Justin i Hailey już planują ślub?! Justin Bieber i Hailey Baldwin już planują ślub? Szczegóły! Justin Bieber i Hailey Baldwin już planują ślub? Szczegóły! Justin Bieber i Hailey Baldwin już planują ślub? Szczegóły! Justin Bieber i Hailey Baldwin już planują ślub? Szczegóły!
Justin i Hailey już planują ślub?!
1/7
Justin i Hailey już planują ślub?!

 

Odkąd Justin Bieber i Hailey Baldwin oficjalnie ogłosili, że są parą, nie ma dnia, żeby w sieci nie pojawiały się nowe plotki na temat ich związku. Dziś wszyscy fani przystojnego piosenkarza i pięknej modelki mówią o ślubie pary! A amerykańskie media prześcigają się w informowaniu o szczegółach uroczystości. Właśnie poznaliśmy... świadków przyszłej panny młodej. Poznajcie szczegóły! 

 

Jak myślicie, Justin i Hailey rzeczywiście wezmą ślub? 

 

Zobacz także: Beyonce w Polsce ma nietypowe zachcianki? To zobaczcie czego wymagają inne gwiazdy! Podświetlany sedes, masażystka do biustu...

 

2/7
Justin Bieber i Hailey Baldwin już planują ślub? Szczegóły!

 

Justin Bieber i Hailey Baldwin spotykali się rok w 2015 roku. Niestety, potem rozstali się! Następnie łączono ich z innymi partnerami. Justin odnowił znajomość z Seleną Gomez (z którą też spotykał się wcześniej), zaś Hailey była widziana m.in. z piosenkarzem Shawnem Mandesem. Jednak kiedy paparazzi przyłapali Hailey i Justin na wspólnej randce w jednym z klubów w Miami, w sieci zawrzało. Zakochani przestali więc ukrywać, że są razem, a następnie... potwierdzili swoje zaręczyny! 

 

3/7
Justin Bieber i Hailey Baldwin już planują ślub? Szczegóły!

 

10 lipca na Instagramie Justina pojawił się piękny wpis na temat jego relacji z Hailey:

Chciałem poczekać jeszcze chwilę, zanim cokolwiek powiem, ale słowa prędko się rozchodzą. Posłuchaj Hailey, mówiąc wprost, jestem tak bardzo zakochany we wszystkim, co jest z Tobą związane. Tak zaangażowany, by spędzić moje życie na poznawaniu każdej części ciebie, kochając cię cierpliwie i czule. Obiecuję, że będę przewodził naszej rodzinie z dumą i integralnością, pozwalając by Jezus poprzez Ducha Świętego prowadził nas we wszystkim, co robimy i jaką decyzję podejmujemy. Moje serce jest całkowicie i kompletnie twoje i zawsze będę stawiał cię na pierwszym miejscu. Jesteś miłością mojego życia, Hailey Baldwin, i nie chciałbym go spędzić z nikim innym.

 

Czynisz mnie o wiele lepszym i dobrze się dopełniamy! Nie mogę się doczekać najlepszego okresu w moim życiu! To zabawne, ponieważ teraz z tobą u boku wszystko wydaje się mieć sens. To, co najbardziej mnie ekscytuje, to fakt, że mój mały brat i siostra będą mogli zobaczyć kolejne zdrowe, stabilne małżeństwo i wyczekiwać tego samego. Bóg ma idealne wyczucie czasu, zaręczyliśmy się w siódmy dzień, siódmego miesiąca, a siedem to cyfra duchowej perfekcji.

 

To prawda, wygoogluj to! Czy to nie szalone? Tak przy okazji, nie planowałem tego, ale mój Boże, to wspaniałe uczucie mieć zabezpieczoną wspólną przyszłość. ‘Kto znalazł żonę – dobro znalazł i zyskał łaskę u Pana’. To rok łask! - napisał. 

 

Ci, którzy myśleli, że Justin może wróci do Seleny, na zawsze musieli pożegnać się z tą myślą... 

4/7
Justin Bieber i Hailey Baldwin już planują ślub? Szczegóły!

 

Nic więc dziwnego, że wszyscy czekają teraz na ślub pięknej pary! Okazuje się, że szczegóły zdradziła aktorka Kim Basinger, czyli... ciotka Hailey!

 

 Będzie mnóstwo zabawy. Alaia i Ireland będą pełnić specjalne role podczas ślubu. Uwierzcie mi - to super! Myślę, że to bardzo słodkie. Szczęście… obecnie żyjemy w bardzo trudnych czasach” - zdradziła Kim Basinger w rozmowie z magazynem “Us Weekly”.

 

Zobacz: Od idola nastolatek po skandalistę i playboya z prawdziwego zdarzenia

5/7
Justin Bieber i Hailey Baldwin już planują ślub? Szczegóły!

 

Biebier, przed ślubem, bardzo rozpieszcza swoją wybrankę. Niedawno wybrali się na wakacje do Miami, zatrzymując się w hotelu Tower Penthouse Suite, gdzie noc kosztuje aż 13 tysięcy złotych. To też dla Baldwin piosenkarz zgolił wąsy! Czy usunie też tatuaż z podobizną poprzedniej partnerki, Seleny Gomez? 

 

Zobacz: Dwupoziomowa willa w Kaliforni za 55 tys. dolarów miesięcznie! Zobaczcie, jak mieszka Justin Bieber!

 

6/7
Justin Bieber i Hailey Baldwin już planują ślub? Szczegóły!

Druhnami Hailey mają być starsza siostra Hailey, czyli 25-letnia Alaia Baldwin oraz młodszą o trzy lata Ireland Baldwin (córka Kim Basinger i Aleca Baldwina).

 

7/7
Justin Bieber i Hailey Baldwin już planują ślub? Szczegóły!
Więcej na temat Justin Bieber