Choć informacja o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego była wielką niespodzianką, obecnie mówi się przede wszystkim o życiu uczuciowym Marcina Hakiela. Po rozstaniu z gwiazdą TVP tancerz związał się z Dominiką, jednak ta relacja nie przetrwała próby czasu. Na doniesienia o jego kolejnej partnerce nie musieliśmy czekać długo. Niedawno gwiazdor sam potwierdził w wywiadzie u Żurnalisty, że jego serce ponownie jest zajęte. Wygląda na to, że choreograf nie zamierza ukrywać się ze swoim nowym związkiem. Internauci mogli zobaczyć romantyczny poranek byłego męża prowadzącej "Pytanie na śniadanie".

Reklama

Marcin Hakiel i jego nowa partnerka spędzają romantyczny poranek

Niedawno Marcin Hakiel wybrał się na randkę z nową partnerką. Najwyraźniej życie singla nie jest dla niego. Gwiazdor nie szczędził czułości tajemniczej kobiecie w publicznym miejscu. Nie speszyła go też obecność paparazzi. Wygląda na to, że choreograf i jego wybranka przezywają swój miodowy miesiąc.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spotkają się w sądzie?! Znamy szczegóły

Instagram@marcinhakiel

Nowa relacja byłego męża Katarzyny Cichopek nabiera tempa. Marcin Hakiel pokazał na Instagramie swoją partnerkę w całej okazałości, nie zakrywając twarzy ukochanej. Brunetka zajadała się śniadaniem w łóżku wczesnym rankiem. Parze towarzyszył piękny kot. Czyżby tancerz i kobieta zamieszkali już razem?

Instagram @marcinhakiel

Internautom nie umknęła także wymiana czułości w sieci między Marcinem Hakielem a jego partnerką. Po tym, jak do mediów trafiły zdjęcia z ich randki, kobieta stwierdziła, że "nikt nie całuje jak Hakiel". "Potwierdzam", skomentował instruktor tańca.

Zobacz także

Zobacz także: Tak Katarzyna Cichopek zareagowała na wywiad Marcina Hakiela. Wymowne zdjęcia

Reklama

Myślicie, że tym razem związek Marcina Hakiela przetrwa dłużej?

Instagram @marcinhakiel
Instagram@marcinhakiel
Reklama
Reklama
Reklama