Takiego zamieszania wokół Hailey Bieber nie spodziewał się chyba nikt! Okazuje się, że światowej sławy modelka i żona Justina Biebera została oskarżona o kradzież nazwy firmy. Dopiero co ruszyła sprzedaż kosmetyków marki "Rhode", a już pojawiły się pierwsze kłopoty. Kobiety, które oskarżają Hailey Bieber o kradzież nazwy firmy twierdzą, że modelka już kilka lat temu chciała odkupić od nich prawa do nazwy "Rhode"...

Reklama

Hailey Bieber stanie przed sądem?

W połowie czerwca Hailey Bieber wystartowała z nowym biznesem. Piękna modelka stworzyła własną markę kosmetyków do pielęgnacji, a w ofercie "Rhode" znalazły się krem do twarzy, serum oraz balsam do ust. Niestety, zaledwie kilka dni od debiutu marki żona Justina Biebera została oskarżona o kradzież nazwy swojej firmy. Okazuje się, że kobiety, które kilka lat temu stworzyły firmę odzieżową "Rhode" zamierzają walczyć z Hailey Bieber!

- Dziewięć lat temu zrezygnowałyśmy z pracy i w naszym mieszkaniu założyłyśmy Rhode, tworząc od zera firmę modową. Jesteśmy dwiema przedsiębiorczyniami, które poznały się na studiach, zbudowały markę Rhode i włożyły lata ciężkiej pracy w naszą firmę będącą współwłasnością mniejszości- informują Purna Khatau i Phoebe Vickers, założycielki "Rhode". Dzisiaj byłyśmy zmuszone złożyć pozew przeciwko Hailey Bieber i jej nowej linii produktów do pielęgnacji skóry, która pojawiła się w zeszłym tygodniu i która używa nazwy „rhode”. Nie chciałyśmy wnosić tego pozwu, ale musiałyśmy to zrobić, aby chronić nasz biznes- dodały.

Zobacz także: Justin Bieber zdradził, jak się czuje. Zdobył się na osobiste wyznanie: "Jezus jest ze mną"

Instagram

Założycielki marki odzieżowej "Rhode" zdradzają przy okazji, że Hailey Bieber już cztery lata temu miała kontaktować się z nimi z propozycją odkupienia praw do nazwy "Rhode"! Purna Khatau i Phoebe Vickers nie przyjęły jednak oferty pięknej modelki.

- My mamy tylko markę "Rhode", którą stworzyłyśmy. Właśnie dlatego nie sprzedaliśmy jej naszej marki, gdy poprosiła nas o to cztery lata temu, i dlatego teraz prosimy ją o zmianę nazwy jej linii kosmetyków do pielęgnacji skóry. Używanie przez nią naszej marki szkodzi naszej firmie, naszym pracownikom, klientom i partnerom- tłumaczą Purna Khatau i Phoebe Vickers.

Zobacz także: 69-letni David Hasselhoff stroi miny na festiwalu w Monte Carlo. Tak bawił się z młodszą o 27 lat partnerką

Zobacz także
Backgrid/East News

Myślicie, że Hailey Bieber odpowie na zarzuty założycielek marki odzieżowej "Rhode"? Jedno jest pewne, dzięki zamieszaniu wokół nazwy firmy o kosmetykach modelki zrobiło się naprawdę głośno!

Niestety, pozew sądowy to kolejny cios dla Hailey Bieber. Modelka z pewnością przeżywa trudne chwile po tym, jak u jej męża zdiagnozowano zespół Ramseya Hunta. Tuż przed premierą marki kosmetycznej Hailey, Justin Bieber pokazał sparaliżowaną twarz i opowiedział o problemach ze zdrowiem.

Reklama

Zobacz także: Kavin Spacey został oskarżony o cztery napaści seksualne

East News
Reklama
Reklama
Reklama