Paulina odchodzi z Rolnik Szuka żony. Dramatyczna randka z Łukaszem
Tak ostro jeszcze nie było!
1/4
Paulina odchodzi z Rolnik Szuka żony. Dramatyczna randka z Łukaszem

 

Takich emocji w "Rolnik szuka żony" jeszcze nie było! Za nami kolejny odcinek hitowego show TVP, w którym nie zabrakło zaskakujących scen. Największe emocje przyniósł wątek Łukasza, który podziękował Paulinie za dalszy udział w programie i powiedział jej wprost, że jego serce zdobyła Agata. Zawiedziona Paulina była zszokowana decyzją rolnika i zarzuciła mu, że jest hipokrytą. Dziewczyna zdradziła przed kamerami, że Łukasz kontaktował się z nią w przerwie między nagraniami i robił jej nadzieję na wspólną przyszłość. Rolnik zareagował dość zaskakująco na emocjonalne zachowanie Pauliny i stwierdził, że właśnie pokazała, jak jest zawistna i zazdrosna,  a on nie chce takiej kobiety w swoim domu. Łukasz mówił wprost, że teraz ma stuprocentową pewność, że zrobił dobrze wybierając Agatę. 

 

Zachowanie rolnika oburzyło internautów i fanów programu "Rolnik szuka żony". Po emisji show w sieci pojawiło się tysiące bardzo ostrych komentarzy! Na Facebooku i Instagramie musieli interweniować producenci programu! 

 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Dramatyczna randka Łukasza i Pauliny! Rolnik złamał jej serce

2/4
Paulina odchodzi z Rolnik Szuka żony. Dramatyczna randka z Łukaszem

 

Po emisji ostatniego odcinka programu "Rolnik szuka żony" internauci ostro krytykowali zachowanie Łukasza. Niestety, przy okazji dostało się również Agacie, z którą rolnik chce stworzyć związek. W sieci pojawiło się bardzo dużo komentarzy, w których fani nie przebierając w słowach ocenili postawę rolnika. Komentarze, które pojawiały się na Facebooku były na tyle ostre, że musieli interweniować producenci show! 

 

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierajace wulgaryzmy i obraźliwie będą - podobnie jak przy innych postach - usuwane- czytamy na Facebooku. 

 

Z Facebooka zniknęły ostre komentarze, a na Instagramie nie można komentować zdjeć Łukasza z ostatniego odcinka. 

 

Jak zareagowali fani i jak oceniają zachowanie rolnika? Szczegóły na następnej stronie. 

 

Zobacz także: Prowadząca Rolnik szuka żonywzięła cichy ślub? Zdradził ją jeden szczegół!

3/4
Paulina odchodzi z Rolnik Szuka żony. Dramatyczna randka z Łukaszem

 

Jak internauci komentują zachowanie rolnika?

 

Snoob i tyle. Ale nie ma tego złego,co by Paulinie na dobre nie wyszło (...)

 

 

Koleś w bardzo szybki sposób chciał obrócić całą sytuację o 180 stopni, żeby poczucie winy i cała ta sytuacja jak najszybszej zniknęła. Niestety zrobił to w idiotyczny sposób, nie zachowując przy tym odrobiny klasy

 

 

Sam sobie jest winny zakpił z dziewczyny a teraz ekipa programu musi interweniowac (...) zabawa ludzkimi uczuciami to totalne dno i wstyd i hańba Łukasz jesteś facetem tylko z nazwy - komentują internauci. 

 

Zobaczcie fragment ostatniego odcinka show, w którym Łukasz pożegnał się z Pauliną! Wideo na następnej stronie.

 

Zobacz także: MAŁGOSIA Z "ROLNIK SZUKA ŻONY" SPRZEDAJE SUKNIĘ ŚLUBNĄ. PRZY OKAZJI DOWIEDZIELIŚMY SIĘ, ILE KOSZTOWAŁA

4/4
Paulina odchodzi z Rolnik Szuka żony. Dramatyczna randka z Łukaszem

 

Internauci wspierają Paulinę i ostro krytykują zachowanie rolnika. Zobaczcie, jak Łukasz pożegnał się ze swoją kandydatką!

 

 

Zobacz także: MAŁGOSIA Z "ROLNIK SZUKA ŻONY" POKAZAŁA DRUGĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ, ALE TO STRÓJ PANA MŁODEGO WZBUDZIŁ EMOCJE...

Więcej na temat Rolnik szuka żony