Hanna Lis ostro o Kindze Rusin
Mocne słowa!
1/5
Hanna Lis ostro o Kindze Rusin

Hanna Lis ostro zareagowała na pytanie o Kingę Rusin! Jedna z internautek, pod jej wzruszającym zdjęciem z Janem Pawłem II sprzed prawie 40 lat, napisała, że jedyne, czego nie zazdrości dziennikarce, to... "mianowicie męża najlepszej przyjaciółki". Co odpowiedziała Hanna Lis?

Zobacz: Kinga Rusin PIERWSZY RAZ tak szczerze o Hannie Lis i rozwodzie z Tomaszem Lisem

Hanna Lis ostro o Kindze Rusin! 

Jak wiadomo, Hanna Lis i Kinga Rusin unikają się jak ognia. W 1994 Rusin wyszła za mąż za Tomasza Lisa, zaś jej świadkową była wówczas Hanna Lis (wtedy Smoktunowicz). W 2006 para rozwiodła się, zaś Lis związał się z Hanną. Obie gwiazdy starają się unikać tego tematu, jednak niektórzy internauci nie dają za swoje. Kiedy Lis wstawiła zdjęcie z papieżem, a jedna z internautek napisała:

Pani Haniu jest coś czego Pani nie zazdroszczę a mianowicie męża najlepszej przyjaciółki! Ale tego spotkania z tak cudownym i kochanym człowiekiem to zazdroszczę najbardziej! Serdeczności życzę w te święta!

Hanna Lis zareagowała od razu na jej komentarz! Co napisała? Zobaczcie jej ostrą odpowiedź na kolejnej stronie naszej galerii! 

Zobacz: Hanna Lis szczerze o rzekomym kryzysie w małżeństwie z Lisem: "Lato spędziliśmy osobno" 

2/5
Hanna Lis ostro o Kindze Rusin

Żadna "przyjaciółka", a tym bardziej "najlepsza". A ten Człowiek, zaiste przez duże CZ. Odwzajemniam serdeczności: pięknych, ciepłych, rodzinnych Świąt - pisze Lis. 

Co na to internautka? Odpowiedź na kolejnej stronie. 

3/5
Hanna Lis, Kinga Rusin w czarnych sukienkach na Balu Dziennikarzy 2004 rok
Eastnews

Ma Pani rację że Człowiek przez duże CZ! Moja wina jak i moja że nazwalam Panią Kingę najlepszą i to przyjaciółką! (pis oryginalna).

Co na to Hanna Lis? 

4/5
Hanna Lis, Kinga Rusin, Katarzyna Dowbor tańczą razem na Balu Dziennikarzy 2004 rok
Eastnews

Różnie się w życiu układa. Życzę Ci, aby Tobie ułożyło się jak najlepiej. - podsumowała Lis. 

5/5
Kinga Rusin i Hanna Lis 10 lat temu
Więcej na temat Kinga Rusin Hanna Lis