Hanna i Tomasz Lisowie na okładce "Party"

Hanna i Tomasz Lisowie na okładce "Party"!

Hanna i Tomasz Lisowie na okładce "Party"

Już od jutra w kioskach nowy numer magazynu "Party". Tym razem na jego okładce widnieją Hanna i Tomasz Lisowie. Jak się okazuje dziennikarka ostatnio nie ma czasu dla męża i córek. Dlaczego wybrała pracę, niż rodzinny wyjazd z okazji zimowych ferii?

Dowiemy się również co słychać u Małgorzaty Rozenek i zdemaskujemy osobę, która chce zaszkodzić jej karierze wymyślając nowe plotki i pomówienia na temat Perfekcyjnej Pani Domu. Ponadto powstaje książka o Kubie Wojewódzkim! Na łamach "Party" pierwsze fragmenty zaskakującej publikacji o  niepokornym dziennikarzu, który ponownie jest w centrum uwagi m.in. za sprawą usunięcia konta na Facebooku. Zobacz: Wojewódzki zniknął z Facebooka! Wiemy dlaczego

Nie zabrakło również stałych rubryk, w których Karolina Korwin Piotrowska prześwietla kolejną gwiazdę show-biznesu, a duet Horodyńska - Fijał krytykuje modowe wpadki z czerwonych dywanów.

Nowy numer "Party" tylko 1,99 złotych, od jutra w sprzedaży. Kupicie?

Hanna i Tomasz Lisowie na okładce "Party"

Więcej na temat Party Hanna Lis Tomasz Lis okładka
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33