zdradzaj sekretów bo mogą one wpaść w niepowołane ucho.

7/13
Panna
Panna

Panna

UCZUCIA: Jeśli kochasz, bądź sobą i niczego nie udawaj. Jeśli obiecujesz - musisz mieć pewność, że dasz radę dotrzymać danego słowa. Wszelkie ubarwiania rzeczywistości, słowa bez pokrycia czy drobne kłamstewka będą powodem nieprzyjemności w związku. Przypadkowe spotkanie da Ci nowe tematy do przemyśleń.

KARIERA: Poczujesz większy przypływ energi co zaowocuje chęcia wyrywania się do przodu. Pamiętaj, że nie zawsze może wyjść Ci to na zdrowie. W sprawach zawodowych nie pokazuj więc teraz wszystkich swoich atutów gdyż może Ci spaść na głowę zbyt wiele spraw, którym – pomimo chęci i wysiłku - nie podołasz.

8/13
Waga
Waga

Waga

UCZUCIA: W nadchodzących tygodniach pewne relacje mogą się zakończyć definitywnie, pozostałe mogą przechodzić transformacje. To od Ciebie będzie zależało czy ich kierunek będzie dla Ciebie dobry czy zły. Postaraj się akceptować ludzi takimi jakimi są gdyż próby zmian na siłę zakończą się zdecydowanie fiaskiem.

KARIERA: W pracy uważaj na wszystkie zmiany! To co wczoraj było ustalone jutro może zostać zmienione, czy to plany, czy jakieś terminy, czy też decyzje przełożonych lub klientów. Jeśli to możliwe nie umawiaj się na żadne zawodowe sprawy „na gębę“, miej odpowiednią umowę lub zobowiązanie. W każdym wypadku potwierdź ustalenia mailem.

9/13
Skorpion
Skorpion

Skorpion

UCZUCIA: W miłości może być teraz bardzo gorąco! Płomienne uczucia mogą mieszać się z nienawiścią, uniesienia z potrzebą samotności, możliwe są rozstania i powroty. Jeśli spotykasz się z osobę będącą wciąż w innym związku zdasz sobie sprawę, że nie doczekasz się spełnienia obietnic i zdecydujesz zamknąć temat raz na zawsze.

KARIERA: W tym tygodniu postaraj się mieć gotowy plan awaryjny na wypadek okoliczności niezależnych od Ciebie. Natomiast chcąc wykazać się w pracy jakąś inicjatywą lub przedstawić swój projekt zadbaj o to by została to docenione i nagrodzone; w innym przypadku będziesz musiał robić pewne rzeczy za darmo.

10/13
Strzelec
Strzelec

Strzelec

UCZUCIA: W tych dniach jak ognia unikaj wracania do przeszłości. Ludzie, miejsca, czy jakieś sytuacje mogą obudzić dawne, bolesne wspomnienia, które żle wpłyną na Twoje samopoczucie psychiczne i będą negatywnie rzutować na obecny związek. Osoby samotne niechże bardziej otworzą się teraz na ludzi bo ktoś Cię ma na oku!

KARIERA: W najbliższych dniach przygotuj się na nerwowe chwile. Sztuką będzie zachować spokój i opanowanie bo odniesiesz wrażenie, że ludzie z zawodowego otoczenie zmówili się aby wyprowadzić Cię z równowagi. Szanuj zdrowie, unikaj jak ognia stresów bo niedomagania mogą uniemożliwiać Ci realizację kolejnych planów.

11/13
Koziorożec
Koziorożec

Koziorożec

UCZUCIA: Niektóre Koziorożce znajdą w sobie teraz siłę aby wyzwolić się z toksycznych relacji uczuciowych. Jeśli Ty do nich należysz staraj się po rozstaniu szybko zmienić otoczenie, wyjechać na urlop gdzieś w nieznane, poznawać nowych ludzi. Możesz zapoczątkować serię zdarzeń i z wyjazdu wrócić z kimś nowym w sercu

KARIERA: W pracy uważaj, aby nerwowość i pośpiech innych nie udzieliły się także Tobie. Niektórym osobom trzeba będzie teraz odmówić, zdobądź się więc na więcej asertywności i konsekwencji. Uważaj na finanse! Dłużnicy mogą nie zwracać długów a firmy opóźniać się z płatnościami więc przygotuj się na braki w portfelu.

12/13
Wodnik
Wodnik

Wodnik

UCZUCIA: W tych tygodniach zechcesz zrobić trochę porządków w swoim życiu, oddzielić ziarno od plew. Pewne osoby trzeba będzie odciąć od siebie, zakończyć przyjaźnie czy relacje, które Cię męczą i nie dają satysfakcji. W ten sposób stworzysz miejsce przy sobie dla nowych osób. Długo czekać nie będziesz, szybko się ono zapełni.

KARIERA: W nadchodzących tygodniach upewnij się czy nie ciągnie się za Tobą jakiś błąd, do którego nie chcesz się przyznać? Powiedzenie prawdy i szybkie naprawienie pomyłki pozwoli Ci wreszcie odetchnąć. Jeśli prowadzisz własny biznes przygotuj się na sądowy finał jakiejś sprawy gdyż ugoda okaże się być niemożliwa.

13/13
Ryby
Ryby

Ryby

UCZUCIA: Staraj się nie przenosić spraw zawodowych na grunt domowy. Może być też tak, że to partner zechce obarczyć Ciebie swoimi problemami, które w Twoim mniemaniu będą błahe. Łatwo więc będzie o nieporozumienia. Dostarczajcie sobie nawzajem radości i czułości, wyjedźcie razem choćby na weekend, zła passa przeminie.

KARIERA: Pamiętaj, że w pracy masz nie tylko obowiązki ale także i prawa. Jeśli dobrze wypełniasz te pierwsze nie zawahaj się twardo domagać się drugich! W przyszłym tygodniu, zwłaszcza jeśli jesteś po urlopie, czeka Cię konieczność zmierzenia się ze stertą bierzących i starych spraw oraz przejęcie obowiązków innych osób.

Więcej na temat Horoskop