Honey o chodzeniu na imprezy
ONS

Honey: Ranga osób zaliczających kilka imprez w tygodniu spada bardzo nisko

Honey o chodzeniu na imprezy
ONS

Honorata Skarbek jest w gronie najpopularniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia, ale trzeba przyznać, że ciężko pracuje na swój sukces. Popularności przysparzają jej nie tylko kolejne przeboje, ale również jej coraz bardziej charyzmatyczny styl. Przypomnijmy: Bardzo szczupła Honey w nowej fryzurze na imprezie RMF FM

Na początku swojej kariery mogliśmy podziwiać Honey dość często - młoda wokalistka pojawiała się na imprezach modowych, premierach filmów czy nawet prezentacjach kosmetyków, oczywiście chętnie pozując na ściankach. Od jakiegoś czasu jednak Honorata pojawia się tylko na imprezach stricte muzycznych i nie jest to przypadek - Skarbek na swoim blogu przyznała, że celowo ograniczyła medialną działalność, aby skupić się na muzyce i promowaniu tylko własnej twórczości.

Jak zapewne mogliście zauważyć od ponad roku, konsekwentnie nie pojawiam się na żadnych imprezach medialnych, których tematyka odbiega od muzyki. W tym roku mogliście zobaczyć mnie tylko na festiwalach, rozdaniach muzycznych nagród czy ogłoszeń nominacji do nich. Z perspektywy czasu sama przestałam poważnie postrzegać osoby bijące ściankowe rekordy. Swego czasu sama poszłam na kilka bezsensownych imprez, których tematyka w ogóle mnie nie interesowała, ale myślałam, że tak trzeba. Byłam świeżynką w tym biznesie, nie wiedziałam co powinnam robić, a czego nie. Każdy popełnia błędy, szczególnie kiedy ma się naście lat. Nigdy w życiu moim celem nie były blaski fleszy. Uważam to za próżne i bezcelowe- szczególnie w naszym kraju i w naszym show-biznesie. Myślę, że ranga osób zaliczających kilka imprez w tygodniu spada bardzo nisko - napisała na swoim blogu Honey.


Honorata zauważyła też, że jej decyzja przyniosła pozytywne skutki i nie zaszkodziła jej karierze - wręcz przeciwnie.

Cieszę się, że dojrzałam do tego, aby skupić się tylko na mojej karierze w formie muzycznej, czyli takiej, w której chcę się realizować. Nie muszę robić wokół swojej osoby sztucznego zamieszania, mój blog cieszy się ogromną popularnością, zagrałam już w tym roku kilkadziesiąt koncertów, łącznie moje płyty sprzedały się ponad 20 tysięcy razy. Wszystko dzięki moim wspaniałym fanom i mojej konsekwencji w dążeniu do celu - dodała.


Czyli Edytę Herbuś i Ilonę Felicjańską Honorata raczej "nie postrzega pozytywnie"?

Zobacz: Gwiazdy wybrały... najbardziej obciachowe gwiazdy

Honey z rodzicami na koncercie:

Więcej na temat Honorata Skarbek
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33