W życiu Haliny Mlynkovej nie ma nudy. Gwiazda nie tylko zaczęła pracę nad nową płytą, wciąż sporo koncertuje, a teraz okazało się, że wraz z partnerem, Marcinem Kindlą, zdecydowali się na zakup nowego mieszkania. Była wokalistka Brathanków przekazała radosne informacje na swoim Instagramie, pokazała również pierwsze wnętrza!

Reklama

Nowy apartament Haliny Mlynkovej

Po głośnych rozwodach z Łukaszem Nowickim i Leszkiem Wronką, Halina Mlynkova znalazła szczęście u boku Marcina Kindly, z którym jest związana od ponad dwóch lat. W czerwcu 2021 roku wokalistka i muzyk zostali rodzicami - na świecie pojawił się ich syn, Leon. Chłopiec jest oczkiem w głowie pary, a już wkrótce całą trójkę czeka niemała rewolucja - zmiana adresu zamieszkania. Mlynkova na swoim Instagramie jakiś czas temu ogłosiła, że wraz z Kindlą zdecydowali się na zakup nowego lokum.

Zaczynamy nowy etap w życiu… Niesamowite, że to się już dzieje
pisze artystka

Zapytana przez jednego z fanów, czy to nowy dom czy właśnie apartament, Halina odparła:

Z naszymi podróżami dom nie wchodzi w grę - to nie dla nas

Kilka dni później Halina Mlynkova pokazała kolejne wnętrza swojego mieszkania, które czekają na wykończenie i urządzenie. Gwiazda jest niezwykle podekscytowana tym zadaniem, ale liczy również na pomoc swoich fanów:

Zapraszam Was w kawałek przestrzeni…Teraz trzeba z tego zrobić mieszkanie marzeń. Dawajcie pomysły sklepów z meblami i dodatkami… bo projekty już gotowe????
pisze wokalistka

Wielbiciele gwiazdy są pod wrażeniem i gratulują artystom:

Zobacz także
Ale czad!! Widzę, ściana idealna do zdjęć
Cudownie! Niech wam tam będzie dobrze ❤️

Wśród gwiazd, które są w trakcie urządzania nowych mieszkań czy domów są również m.in. Joanna Opozda, Klaudia El Dursi, Jan i Sylwia Dąbrowscy czy Katarzyna Cichopek.

Reklama

Zobacz także: Katarzyna Cichopek pokazała salon w nowym mieszkaniu! Zobaczcie, jak mieszka gwiazda TVP

Halina Mlynkova w czerwonej sukni
scena z: Halina Mlynkova, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA Jacek Kurnikowski/ AKPA
Reklama
Reklama
Reklama