Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony 5 Marta Manowska Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony 5 - Marta Manowsk Marta Manowska wystawiła siebie na licytację
Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony 5
Mat. promocyjne
Są takie plany?
1/4
Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony 5
Mat. promocyjne

 

Marta Manowska zdradziła, czy w kolejnych edycjach programu "Rolnik szuka żony" będą występować osoby homoseksualne! Widzowie mogą właśnie oglądać piątą serię hitu TVP o poszukujących miłości rolnikach. Do tej pory dzięki programowi swoje szczęście odnalazło już wielu bohaterów show. Powstało już kilka małżeństw, a na świecie pojawiło się już całkiem sporo dzieci par, które poznały się na planie "Rolnika". Ostatnio miłość i wierność ślubowali sobie Małgosia i Paweł z czwartej edycji programu. 

 

Teraz Marta Manowska w najnowszym wywiadzie zdradziła, czy w następnych edycjach show swoich drugich połówek będą poszukiwać homoseksualiści. Zobaczcie, co powiedziała prowadząca "Rolnik szuka żony"! 

 

Zobacz także: Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony": "Zawsze wracałam na noc do domu"

2/4
Marta Manowska Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

Marta Manowska prowadzi program "Rolnik szuka żony" od samego początku. Teraz, gwiazda TVP w rozmowie z portalem natemat.pl opowiedziała m.in. o tym, czego nauczyło ją hitowe show o rolnikach. Manowska nie ukrywa, że dzięki programowi nauczyła się tolerancji.

Zawsze byłam otwartą osobą, nie oceniającą i nie dającą rad, bo sama tego nie lubię, ale na pewno nauczyłam się jeszcze większej tolerancji na to, jak jesteśmy różni, jak patrzymy i jak się zachowujemy- przyznała Marta Manowska.

Prowadząca "Rolnika" zdradziła przy okazji, czy w kolejnych edycjach swoich drugich połówek będą poszukiwać również  osoby homoseksualne!

Zobaczcie, co powiedziała! 

 

Zobacz także: Prowadząca Rolnik szuka żonywzięła cichy ślub? Zdradził ją jeden szczegół!

3/4
Rolnik szuka żony 5 - Marta Manowsk
Mat. prasowe

Komentarz Marty Manowskiej w kwestii osób homoseksualnych w programie "Rolnik szuka żony" nie pozostawia wątpliwości...

Chciałabym, żebyśmy byli gotowi na programy, w których osoby homoseksualne znajdują miłość. W niemieckiej edycji "Rolnika" poznały się dwie kobiety, natomiast wydaje mi się, ze my pozostaniemy przy klasycznym modelu- przyznała w rozmowie z natemat.pl.

 

Zobacz także: TAK MARTA MANOWSKA WYGLĄDAŁA, ZANIM STAŁA SIĘ SŁAWNA. NIE ZAWSZE BYŁA BLONDYNKĄ...

4/4
Marta Manowska wystawiła siebie na licytację

 

Myślicie, że w przyszłości to się zmieni? 

 

Zobacz także: Zauroczenie czy prawdziwa miłość – jak je poznać