Hailey Bieber

Hailey Bieber pochodzi z rodziny o artystycznych tradycjach. Chciała zostać baletnicą, ale jej karierę przerwała niespodziewana kontuzja. Dziś podbija świat mody, spełnia się też jako influencerka, aktorka oraz prezenterka telewizyjna. Sprawdź, co publikuje w sieci i czym dokładnie się zajmuje.

Imię: Hailey Rhode

Nazwisko: Bieber

Nazwisko panieńskie: Baldwin

Pseudonim: brak

Wzrost: 171 cm

Data urodzenia: 22 listopada 1996 roku

Znak zodiaku: Strzelec

Zawód: modelka, aktorka, prezenterka telewizyjna i influencerka

Osoby - związki:
- partner Shawn Mendes,
- mąż Justin Bieber (para od 2015 roku; małżeństwo od 2018-obecnie).

Rodzice: projektantka graficzna Kennya Deodato i aktor Stephen Baldwin ze słynnego klanu Baldwinów

Dzieci: brak

Rodzeństwo: starsza siostra Alaia (ur. 1993)

BIO: Hailey Bieber przyszła na świat w Tucson w stanie Arizona. Ma angielskie, irlandzkie, szkockie, francuskie, niemieckie i brazylijskie korzenie. Jej dziadek ze strony matki to znany muzyk i kompozytor Eumir Deodato, a ojciec, podobnie jak stryjowie, jest aktorem. Dziewczyna wychowywała się więc w rodzinie z artystycznymi tradycjami.
Od dziecka lubiła pozować przed obiektywem. Uroda i charyzma Hailey szybko zostały dostrzeżone. Pojawiła się na okładkach magazynów modowych i brała udział w kampaniach reklamowych, a także różnego rodzaju pokazach. Uczestniczyła w sesji dla amerykańskiego magazynu „Vogue”, „Jalouse Magazine”, „Marie Claire” czy holenderskiego wydania „L'Officiel”. Pojawiała się też na światowych wybiegach. W 2015 roku współprowadziła galę rozdania Europe Music Awards we Włoszech, a od maja 2017 roku, razem z raperem Method Manem, jest twarzą programu TBS „Drop the Mic”. Niewiele osób wie, że ma na swoim koncie również przygodę z baletem klasycznym. Niestety jej dobrze zapowiadająca się kariera tancerki została przerwana przez kontuzję stopy. Hailey Bieber jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie publikuje swoje zdjęcia, dokumentuje dokonania zawodowe i pokazuje codzienne życie.

Znana z: występu w teledysku do piosenki „On my mind” australijskiego muzyka Cody'ego Simpsona, a także utworu „Love to love you baby” francuskiego piosenkarza i modela Baptiste’a Giabiconiego.

Funkcja w filmie:
- aktorka w filmie dokumentalnym „Livin It: Unusual Suspects” (2005);
- aktorka w filmie „Ocean's 8” (2018);
- aktorka w serialu dokumentalnym „The Biebers on Watch” (2020);
- aktorka w filmie dokumentalnym „Justin Bieber: Nasz świat” (2021).

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody:
- nominacja do nagrody Teen Choice w kategorii ulubiona osobowość telewizyjna (2018)

Instagram: @haileybieber

Facebook: @HaileyBaldwin
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index