Julia Wieniawa i Baron na Wyspach Zielonego Przylądka Zdjęcia z randki Barona i Julii Wieniawy Julia Wieniawa i Baron na zdjęciu podczas urlopu w Alpach Julia Wieniawa z Baronem na imprezie Julia Wieniawa, Baron razem na zakupach
Julia Wieniawa i Baron na imprezie
Piotr Podlewski, Jacek Kurnikowski/AKPA

Julia Wieniawa i Baron rozstali się po kilku miesiącach związku. Jak informował Pudelek, para po prostu nie miała dla siebie czasu, a więc ich uczucie stopniowo wygasało. Tego jednak nie spodziewał się nikt, bowiem muzyk i aktorka wyglądali na bardzo zgraną parę, co potwierdzali na swoim Instagramie czy na imprezach, na których pojawiali się razem. Jak zaczęła i rozwijała się ich miłość? Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia pary.

Zobacz także: TYLKO U NAS! Julia Wieniawa o Weronice Rosati: "Czasem musi nas rozdzielać reżyser!" O co chodzi?

1/8
Julia Wieniawa i Baron na Wyspach Zielonego Przylądka
Instagram

Cała historia zaczęła się w lutym tego roku, kiedy Julia i Aleksander zostali przyłapani na randce. Kilka dni później Baron w wywiadzie zapewniał, że był to tylko przyjacielsko-zawodowy wypad, gdyż planują razem pracować. Szybko okazało się, że łączy ich coś więcej. Zdradziły ich... zdjęcia z wakacji. Choć nie wstawili  żadnego, na którym są razem, wszyscy wiedzieli, że na Wyspach Zielonego Przylądka spędzają czas wspólnie!

2/8
Zdjęcia z randki Barona i Julii Wieniawy

Po powrocie z wakacji Julia i Baron natychmiast zostali sfotografowani przez paparazzi.

Poznali się przez wspólnych znajomych. Są sobą zauroczeni, ale na razie postanowili nie składać wielkich deklaracji, wciąż się bowiem nawzajem poznają. Ale Julka uwielbia pozytywną energię Barona i kocha spędzać z nim czas. Mają wiele wspólnych pasji i dużo tematów do rozmów – mówił informator "Faktu".

3/8
Julia Wieniawa i Baron na zdjęciu podczas urlopu w Alpach
Instagram

Prawdziwą sensacją było ich zdjęcie z wypadu w góry! Wtedy nikt nie miał już wątpliwości, że to miłość! 

4/8
Julia Wieniawa z Baronem na imprezie
EastNews

W kwietniu jako para zadebiutowali na salonach! Pojawili się na imprezie popularnej marki lodów. Trzymali się za ręce, przytulali... Tak stali się parą numer jeden w polskim show biznesie. 

 

5/8
Julia Wieniawa, Baron razem na zakupach
Instagram

Wspólną pasją Julii i Barona była nie tylko muzyka, ale i moda. Para często chodziła na zakupy razem. Mówiono, że pod wpływem aktorki Aleksander zmienił swój styl na bardziej nowoczesny. 

6/8
Julia Wieniawa i Baron na Polsat SuperHit Festiwal
East News

Ale czy rzeczywiście tak było? Julia broniła chłopaka:

Wszystkie rzeczy, które się dzieją wokół mnie czy Alka są bardzo koloryzowane, to że Alek chodzi do fryzjera to chyba nie pierwszy raz w życiu? To nie dla mnie, miał taki kaprys. Ma fajne dredy, bo jego dredy są białe, a jak jest ciemno to są fluorescencyjne. Alek ma super styl i nie muszę go w żaden sposób zmieniać. Ma wyczucie stylu i swój gust i nie muszę go w żaden sposób modyfikować- wyznała "Faktowi" Wieniawa. 

W maju, na festiwalu w Sopocie, który Julia miała okazję prowadzić, znów prezentowali się świetnie i byli największymi gwiazdami! 

7/8
Julia Wieniawa z mamą i Baronem wracają z Sopotu

Z każdym miesiącem ich relacja stawała się coraz poważniejsza. Baron poznał matkę Julii, Martę. Jednak para nie zdążyła nawet razem zamieszkać - nie chcieli się bowiem spieszyć z podejmowaniem tak ważnych decyzji...

8/8
Baron i Wieniawa Julia razem
EastNews

W czerwcu okazało się, że Julia i Alek nie spędzą razem wakacji, ze względu na pracę... Czy to właśnie ona zabiła tę miłość? Jak myślicie?
 

 

Więcej na temat Julia Wieniawa Baron